Рядом с «Парком отдыха» находится современный кемпинг 

Mėgstantiems laisvę keliauti ir vis labiau populiarėjantį keliavimo būdą kemperiais „Atostogų parkas“ jau turi ką pasiūlyti – šalia poilsio ir sveikatingumo komplekso teritorijos įrengta šiuolaikiška, patogi, saugi ir jauki vieta poilsiui su kemperiu. 

Для отдыха на природе, вдали от шума и забот города, вы найдете все необходимое для качественного и комфортного проведения досуга. 

Кемпинг на 20 кемперов и 20 мест для кемпинга с палатками может предложить максимальное количество услуг. 

Удобства для путешественников

Kad keliautojų viešnagė būtų kuo patogesnė ir malonesnė, kempinge siūlomos aukštos kokybės kemperių stovėjimo vietos su visais patogumais.

Teritorijoje jausitės saugūs, o patekti į ją galima tik turint elektronine kortelę. Ją gausite atlikę registraciją „Atostogų parko“ viešbučio registratūroje. 

Парковочные места заасфальтированы, чтобы тяжелый кемпер не застрял в сырую погоду. Каждое парковочное место оборудовано отдельным электрощитом для удобства путешественников. 

Kempinge vyrams ir moterims yra atskiri dušai ir tualetai, skalbimo mašinos, džiovyklės, viryklė, geriamas vanduo ir siurblys tvarkai kemperiuose palaikyti. 

O šalia esančioje laužavietėje lengvai galite paruošti skanų maistą. 

Дополнительные услуги

Kad keliautojų poilsiavimas būtų kuo malonesnis, čia įrengtos ne tik patogios stovėjimo vietos, bet teikiama ir daugybė papildomų paslaugų. 

Любители спорта могут поиграть в теннис или паддл-теннис на корте для тенниса и падл-тенниса рядом с кемпингом за дополнительную плату.

Для тех, кто хочет собрать компанию друзей для частного торжества, мы можем предложить аренду кафе Паделис. 

Gamtos ir žvejybos mėgėjai šalia mūsų kempingo įžuvintuose tvenkiniuose už papildomą mokestį gali sužvejoti karpį ir pasiruošti šviežią ir gardžią vakarienę. 

После долгой поездки на автофургоне и активного отдыха на природе Вы можете расслабиться в нашей Водно-банной зоне в расположенном неподалеку комплексе отдыха и оздоровления «Holiday Park». 

Те, кто останавливается в нашем кемпинге, получают скидку 50% на посещение бассейнов и саун в будние дни и скидку 25% на выходные. 

Jei ieškote prabangos ir aukštos kokybės paslaugų, šalia esančiame poilsio ir sveikatingumo komplekse „Atostogų parkas“ siūlomi SPA masažai ir ritualai, gydymo procedūros, švediško stalo maitinimas, vakarienės ir kokteilių vakarai restorane „Parko virtuvėlė“ bei gyvos muzikos vakarai restorane „Parko ranča“. 

Цены

Цены на наши кемпинги с удобствами привлекательны: парковочное место для кемпера со всеми преимуществами стоит всего 30 евро в сутки. 

Vaikai iki 16 metų stovyklauja nemokamai. 

Papildomiems suaugusiems ir vaikams nuo 16 metų taikomas 7 Eur paros asmens mokestis. 

Esame draugiški gyvūnams – apsistokite su augintiniu ir džiaukitės nepamirštamomis atostogų akimirkomis kartu!

Patirkite ne tik gamtos grožį, bet ir aukštos kokybės poilsį su visais patogumais pasirinkę šalia „Atostogų parko“ įsikūrusį kempingą!

Rezervuokite vietą kemperiui ar stovyklavimui palapinėmis telefonu +370 614 21888. 

ru_RURU