Gintarinė „Saulės“ pirtis

Pirmoji pasaulyje natūralaus gintaro pirtis

Pirmoji pasaulyje natūralaus gintaro pirtis, kurioje sumontuotos apie trys tonos natūralaus Baltijos gintaro. Pirtis primena jaukų ir prabangų gintaro kambarį, ji yra visuomenei viešai prieinama pirmoji tokia pasaulyje gintaro pirtis. Sienos, lubos ir net gultai čia padengti tik natūraliu gintaru.

Kaip veikia gintaras?

Naudingas gintaro savybes išlaisvina šiluma Prieš 35-140 mln. metų susiformavęs gintaras (fosiliniai sakai) turi savybių, iš kurių svarbiausia – gintaro rūgštis.

Žmogaus organizmas nedidelį jos kiekį gamina pats, tačiau esant didesniems fiziniams ar psichologiniams krūviams, gintaro rūgšties resursai organizme greitai išnaudojami, tad silpsta imunitetas, jaučiamas nuovargis ir apatija. Gintaro rūgštis į organizmą patenka difuzijos būdu, liečiantis ar masažuojant bei gali būti įkvepiamos mikroskopinės dalelės.

Vokietijos Hamburgo universitetas patvirtino tradicinį teigiamą ir saugų gintaro ir fumaro rūgšties poveikį žmogaus organizme vykstančioms cheminėms reakcijoms.

Natūralaus gintaro pirtyje šildomų gultų ir infraraudonųjų spindulių pagalba kartu su gintaru įšildomas ir žmogaus kūnas. Organizmas giliai įšyla ir atsipalaiduoja, o gintaras į orą paskleidžia lakiąsias medžiagas. Pirtis maloniai pakvimpa sakais, žmogaus organizmas įkvėpdamas ir per odą lengviau įsisavina naudingąsias gintaro savybes: stimuliuojami medžiagų apykaitos procesai, slopinami įvairūs uždegimai, gerėja kraujo apytaka.

Įsigijusiems apsilankymą Vandens ir pirčių erdvėje, vienkartinis įėjimas į natūralaus gintaro „Saulės“ pirtį kainuoja 5 EUR.

Gintarinėje „Saulės“ pirtyje vienu metu rekomenduojama ilsėtis iki 15 asmenų. Rekomenduojama trukmė iki 30 min.

Daugiau informacijos tel. +370 698 37777  arba
el.p. [email protected]

Pirmoji Lietuvoje pirtis „Nefritas“

Tai yra pirmoji Lietuvoje komercinės paskirties pirtis, kurios įrengimui panaudoti Uralo kalnuose susiformavę natūralūs nefrito akmenys. Šioje pirtyje lankytojus lepinantis itin švelnus pirties garas susidaro vandeniui patekus ant įkaitusių tikro nefrito akmenų, su garu į orą patenka ir naudingosios nefrito savybės.

Nefritas Rytų medicinoje laikomas jaunystės ir sveikatos akmeniu, naudojamas organizmo valymui, sergant daugeliu ligų, pavyzdžiui, inkstų, skrandžio, šlapimo takų ir t.t. Be to, nefrito akmenys pasižymi specifinėmis fizikinėmis savybėmis: labai ilgai įkaista iki itin aukštos temperatūros, tačiau labai ilgai išlaiko šilumą, dovanodamas tokios pirties lankytojams ypatingus pojūčius.

Nefrito akmens nauda:

 • valo organizmą nuo šlakų ir toksinų;
 • padeda išvengti inkstų akmenligės ir skatina inkstų akmenų pasišalinimą iš organizmo;
 • reguliuoja adrenalino kiekį kraujyje;
 • padeda palaikyti tinkamą vandens, druskų ir rūgščių pusiausvyrą organizme;
 • gydančiai veikia ląsteles ir kaulų sistemą.

Pirties sienos ir gultai įrengti iš Kanados taigos miškuose augančio raudonojo Kanados kedro. Atlaso švelnumo vienalytė, smulkiagrūdė Kanados kedro medienos faktūra yra maloni liesti, o sodraus gintaro, raudonojo cinamono ir ochros rudumo atspalviai sukuria jaukią, raminančią atmosferą. Be to, ši mediena pasižymi žmogaus sveikatai palankiomis savybėmis: įkaitus pirtyje į orą pasklinda išraiškingi natūralūs kedro eterinių aliejų kvapai.

