Gyvos muzikos vakarai

Pasinerkite į muzikos garsais, patiekalų skoniais ir aromatais užpildytą erdvę restorane „Parko virtuvėlė“. Kiekvieną ketvirtadienį-sekmadienį nuo 20 val. restorane skambės skirtingų atlikėjų atliekama gyva muzika.

Mėgaukitės maistu, gėrimais ir jaukia kompanija, aksominių garsų užpildytoje erdvėje.

Rezervuoti staliukus ar pasitarti dėl meniu asortimento galite paskambinę telefonu +370 611 56510.

„Parko virtuvėlė“

Mūsų „Parko virtuvėlėje“ patiekiamas maistas yra pagamintas su meile ir išskirtiniu rūpesčiu. Patiekalų skonis nukels į vaikystę ir primins namuose paruoštą maistą, o skonis sukurs neišdildomus prisiminimus.

Patiekalų receptai perduoti iš kartos į kartą, todėl ypač didelis dėmesys skiriamas produktų šviežumui ir aromatui. Kiekvienas patiekalas gaminamas mūsų rankomis, todėl net įprasti pietūs tampa neįtikėtina kelione po skonių pasaulį.

„Parko virtuvėlėje“ ne tik mėgausitės skaniu maistu, bet ir pajusite autentika alsuojantį požiūrį į maistą. Čia didelis dėmesys skiriamas ne tik maisto skoniui, bet ir procesui. Siekiame, kad maistas Jums taptų tarsi ritualu, tegul prie bendro stalo karaliauja bendravimas ir šilti pokalbiai.

„Parko virtuvėlėje” – valgyk kiek nori!

Gardžiai ir sočiai valgykite „Parko virtuvėlėje” už fiksuotą kainą. Rinkitės patiekalus kokius norite ir kiek norite, mat pusryčiai, pietūs ir vakarienė „Parko virtuvėlėje” patiekiami švediško stalo principu. 

Pusryčių laikas – nuo 8 iki 11 val., pietų laikas – nuo 14 iki 15 val., vakarienės laikas – nuo 18 iki 19 val.

 

Rezervuoti staliukus ar pasitarti dėl meniu asortimento galite paskambinę telefonu +370 611 56510.

Veikla vykdoma pagal Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Klaipėdos departamento įsakymą dėl maisto tvarkymo subjekto registracijos Nr. 37MTSPĮ-63. 2020 m. vasario 5d.

Darbo laikas: I-VII nuo 8:00 val. iki 00:00 val.