Sveikatinantis poilsis nuo durų iki durų

Sustiprinkite sveikatą, ilsėkitės ir pramogaukite Lietuvos pajūryje įsikūrusiame „Atostogų parke“ net jei neturite transporto priemonės, su kuria galėtumėte keliauti!

Poilsio paketas „Nuo durų iki durų“ leis mėgautis 7 nakvynių atostogomis su viskas įskaičiuota, o mes pasirūpinsime Jūsų kelione iki didžiausio poilsio ir sveikatingumo komplekso Vakarų Lietuvoje.

Sužinokite daugiau

Rąstinė vila ir privatus kubilas su masažinėmis srovėmis

Pasimėgaukite poilsiu jaukioje rąstinėje viloje su privačiu kubilu ir prabangia terasa. Ši, išskirtinė vila yra įsikūrusi teritorijos pakraštyje, greta natūralaus, ošiančio miško. Jaukiais naktiniais žibintais išpuošta prabangi terasa leis mėgautis poilsiu gamtos apsuptyje, besiklausant natūralaus miško garsų, kvėpuojant tyru miško oru ir leidžiant laiką tik su artimiausiais.

Skaityti plačiau

2 nakvynės ir daugiau- Vandens ir pirčių erdvė NERIBOTAI!

Užsisakę nakvynę viešbutyje ar rąstinėje viloje 2 ir daugiau naktų – gaunate NERIBOTO laiko apsilankymą į Vandens ir pirčių erdves! Sutaupote net iki 42 € žmogui. 

Užsisakyti

Firminiai „Meguvos“ šašlykai

Išskirtinio skonio – tikriems šašlykų gurmanams.

Mes pasirūpinsime viskuo, palikdami Jums tik patį kepimo malonumą gamtoje, šalia Jūsų rąstinės vilos.

Skaityti plačiau

Kubilo nuoma

Apsistojus rąstinėse vilose kviečiame pasimėgauti karšto vandens kubilo pramoga. Tai puiki proga smagiai praleisti laiką ir mėgautis išskirtiniais malonumais vien savo šeimos ar draugų rate. Kubilas pristatomas šalia Jūsų gyvenamosios rąstinės vilos.

Kubilo nuomos kaina 59 Eur.

Kubilas bus iškūrentas ir Jums palikta malkų pasikūrenimui. Kubile galėsite būti visą užsakymo dieną ir kitos dienos ryte, jei kubilas nebus kitą dieną užsakytas. Maksimalus žmonių skaičius kubile – 6 asmenys. Būtina išankstinė registracija tel. +370 614 21888.

Skaityti plačiau

Pasinaudokite SVEIKATOS DRAUDIMU!

Apsidraudę sveikatos draudimu maudykitės „Atostogų parko“ baseinuose, šildykitės pirtyse bei gaukite aibę čia teikiamų gydomųjų ir sveikatinimo paslaugų NEMOKAMAI.

 

Skaityti plačiau

Sveikatinimo programų pasiūlymai

Kartais į darbų sūkurį įsisukame taip smarkiai, kad pamirštame pasirūpinti savo sveikata. Kompleksiškai parinktos sveikatinimo procedūros padeda atsikratyti negalavimų, atgauti jėgas ir pailsėti.

Skaityti plačiau

Kretingiškiams -50% nuolaida baseinuose

Visiems Kretingos ir Kretingos rajono gyventojams suteikiame 50% nuolaidą apsilankymui baseinuose ir pirtyse. Norint pasinaudoti nuolaida, registratūroje reikia pateikti gyvenamąją vietą patvirtinantį dokumentą. Nuolaida galioja darbo dienomis, negalioja: savaitgaliais, moksleivių atostogų metu ir šventinėmis dienomis.

Pateikiamo dokumento tipas: išrašas iš registrų centro apie deklaruotą gyvenamąją vietą, asmens dokumentas (pasas, tapatybės kortelė) arba automobilio registracijos liudijimas, kuriame nurodyta dokumento išdavimo vieta.

