Jūsų GROŽIO ATOSTOGOS – palepink save!

Tik KOVO mėnesį kartu su poilsiu pajūryje siūlome Jums odą atgaivinti GINTARU švytinčioje pirtyje, odą mineralais papildyti „Mineralų jūroje“ ir mėgautis mūsų medicinos centro „Natura Termo SPA“ grožio procedūromis.

*2 nakvynės dviem, gardūs švediško stalo pusryčiai, SPA procedūros – 99 Eur/asm.!

Užsisakyti

YPATINGAS PASIŪLYMAS  – atostogos nuo 43 Eur/asm.

+ Vaikai atostogauja nemokamai*!

Poilsiauti dar maloniau, kai VAIKAMS toks poilsis nieko NEKAINUOJA!
Suaugusiems – geoterminio mineralinio vandens procedūra „Mineralų jūra” – 50% nuolaida.

*Užsisakykite vieną iš kelių apgyvendinimo paketų ir jūsų vaikas ar vaikai iki 12 metų nakvos, pramogaus ir valgys NEMOKAMAI. Pasiūlymas galioja tik darbo dienomis iki 2023.06.01.

Užsisakyti

2 nakvynės ir daugiau- Vandens ir pirčių erdvė NERIBOTAI!

RUDENS PASIŪLYMAS! užsisakę nakvynę viešbutyje ar rąstinėje viloje 2 ir daugiau naktų – gaunate NERIBOTO laiko apsilankymą į Vandens ir pirčių erdves! Sutaupote net iki 42 € žmogui. 

Užsisakyti

Rąstinė vila ir privatus kubilas su masažinėmis srovėmis

Pasimėgaukite poilsiu jaukioje rąstinėje viloje su privačiu kubilu ir prabangia terasa. Ši, išskirtinė vila yra įsikūrusi teritorijos pakraštyje, greta natūralaus, ošiančio miško. Jaukiais naktiniais žibintais išpuošta prabangi terasa leis mėgautis poilsiu gamtos apsuptyje, besiklausant natūralaus miško garsų, kvėpuojant tyru miško oru ir leidžiant laiką tik su artimiausiais.

Skaityti plačiau

Naujiena Lietuvoje! Atostogos- viskas įskaičiuota

Nori ATOSTOGŲ?!
Nori maudytis šiltuose baseinuose?
Nori valgyti kiek nori?
Nori mėgautis egzotiniais kokteiliais?
Toks pasiūlymas jau Lietuvoje!

Nakvynė viešbutyje su NERIBOTAIS gėrimais ir maistu, NERIBOTU poilsiu baseinuose ir pirtyse bei dėmesiu vienas kitam vos nuo 98 eurų asmeniui, užsisakius dvi ir daugiau nakvynių dviem asmenims.

Skaityti plačiau

Firminiai „Meguvos“ šašlykai

Išskirtinio skonio – tikriems šašlykų gurmanams.

Mes pasirūpinsime viskuo, palikdami Jums tik patį kepimo malonumą gamtoje, šalia Jūsų rąstinės vilos.

Skaityti plačiau

Kubilo nuoma

Apsistojus rąstinėse vilose kviečiame pasimėgauti karšto vandens kubilo pramoga. Tai puiki proga smagiai praleisti laiką ir mėgautis išskirtiniais malonumais vien savo šeimos ar draugų rate. Kubilas pristatomas šalia Jūsų gyvenamosios rąstinės vilos.

Kubilo nuomos kaina 59 Eur.

Kubilas bus iškūrentas ir Jums palikta malkų pasikūrenimui. Kubile galėsite būti visą užsakymo dieną ir kitos dienos ryte, jei kubilas nebus kitą dieną užsakytas. Maksimalus žmonių skaičius kubile – 6 asmenys. Būtina išankstinė registracija tel. +370 614 21888.

Skaityti plačiau

Sveikatinimo programų pasiūlymai

Kartais į darbų sūkurį įsisukame taip smarkiai, kad pamirštame pasirūpinti savo sveikata. Kompleksiškai parinktos sveikatinimo procedūros padeda atsikratyti negalavimų, atgauti jėgas ir pailsėti.

