There is a modern camping site next to the "Holiday Park" 

Mėgstantiems laisvę keliauti ir vis labiau populiarėjantį keliavimo būdą kemperiais „Atostogų parkas“ jau turi ką pasiūlyti – šalia poilsio ir sveikatingumo komplekso teritorijos įrengta šiuolaikiška, patogi, saugi ir jauki vieta poilsiui su kemperiu. 

For relaxation in nature, far from the noise and worries of the city, you will find everything you need for quality and comfortable leisure time. 

The campsite with 20 campers and 20 places for camping with tents can offer the maximum number of services. 

Amenities for travelers

Kad keliautojų viešnagė būtų kuo patogesnė ir malonesnė, kempinge siūlomos aukštos kokybės kemperių stovėjimo vietos su visais patogumais.

Teritorijoje jausitės saugūs, o patekti į ją galima tik turint elektronine kortelę. Ją gausite atlikę registraciją „Atostogų parko“ viešbučio registratūroje. 

The parking spaces are paved so that the heavy camper does not get stuck in wet weather. Each parking space is equipped with a separate electrical panel for the convenience of travelers. 

Kempinge vyrams ir moterims yra atskiri dušai ir tualetai, skalbimo mašinos, džiovyklės, viryklė, geriamas vanduo ir siurblys tvarkai kemperiuose palaikyti. 

O šalia esančioje laužavietėje lengvai galite paruošti skanų maistą. 

Additional services

Kad keliautojų poilsiavimas būtų kuo malonesnis, čia įrengtos ne tik patogios stovėjimo vietos, bet teikiama ir daugybė papildomų paslaugų. 

Those who like sports can play tennis or paddle tennis at the tennis and paddle court next to the campsite for an additional fee.

For those who want to gather a company of friends for private celebrations, we can offer Padelis cafe rental. 

Gamtos ir žvejybos mėgėjai šalia mūsų kempingo įžuvintuose tvenkiniuose už papildomą mokestį gali sužvejoti karpį ir pasiruošti šviežią ir gardžią vakarienę. 

After a long camper trip and active time spent in nature, you can relax in our Water and sauna area in the recreation and wellness complex "Holiday Park" located nearby. 

Those who stay at our campsite receive a 50% discount on visits to swimming pools and saunas on weekdays, and a 25% discount on weekends. 

Jei ieškote prabangos ir aukštos kokybės paslaugų, šalia esančiame poilsio ir sveikatingumo komplekse „Atostogų parkas“ siūlomi SPA masažai ir ritualai, gydymo procedūros, švediško stalo maitinimas, vakarienės ir kokteilių vakarai restorane „Parko virtuvėlė“ bei gyvos muzikos vakarai restorane „Parko ranča“. 

Prices

The prices of our campsites with amenities are attractive: a camper parking space with all the benefits costs only 30 EUR per day. 

Vaikai iki 16 metų stovyklauja nemokamai. 

Papildomiems suaugusiems ir vaikams nuo 16 metų taikomas 7 Eur paros asmens mokestis. 

Esame draugiški gyvūnams – apsistokite su augintiniu ir džiaukitės nepamirštamomis atostogų akimirkomis kartu!

Patirkite ne tik gamtos grožį, bet ir aukštos kokybės poilsį su visais patogumais pasirinkę šalia „Atostogų parko“ įsikūrusį kempingą!

Rezervuokite vietą kemperiui ar stovyklavimui palapinėmis telefonu +370 614 21888. 

en_GBEN