VISIŠKA NAUJIENA – ŠEIMOS KORTELĖ

Nuo šiol nuolaidos visai Jūsų šeimai, daugeliui bilietų! Mėgaukitės vandens ir pirčių erdvės malonumais, maitinimo paslaugomis su ypatingomis nuolaidomis!

Skaityti plačiau

VAIKŲ PLAUKIMO MOKYKLA

Ar Jūsų vaikas gerai moka plaukti? Registracija į „Atostogų parko“ vaikų plaukimo mokyklą su profesionalia plaukimo trenere Kristina Ruige jau prasidėjo! Startas – spalio 3 d.

Šiltais ir švariais baseinais bei pirtimis mėgaukitės ir Jūs – atvedusiems vaikus į plaukimo mokyklą tėveliams suteikiama 50 % nuolaida įėjimui į Vandens ir pirčių erdvę.

Dvi grupės – pradedantieji ir pažengusieji – antradieniais/ketvirtadieniais!

sužinoti daugiau

Kliento programos nuolaidos

Tik šios vardinės kortelės savininkas gali mėgautis VISOMIS DIENOMIS Vandens ir pirčių erdvės malonumais su ypatingomis nuolaidomis!

Skaityti plačiau

Nemokamos treniruotės vandenyje

Treniruotės vandenyje vyksta kasdien vidaus Vandens ir pirčių erdvėje, kurias veda treneriai profesionalai. Šiltuoju metų laiku mankšta vyksta lauko erdvėje – 25 m plaukimo baseine.

TVARKARAŠTIS

VIP KLIENTO kortelė

Su VIP kortele – auksinė 50% nuolaida VISADA! 

Tik šios vardinės kortelės savininkas gali mėgautis VISOMIS DIENOMIS Vandens ir pirčių erdvės malonumais už pusę kainos.

ĮSIGYKITE
VIP kliento kortelė

Nuolaida neįgaliesiems

Neįgaliems asmenims darbo dienomis taikoma nuolaida poilsiui Vandens ir pirčių erdvėje (pateikus pažymėjimą):

  • 50 % nuolaida (iki 15 val.)
  • 25 % nuolaida (po 15 val.)
Su POLA kortele (Pagalba Onkologiniams Ligoniams Asociacija) taikoma 25 % nuolaida į baseinų ir pirčių erdvę bei – 25 % nuolaida apgyvendinimo paslaugoms, darbo dienomis.
 
*Vasaros sezono metu nuolaidos gali keistis.

Gimtadienio nuolaidos – ŠEIMOS kortelės turėtojams!*

  • Gimtadienį švęskite mūsų baseinuose ir pirtyse, o mes gimtadienį švenčiančiam šeimos nariui dovanosime apsilankymą tik už 1 Eur!
  • Gimtadienį švęskite „Atostogų parke“ su nakvyne ir mes dovanosime 25% nuolaidą apgyvendinimui!

*Pasiūlymai taikomi tik su ŠEIMOS nuolaidų kortele ir tik gimtadienio dieną švenčiančiam šeimos nariui pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Įsigyti kortelę

Gimtadienis „Atostogų parke“

Gimtadienį švęskite įspūdingai su artimaisiais ir draugais!

  • Gimtadienį švenčiančiam lankytojui ir jo draugų grupei tikrąją gimtadienio dieną taikoma 25 % nuolaida poilsiui Vandens ir pirčių erdvėje (pateikus dokumentą).
  • Gimtadienį švenčiančiam svečiui ir visai jo draugų grupei, apsistojusiems Pirkioje, Gryčioje arba Kluone –  kaina nuo 30 Eur/asm. su apsilankymu Vandens ir pirčių erdvėje.
Skaityti plačiau

Vaikų teminiai gimtadieniai

Visi tėveliai trokšta, kad jų vaikų gimtadieniai būtų įsimintini ir įspūdžiai išliktų ilgam. Kviečiame vaikučius švęsti gimtadienį „Atostogų parke“!