Skaityti plačiau

Kliento programos nuolaidos

Tik šios vardinės kortelės savininkas gali mėgautis VISOMIS DIENOMIS Vandens ir pirčių erdvės malonumais su ypatingomis nuolaidomis!

Skaityti plačiau

NAUJAS 2023 m. SEZONAS

Nuo 2023 m. sausio 9 dienos – TEKŠT per KAINAS! Dar palankesnės Vandens ir pirčių erdvės kainos Jums! .

KAINOS

Nemokamos treniruotės vandenyje

Treniruotės vandenyje vyksta kasdien vidaus Vandens ir pirčių erdvėje, kurias veda treneriai profesionalai. Šiltuoju metų laiku mankšta vyksta lauko erdvėje – 25 m plaukimo baseine.

TVARKARAŠTIS

VIP KLIENTO kortelė

Su VIP kortele – auksinė 50% nuolaida VISADA! 

Tik šios vardinės kortelės savininkas gali mėgautis VISOMIS DIENOMIS Vandens ir pirčių erdvės malonumais už pusę kainos.

ĮSIGYKITE
VIP kliento kortelė

Nuolaida neįgaliesiems

Neįgaliems asmenims darbo dienomis taikoma nuolaida poilsiui Vandens ir pirčių erdvėje (pateikus pažymėjimą):

  • 50 % nuolaida (iki 15 val.)
  • 25 % nuolaida (po 15 val.)
Su POLA kortele (Pagalba Onkologiniams Ligoniams Asociacija) taikoma 25 % nuolaida į baseinų ir pirčių erdvę bei – 25 % nuolaida apgyvendinimo paslaugoms, darbo dienomis.

Gimtadienis „Atostogų parke“

Gimtadienį švęskite įspūdingai su artimaisiais ir draugais! Dabar gimtadienį švenčiančiam svečiui ir visai jo draugų grupei, apsistojusiems Pirkioje, Gryčioje arba Kluone, dovanojame:

  • 3 val. trukmės apsilankymą Vandens ir pirčių erdvėje (neįeina išvykimo dieną).

Kaina asmeniui – tik nuo 39 EUR!

Skaityti plačiau

Gimtadieniai

Gimtadienį švenčiančiam lankytojui ir jo draugų grupei tikrąją gimtadienio dieną taikoma 25 proc. nuolaida poilsiui Vandens ir pirčių erdvėje (pateikus dokumentą).

Šv. Velykų stalas su „Parko virtuvėlė“ vaišėmis!

„Parko virtuvėlė“ siūlo prieš Velykas nevargti ruošiant patiekalus, o užsisakyti jau paruoštus patiekti. Jums beliks papuošti savo stalą gaiva sprogstančiomis beržų šakelėmis, margučiais bei kitomis šventinėmis dekoracijomis.

UŽSAKYTI GALITE – tel.: +370 656 15687 arba [email protected]; [email protected]

skaityti plačiau

Profesionalūs ir patyrę „Parko virtuvėlės“ ir „Parko rančos“ šefai siūlo patiekalus Jūsų renginiams

išvažiuojamiesiems banketams, furšetams, vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, jubiliejams, verslo susitikimams, konferencijoms, seminarams, stovykloms, organizacijų sąskrydžiams, giminių ar draugų susitikimams, kitoms šventėms.

tel.: +37061156510; +370 656 15687 arba [email protected]; [email protected]

skaityti plačiau

PIETUS ir VAKARIENĘ VALGYK, KIEK NORI!

Švediško stalo tipo patiekalai restorane „Parko virtuvėlė”
PIETŪS: suaugusiam 12€ vietoje 14€; vaikui 6€ vietoje 8 €
VAKARIENĖ: suaugusiam 19€ vietoje 26€; vaikui – nemokamai (jei vakarienę kartu užsisakė suaugęs asmuo).
Pietų laikas: nuo 14 iki 15 val.
Vakarienės laikas: nuo 18 iki 19 val.

Pasiūlymas tik Vandens ir pirčių klientams su skrajute
Galioja tik darbo dienomis (išskyrus šventes) 1 pirkimui.
Daugiau informacijos: +370 611 56510

 

Gyvos muzikos vakarai GRĮŽTA!!!

