Pirtys

Jūsų gerai savijautai įrengtos 7 pirtys: 5 – vidaus ir 2 – lauko:

  • pirmoji pasaulyje natūralaus gintaro „Saulės“ pirtis (papildomas mokestis 5 EUR);
  • pirmoji Lietuvoje pirtis „Nefritas“;
  • garinė „Druskų pirtis“;
  • tradicinė lietuviška pirtis „Perenė“;
  • aromatinė pirtis „Riauška“;
  • lauko pirtis „Širšių lizdas“;
  • privati lauko pirtis „Ponų pirtis“ (užsakoma atskirai).
Skaityti plačiau

Pirties programos

Unikalios pirties programos vyksta tradicinėje lietuviškoje pirtyje „Perenė“: „Žalieji aromatai“, „Sūrus garas“, „Išsivanok žemaitiškai“, „Vėliava“, pirties programos tik nuogiesiems: „Bobų vasara“, „Jūratė ir Kastytis“. Pirties programas veda „Atostogų parko“ pirties meistrai, jos yra nemokamos viesiems Vandens ir pirčių erdvės lankytojams.

Skaityti plačiau

Baseinai po atviru dangumi

Jūsų įsimintinam laisvalaikiui ir poilsiui – 6 lauko baseinai: vėsinamasis, sportinis su hidromasažinėmis kaskadomis, mineralinio vandens, hidromasažiniai lauko baseinai. Šaltuoju sezonu lauke veikia 2 lauko baseinai, vienas iš jų – hidromasažinis šiltasis baseinas ir 2-sis tai baseinas, atsigaivinimui po pirties.

Skaityti plačiau

Vidaus baseinai

Jūsų poilsiui ir sveikatai – 10 vidaus baseinų: sportinis, masažiniai, treniruočių, vaikų, Kneipo takelis, sertifikuoto mineralinio geoterminio vandens baseinas ir procedūra „Mineralų jūra“ (pastaroji užsakoma papildomai).

Skaityti plačiau

Vaikų plaukimo mokykla

Kviečiame vaikus išmokti plaukti, patobulinti plaukimo įgūdžius, kad galėtų saugiai jaustis vandenyje. Plaukimas – tai ne tik sporto šaka, bet ir gyvybiškai svarbus įgūdis. Mokantis plaukti vaikas labiau savimi pasitiki, gali ir geba padėti kitiems.

Skaityti plačiau

Individualus vanojimas

Jūsų sveikatos stiprinimui – individualus žemaitiškas viso kūno vanojimas (pėrimas) pirtyje, kurį atlieka „Atostogų parko“ pirties meistrai. Programos metu vantos ant odos išskiria sveikatai naudingus eterinius aliejus, kūnas patiria unikalius ąžuolo, klevo, šermukšnio, beržo, sibirinio kėnio vantų kvapus, atsipalaiduojama.

Skaityti plačiau

Treniruotės vandenyje

Treniruotės vandenyje vyksta kasdien vidaus Vandens ir pirčių erdvėje, kurias veda treneriai profesionalai. Šiltuoju metų laiku mankšta vyksta lauko erdvėje – 25 m plaukimo baseine.

Skaityti plačiau

Vieną pažangiausių pasaulyje vandens dezinfekavimo sistemų

Moderni šveicarų sukurta baseino vandens dezinfekavimo sistema „DA-GEN“ įdiegta dviejuose didžiausiuose „Atostogų parko“ baseinuose.

Sistema pagrįsta hidrolizės būdu, yra itin ekologiška ir saugi žmogaus sveikatai. Informaciją, kurie baseinai valomi pažangia „DA-GEN“ sistema, rasite prie kiekvieno baseino esančiuose informaciniuose stoveliuose.

Skaityti plačiau