Parko virtuvėlė

„Parko virtuvėlėje“ ne tik mėgausitės skaniu maistu, bet ir pajusite autentika alsuojantį požiūrį į maistą. Čia didelis dėmesys skiriamas ne tik maisto skoniui, bet ir procesui.

Skaityti plačiau

Maistą pristatome į namus

Užsisakykite gardžius dienos pietus kiekvieną darbo dieną! Pasirinkite norimą komplektą ir patiekalus iš tos dienos galimų patiekalų sąrašo.

Skaityti plačiau

Konferencijų ir pokylių salės – vieta masiniams renginiams

Jūsų konferencijoms, seminarams, prezentacijoms, menininkų plenerams ir verslo susitikimams ar renginiams siūlome skirtingas sales ir erdves. Konferencijų salė „Palanga“ įrengta 2 aukšte. Ji geriausiai pritaikyta konferencijų organizavimui. Rekomenduotina iki 140–180 žmonių. Pokylių salė – šviesi ir jauki salė, kurioje – panoraminiai langai su puikiu gamtovaizdžiu. Joje talpinama iki 120 svečių.

Skaityti plačiau

Parko ranča – privati erdvė Jūsų šventei

„Parko rančoje“ – gardus maistas, ypatingi kokteiliai ir gyva muzika! Rančos garsėja savo dydžiu, stiliumi ir, žinoma, linksmybėmis. Gimtadienis, jubiliejus, vestuvės, įmonės vakarėlis – švęsk šventę su mumis ir dalinkis įspūdžiais ilgai!

Skaityti plačiau

Maitinimo ir renginių organizavimo paslaugos

Gardžiu, su meile ir atidumu detalėms pagamintu maistu mėgaukitės savo įmonės vakarėlio, konferencijos, banketo ar asmeninės šventės metu „Atostogų parke“ arba bet kurioje kitoje Jūsų pasirinktoje Lietuvos vietoje.

Skaityti plačiau

Baras „Prie pirties“

Baras „Prie pirties“ yra Vandens ir pirčių erdvėje. Šiame bare galite užsisakyti įvairiausių užkandžių, gaiviųjų gėrimų, žolelių arbatų, šviežiai spaustų sulčių ar įvairių kokteilių.

Bare atsiskaityti už maistą ir gėrimus galėsite tam skirtoje vietoje priglaudę specialų laikroduką, o sąskaitą apmokėsite registratūroje išeidami.

Daugiau informacijos: +370 698 37777 arba [email protected]

MENIU