Blakus "Brīvdienu parkam" atrodas moderns kempings 

Mėgstantiems laisvę keliauti ir vis labiau populiarėjantį keliavimo būdą kemperiais „Atostogų parkas“ jau turi ką pasiūlyti – šalia poilsio ir sveikatingumo komplekso teritorijos įrengta šiuolaikiška, patogi, saugi ir jauki vieta poilsiui su kemperiu. 

Atpūtai pie dabas, tālu no pilsētas trokšņiem un raizēm, Jūs atradīsiet visu nepieciešamo kvalitatīvai un ērtai brīvā laika pavadīšanai. 

Kempings ar 20 kemperiem un 20 vietām kempingam ar teltīm var piedāvāt maksimālu pakalpojumu skaitu. 

Ērtības ceļotājiem

Kad keliautojų viešnagė būtų kuo patogesnė ir malonesnė, kempinge siūlomos aukštos kokybės kemperių stovėjimo vietos su visais patogumais.

Teritorijoje jausitės saugūs, o patekti į ją galima tik turint elektronine kortelę. Ją gausite atlikę registraciją „Atostogų parko“ viešbučio registratūroje. 

Stāvvietas ir noasfaltētas, lai smagais kemperis slapjā laikā neaizķertos. Katra autostāvvieta ceļotāju ērtībām ir aprīkota ar atsevišķu elektrisko paneli. 

Kempinge vyrams ir moterims yra atskiri dušai ir tualetai, skalbimo mašinos, džiovyklės, viryklė, geriamas vanduo ir siurblys tvarkai kemperiuose palaikyti. 

O šalia esančioje laužavietėje lengvai galite paruošti skanų maistą. 

Papildu pakalpojumi

Kad keliautojų poilsiavimas būtų kuo malonesnis, čia įrengtos ne tik patogios stovėjimo vietos, bet teikiama ir daugybė papildomų paslaugų. 

Sporta cienītāji par papildus samaksu var spēlēt tenisu vai padel tenisu kempingam blakus esošajā tenisa un padel laukumā.

Tiem, kuri vēlas pulcināt draugu kompāniju privātām svinībām, varam piedāvāt Padel kafejnīcas nomu. 

Gamtos ir žvejybos mėgėjai šalia mūsų kempingo įžuvintuose tvenkiniuose už papildomą mokestį gali sužvejoti karpį ir pasiruošti šviežią ir gardžią vakarienę. 

Pēc gara ceļojuma ar kemperi un aktīvi pavadīta laika dabā, Jūs varat atpūsties mūsu Ūdens un pirts zonā netālu esošajā atpūtas un labsajūtas kompleksā "Atostogu parkas". 

Tiem, kas apmetušies mūsu kempingā, darba dienās ir 50% atlaide peldbaseinu un pirts apmeklējumam, bet brīvdienās - 25% atlaide. 

Jei ieškote prabangos ir aukštos kokybės paslaugų, šalia esančiame poilsio ir sveikatingumo komplekse „Atostogų parkas“ siūlomi SPA masažai ir ritualai, gydymo procedūros, švediško stalo maitinimas, vakarienės ir kokteilių vakarai restorane „Parko virtuvėlė“ bei gyvos muzikos vakarai restorane „Parko ranča“. 

Cenas

Mūsu kempingu cenas ar ērtībām ir pievilcīgas: kempera stāvvieta ar visām priekšrocībām maksā tikai 30 EUR dienā. 

Vaikai iki 16 metų stovyklauja nemokamai. 

Papildomiems suaugusiems ir vaikams nuo 16 metų taikomas 7 Eur paros asmens mokestis. 

Esame draugiški gyvūnams – apsistokite su augintiniu ir džiaukitės nepamirštamomis atostogų akimirkomis kartu!

Patirkite ne tik gamtos grožį, bet ir aukštos kokybės poilsį su visais patogumais pasirinkę šalia „Atostogų parko“ įsikūrusį kempingą!

Rezervuokite vietą kemperiui ar stovyklavimui palapinėmis telefonu +370 614 21888. 

lvLV