Kiekvieną penktadienį ir šeštadienį susitinkame pašėlusiems vakarams, kuriuos gali užkurti tik „Parko ranča”!

Gyva muzika, šokiai, linksmybės nuo 22 val.

Cepelinų bei kitų gardžių ir sočių tradicinių lietuviškų ir ukrainietiškų patiekalų užsukite ketvirtadieniais-sekmadieniais nuo 18 val.

Nori rezervuoti staliuką iš anksto? Skambink +370 610 00454

Skaityti plačiau

Palangos padelio ir teniso aikštynai

Šalia Atostogų parko įsikūrę du atviri padelio kortai ir du teniso kortai. Čia savo veiklą vykdo Palangos Padelio klubas. Tai pirmieji padelio kortai Palangos ir Kretingos rajone. Džiaugiamės tapdami padelio ambasadoriais iš šalia baseinų, pirčių, SPA ir gydymo malonumų – kviečiame mėgautis sparčiausiai pasaulyje besivystančiu sportu – padelio tenisu. (Kortai veikia šiltuoju metų laiku).

Skaityti plačiau

Vaikų plaukimo mokykla

Plaukimas – tai ne tik sporto šaka, bet ir gyvybiškai svarbus įgūdis. Mokantis plaukti vaikas labiau savimi pasitiki, gali ir geba padėti kitiems. Užsiėmimų metu vaikai išmoksta taisyklingo kvėpavimo, plaukimo technikos.

Su vaikais dirba profesionalūs plaukimo treneriai. Dėmesio! Priimami vaikai nuo 7 metų. Vaikų plaukimo mokyklos treniruotės vyksta kiekvieną mėnesį.

Vaiką lydinčiam asmeniui įėjimas į baseinų zoną – 15 Eur. Kol Jūsų vaikas tobulės plaukimo mokykloje, Jūs galėsite mėgautis vandens ir pirčių erdve.

Skaityti plačiau

Rąstinė vila ir privatus kubilas

Pasimėgaukite poilsiu jaukioje rąstinėje viloje su privačiu kubilu ir prabangia terasa. Šios, išskirtinės vilos yra įsikūrusios greta natūralaus, ošiančio miško. Jaukiais naktiniais žibintais išpuošta prabangi terasa leis mėgautis poilsiu gamtos apsuptyje, besiklausant natūralaus miško garsų, kvėpuojant tyru miško oru ir leidžiant laiką tik su artimiausiais.

Skaityti plačiau

Vasaris – „Atostogų parke“ meilės mėnuo

Visą vasarį „Atostogų parkas“ skelbia meilės mėnesiu.

Užsisakykite romantišką poilsį natūraliame miške įsikūrusioje rąstinėje viloje arba jaukiame viešbučio kambaryje iš kurio patogiai pasieksite SPA erdvę ar restoraną.
Romantikos ugnį įžiebkite specialiai Jums paruošta šefo vakariene žvakių šviesoje jaukiame retro stiliaus restorane „Parko virtuvėlė“.

Skaityti plačiau

NAUJŲJŲ METŲ sutikimas

VAKARO PROGRAMOS net trijuose „ATOSTOGŲ PARKO” restoranuose!

Pasirinkite trumpas atostogas tarp didžiųjų metų švenčių, o kokybiškai pailsėję  atšvęskite Naujuosius.
Pasiūlymas Jums:
* 3 nakvynės su pusryčiais; * Neribotas apsilankymas Vandens ir pirčių erdvėje; *Naujametinė programa (gyva muzika, vakaro vedėjas, atrakcijos ir viktorinos, dovanos ir šventinė vakarienė (viename iš 2 restoranų ar Pobūvio salėje). Fejerverkai ir Naujametinis laužas lauke.

Pasirinkite ir rezervuokite, NAUJAMETINĘ ŠVENTĘ pas mus!

Rezervuoti

Specialūs pasiūlymai, pateikti šiame puslapyje, galioja tik įsigyjant tiesiogiai iš Atostogų parko internetinės parduotuvės, telefonu arba elektroniniu paštu.

Atostogų parkas pasilieka teisę keisti pasiūlymų kainas ir sąlygas be išankstinio įspėjimo. Jau įsigytų pasiūlymų kaina ir sąlygos nesikeičia.