Sveikatinimo ir gydymo komplekse „Atostogų parkas“ galite rasti aibę paslaugų ir erdvių, pritaikytų mūsų mažiesiems. Vandens ir pirčių erdvėje rasite net 2 erdves skirtas būtent jiems: mažiausiems skirtą baseinėlį su žaismingu fontanu „Musmirė“ ir Vaikų erdvę su didesniems vaikams skirta čiuožyne, žaismingais besimainančių spalvų fontanėliais ir kamuoliukų baseinu.

Viešbučio svečiams pageidaujant viešbučio kambariuose galime pastatyti specialiai mažiesiems pritaikytas lovytes, kad Jūsų poilsis būtų puikus ir saugus. Teirautis dėl pristatomos lovelės mažiesiems kviečiame viešbučio registratūroje.

Vaikų plaukimo mokykla

Plaukimas – tai ne tik sporto šaka, bet ir gyvybiškai svarbus įgūdis. Mokantis plaukti vaikas labiau savimi pasitiki, gali ir geba padėti kitiems. Užsiėmimų metu vaikai išmoksta taisyklingo kvėpavimo, plaukimo technikos. Su vaikais dirba profesionalūs plaukimo treneriai. Dėmesio! Priimami vaikai nuo 7 metų.

Vaiką lydinčiam asmeniui taikoma – 50 % nuolaida įėjimui į vandens ir pirčių erdvę.
Kol Jūsų vaikas tobulės plaukimo mokykloje, Jūs galėsite mėgautis vandens ir pirčių erdve.

Daugiau informacijos

Vaikų teminiai gimtadieniai

Visi tėveliai trokšta, kad jų vaikų gimtadieniai būtų įsimintini ir įspūdžiai išliktų ilgam. Kviečiame vaikučius švęsti gimtadienį „Atostogų parke“!

VAIKAMS patiks GIMTADIENIS su vandens pramogomis ir pasirinkta tema!

Vaikų teminiai gimtadieniai

Gydomosios ir sveikatinimo paslaugos

Džiaugtis vaikyste lengviau, kai ją lydi stipri sveikata. Greičiau atsigauti po prasirgtos ligos, sustiprinti kūną, atsparumą ligoms, pagelbėti taisyklingiau augti gali aibė puikių medicinos centro „Natura Termo SPA“ specialistų ir jų teikiamų paslaugų.

Imunitetas puikiai stiprėja ir įgaunama išgyvenimui svarbių įgūdžių Vaikų plaukimo mokykloje.

Peržiūrėti paslaugas