Sutikite Naujus metus „Atostogų parke“!

Tai – ne tik įspūdinga vakaro programa, bet ir trumpos SPA atostogos bei visiškas atsipalaidavimas 13 baseinų ir 6 pirtyse žiemos sezono metu. Naujųjų metų išvakarėse Jūsų laukia šventinė programa su gyvos muzikos grupe, iliuzionistu, animatoriumi (jeigu Naujųjų metų šventę švęsite su vaikais), šventinė vakarienė, fejerverkai su šampano taure rankose, linksmybės iki paryčių su muzika ir šokiais.  Kam linkėtum tai patirti?

Skaityti plačiau

Specialūs apgyvendinimo pasiūlymai

Įsigykite DABAR, išnaudokite Jums patogiu metu. Kupono panaudojimo terminas net 1-eri metai. Žemiausios kainos pasiūlymas galioja užsisakant tiesiogiai internetu. Rinkitės: nakvynę viešbutyje su pusryčiais ir 3 val. apsilankymu baseinuose arba nakvynę viešbutyje su pilnu maitinimu (pusryčiai, pietūs ir vakarienė) ir neribotu apsilankymu baseinuose.

Skaityti plačiau

Pasinaudokite SVEIKATOS DRAUDIMU!

Apsidraudę sveikatos draudimu maudykitės „Atostogų parko“ baseinuose, šildykitės pirtyse bei gaukite aibę čia teikiamų gydomųjų ir sveikatinimo paslaugų NEMOKAMAI.

Skaityti plačiau

Sveikatinimo programų pasiūlymai

Kartais į darbų sūkurį įsisukame taip smarkiai, kad pamirštame pasirūpinti savo sveikata. Kompleksiškai parinktos sveikatinimo procedūros padeda atsikratyti negalavimų, atgauti jėgas ir pailsėti.

Skaityti plačiau

MES MYLIME KRETINGĄ!

Visiems Kretingos rajono gyventojams suteikiame 50 % nuolaidą apsilankymui baseinuose ir pirtyse darbo dienomis. Norint pasinaudoti nuolaida, registratūroje reikia pateikti gyvenamąją vietą patvirtinantį dokumentą.
Tai gali būti: Išrašas iš registrų centro apie deklaruotą gyvenamąją vietą. Asmens dokumentas (pasas, tapatybės kortelė) arba automobilio registracijos liudijimas, kuriame nurodyta dokumento išdavimo vieta.

Nuolaida galioja iki metų pabaigos. Nuolaida pasinaudoti galite ir vasarą.

VISIŠKA NAUJIENA – ŠEIMOS KORTELĖ

Nuo šiol nuolaidos visai Jūsų šeimai, daugeliui bilietų! Mėgaukitės vandens ir pirčių erdvės malonumais, maitinimo paslaugomis su ypatingomis nuolaidomis!

Skaityti plačiau

Nuolaida neįgaliesiems

Neįgaliems asmenims darbo dienomis ir savaitgaliais taikoma nuolaida poilsiui Vandens ir pirčių erdvėje (pateikus pažymėjimą):

  • 50 % nuolaida (iki 15 val.)
  • 25 % nuolaida (po 15 val.)
  • 25 % nuolaida (savaitgaliais)
Su POLA kortele (Pagalba Onkologiniams Ligoniams Asociacija) taikoma 25 % nuolaida į baseinų ir pirčių erdvę bei – 25 % nuolaida apgyvendinimo paslaugoms, darbo dienomis.
 
*Nuolaidos galioja ir vasara.

Gimtadienio nuolaidos – ŠEIMOS kortelės turėtojams!*

  • Gimtadienį švęskite mūsų baseinuose ir pirtyse, o mes gimtadienį švenčiančiam šeimos nariui dovanosime apsilankymą tik už 1 Eur!
  • Gimtadienį švęskite „Atostogų parke“ su nakvyne ir mes dovanosime 25% nuolaidą apgyvendinimui!

*Pasiūlymai taikomi tik su ŠEIMOS nuolaidų kortele ir tik gimtadienio dieną švenčiančiam šeimos nariui pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Įsigyti kortelę

Gimtadienis „Atostogų parke“

Gimtadienį švęskite įspūdingai su artimaisiais ir draugais!

  • Gimtadienį švenčiančiam lankytojui ir jo draugų grupei tikrąją gimtadienio dieną taikoma 25 % nuolaida poilsiui Vandens ir pirčių erdvėje (pateikus dokumentą).
  • Gimtadienį švenčiančiam svečiui ir visai jo draugų grupei, apsistojusiems Pirkioje, Gryčioje arba Kluone –  kaina nuo 30 Eur/asm. su apsilankymu Vandens ir pirčių erdvėje.
Skaityti plačiau

Vaikų teminiai gimtadieniai

Visi tėveliai trokšta, kad jų vaikų gimtadieniai būtų įsimintini ir įspūdžiai išliktų ilgam. Kviečiame vaikučius švęsti gimtadienį „Atostogų parke“!

VAIKAMS patiks GIMTADIENIS su vandens pramogomis ir pasirinkta tema!

Vaikų teminiai gimtadieniai

Nauja erdvė –  kupolas „Rotonda“

Įmonių ar organizacijų šventėms bei kitiems renginiams galite išsinuomoti iki 500 žmonių talpinantį Kupolą. Mediniame Kupolo formos pastate rasite jaukius staliukus bei kėdes, didžiulę sceną, kurioje tilps renginio atlikėjai, o taip pat galėsite mėgautis atsiveriančiu vaizdingu kraštovaizdžiu į Kupolą supantį pušyną bei šalia renginio vietos esantį vandens telkinį.

Daugiau informacijos:

[email protected] arba +370 620 88030.

skaityti plačiau

Specialūs pasiūlymai, pateikti šiame puslapyje, galioja tik įsigyjant tiesiogiai iš Atostogų parko internetinės parduotuvės, telefonu arba elektroniniu paštu.

Atostogų parkas pasilieka teisę keisti pasiūlymų kainas ir sąlygas be išankstinio įspėjimo. Jau įsigytų pasiūlymų kaina ir sąlygos nesikeičia.