VAIKAMS patiks GIMTADIENIS su vandens pramogomis ir pasirinkta tema!

Vaikų teminiai gimtadieniai

Vaikų plaukimo mokykla

Plaukimas – tai ne tik sporto šaka, bet ir gyvybiškai svarbus įgūdis. Mokantis plaukti vaikas labiau savimi pasitiki, gali ir geba padėti kitiems. Užsiėmimų metu vaikai išmoksta taisyklingo kvėpavimo, plaukimo technikos.

Su vaikais dirba profesionalūs plaukimo treneriai. Dėmesio! Priimami vaikai nuo 7 metų. Vaikų plaukimo mokyklos treniruotės vyksta kiekvieną mėnesį.

Vaiką lydinčiam asmeniui įėjimas į baseinų zoną – 50% nuolaida! Kol Jūsų vaikas tobulės plaukimo mokykloje, Jūs galėsite mėgautis vandens ir pirčių erdve.

Skaityti plačiau

Nauja erdvė – „Padelio kavinė“

„Atostogų parkas“ jau gali pasiūlyti naują visiškai šviesią ir jaukią erdvę nedidelėms šventėms, mokymams ar seminarams, įkurdintą šalia padelio ir teniso aikštynų!

Daugiau informacijos:

[email protected] arba +370 620 88030.

skaityti plačiau

Darbostogaukite ten, kur nori širdis!

Privati erdvė – minikonferencijų salė išnuomojama darbo grupėms iki 10 žmonių. Salėje bendram ir patogiam darbui rasite televizorių, kurį galima panaudoti kaip projektorių pristatomosios medžiagos demonstravimui, kondicionierių, nemokamą internetą, stalo vandenį, blonknotus ir rašiklius.

Daugiau informacijos:

[email protected] arba +370 620 88030.

skaityti plačiau

Rąstinė vila ir privatus kubilas

Pasimėgaukite poilsiu jaukioje rąstinėje viloje su privačiu kubilu ir prabangia terasa. Šios, išskirtinės vilos yra įsikūrusios greta natūralaus, ošiančio miško. Jaukiais naktiniais žibintais išpuošta prabangi terasa leis mėgautis poilsiu gamtos apsuptyje, besiklausant natūralaus miško garsų, kvėpuojant tyru miško oru ir leidžiant laiką tik su artimiausiais.

Skaityti plačiau

Profesionalūs ir patyrę „Parko virtuvėlės“ ir „Parko rančos“ šefai siūlo patiekalus Jūsų renginiams

išvažiuojamiesiems banketams, furšetams, vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, jubiliejams, verslo susitikimams, konferencijoms, seminarams, stovykloms, organizacijų sąskrydžiams, giminių ar draugų susitikimams, kitoms šventėms.

tel.: +37061156510; +370 656 15687 arba [email protected]; [email protected]

skaityti plačiau

Palangos padelio ir teniso aikštynai

Šalia Atostogų parko įsikūrę keturi atviri padelio kortai ir du teniso kortai. Čia savo veiklą vykdo Palangos Padelio klubas. Tai pirmieji padelio kortai Palangos ir Kretingos rajone. Džiaugiamės tapdami padelio ambasadoriais iš šalia baseinų, pirčių, SPA ir gydymo malonumų – kviečiame mėgautis sparčiausiai pasaulyje besivystančiu sportu – padelio tenisu. (Kortai veikia šiltuoju metų laiku).

Skaityti plačiau

Specialūs pasiūlymai, pateikti šiame puslapyje, galioja tik įsigyjant tiesiogiai iš Atostogų parko internetinės parduotuvės, telefonu arba elektroniniu paštu.

Atostogų parkas pasilieka teisę keisti pasiūlymų kainas ir sąlygas be išankstinio įspėjimo. Jau įsigytų pasiūlymų kaina ir sąlygos nesikeičia.