Šalia „Atostogų parko“ įrengtas modernus kempingas 

Mėgstantiems laisvę keliauti ir vis labiau populiarėjantį keliavimo būdą kemperiais „Atostogų parkas“ jau turi ką pasiūlyti – šalia poilsio ir sveikatingumo komplekso teritorijos įrengta šiuolaikiška, patogi, saugi ir jauki vieta poilsiui su kemperiu. 

Atsipalaidavimui gamtoje, toli nuo miesto triukšmo ir rūpesčių rasite viską, ko reikia kokybiškam ir patogiam laisvalaikiui. 

Čia įrengtas 20 kemperių ir 20 stovyklavimo su palapinėmis vietų kempingas gali pasiūlyti maksimalų teikiamų paslaugų kiekį. 

Patogumai keliautojams

Kad keliautojų viešnagė būtų kuo patogesnė ir malonesnė, kempinge siūlomos aukštos kokybės kemperių stovėjimo vietos su visais patogumais.

Teritorijoje jausitės saugūs, o patekti į ją galima tik turint elektronine kortelę. Ją gausite atlikę registraciją „Atostogų parko“ viešbučio registratūroje. 

Stovėjimo vietos grįstos trinkelėmis, kad šlapiu oru sunkus kemperis neįklimptų. Kiekvienoje stovėjimo vietoje keliautojų patogumui yra įrengtas atskiras elektros skydelis. 

Kempinge vyrams ir moterims yra atskiri dušai ir tualetai, skalbimo mašinos, džiovyklės, viryklė, geriamas vanduo ir siurblys tvarkai kemperiuose palaikyti. 

O šalia esančioje laužavietėje lengvai galite paruošti skanų maistą. 

Papildomos paslaugos

Kad keliautojų poilsiavimas būtų kuo malonesnis, čia įrengtos ne tik patogios stovėjimo vietos, bet teikiama ir daugybė papildomų paslaugų. 

Mėgstantys sportuoti, už papildomą mokestį gali žaisti tenisą arba padelį šalia kempingo esančiame teniso ir padelio aikštyne.

Norintiems suburti draugų kompaniją privačioms šventėms, galime pasiūlyti Padelio kavinės nuomą. 

Gamtos ir žvejybos mėgėjai šalia mūsų kempingo įžuvintuose tvenkiniuose už papildomą mokestį gali sužvejoti karpį ir pasiruošti šviežią ir gardžią vakarienę. 

Po ilgos kelionės kemperiu ir aktyvaus laiko praleisto gamtoje, galite atsipalaiduoti mūsų Vandens ir pirčių erdvėje šalia įsikūrusiame poilsio ir sveikatingumo komplekse „Atostogų parkas“. 

Apsistojusiems mūsų kempinge apsilankymui baseinuose ir pirtyse darbo dienomis suteikiama 50% nuolaida, o savaitgaliais 25% nuolaida. 

Jei ieškote prabangos ir aukštos kokybės paslaugų, šalia esančiame poilsio ir sveikatingumo komplekse „Atostogų parkas“ siūlomi SPA masažai ir ritualai, gydymo procedūros, švediško stalo maitinimas, vakarienės ir kokteilių vakarai restorane „Parko virtuvėlė“ bei gyvos muzikos vakarai restorane „Parko ranča“. 

Kainos

Mūsų stovyklavietės su patogumais kainos yra patrauklios: kemperio stovėjimo vieta su visais privalumais kainuoja tik 30 Eur už parą. 

Vaikai iki 16 metų stovyklauja nemokamai. 

Papildomiems suaugusiems ir vaikams nuo 16 metų taikomas 7 Eur paros asmens mokestis. 

Esame draugiški gyvūnams – apsistokite su augintiniu ir džiaukitės nepamirštamomis atostogų akimirkomis kartu!

Patirkite ne tik gamtos grožį, bet ir aukštos kokybės poilsį su visais patogumais pasirinkę šalia „Atostogų parko“ įsikūrusį kempingą!

Rezervuokite vietą kemperiui ar stovyklavimui palapinėmis telefonu +370 614 21888. 

lt_LTLT