Kanados kedro išskiriamų eterinių aliejų nauda:

 • pasižymi dezinfekcinėmis ir antimikrobinėmis savybėmis

 • ramina organizmą, padeda atsipalaiduoti nuo įtampos

Naujoji „Nefrito“ pirtis pasižymi dideliu 60 – 70 % drėgnumu ir 50° – 60° temperatūra, kuri yra optimali norintiems efektyviai išnaudoti visas sveikatą stiprinančias šios pirties savybes.

Tradicinė lietuviška pirtis „Perenė“

Temperatūra – 50–60 °C ir Drėgnumas – 60–70 %

Pirtyje įrengta unikali lietuviška mūrinė pirties krosnis. Šioje masyvioje krosnyje nėra metalo: už molinių sienų ant keraminių arkų stūksančias 2 tonas akmenų tiesiogiai laižo ugnis. Nors „Perenėje“ temperatūra siekia 50–60 laipsnių, nė vienas pirties gurmanas tikrai nesušals – šilumos pojūtį sukuria ne tik temperatūra, bet ir drėgmė, kuri reguliuojama išgaunant švelnų ir ypač malonų garą.

Kas valandą (nuo 12.00 iki 21.00 val.) profesionalūs „Atostogų parko“ pirtininkai veda 6 skirtingas pirties programas, kurių trukmė – iki 12 min.

Lankytojai į vidų įleidžiami tik prieš pat programą. Be pirtininkų į pirtį įeiti draudžiama – ji užrakinama, ruošiama kitai programai.

Šį pirtis yra nemokama visiems Vandens ir pirčių erdvės lankytojams.

Garinė „Druskų pirtis“

Temperatūra – 50–55 °C Drėgnumas – 80–90 %

Skirta:

 • Išvalyti organizmą nuo šlakų.
 • Aprūpinti odą mikroelementais.

Ypač rekomenduojama:

 • Turintiems kvėpavimo sutrikimų.
 • Prastai miegantiesiems.
 • Esant lėtai medžiagų apykaitai.

Naudojimasis pirtimi:

 • Kai kūnas sušyla ir ima prakaituoti, jį (išskyrus veidą) reikia švelniai išsitrinti druska, nusėdusia su garu.
 • Rekomenduojama pabūti 5–15 min., kol druska ištirps ant odos.

Šioje itin drėgnoje pirtyje pasinaudosite naudingomis druskos savybėmis. Esant didelei druskos koncentracijai, pasireiškia osmosinis efektas – medžiagų apykaitos skysčiai smelkiasi per odą į labiau druskos prisotintą zoną ir taip kūnas valosi nuo šlakų, o oda tuo pačiu aprūpinama mikroelementais. 
Šį pirtis yra nemokama visiems Vandens ir pirčių erdvės lankytojams.

Kvepianti pirtis „Riauška“

Temperatūra – 60–70 °C ir Drėgnumas – 30–40 %

Pirtis pavadinta ežero, esančio Žemaitijoje, vardu. Iš Rauško ežero išgaunamas gydomasis purvas – sapropelis, kurio kaukės naudojamos sveikatinimo programose.

Kvepianti pirtis „Riauška“ puikiai tiks lengvai sušilti, pripratinti kūną prie šilumos. Vos tik širdis ima plakti dažniau ir kyla noras atsivėsinti, būtina nedelsiant nusiprausti duše, paplaukioti baseine. Po pirmo apsilankymo pirtyje reikia padaryti 15–20 min. pertrauką, tuomet galima užeiti į itin drėgną garinę „Druskų pirtį“.

Šį pirtis yra nemokama visiems Vandens ir pirčių erdvės lankytojams.

„Atostogų parke“ galite pasilepinti sveikatinančiomis iš Rauškos ežero išgauto sapropelio procedūromis.

Lauko pirtis „Širšių lizdas“

Temperatūra – 60–70 °C ir Drėgnumas – 60–70 %

 • Rekomenduojama 10–15 žmonių
 • Skirta pasišildyti prieš naudojantis lauko baseinais
 • Pirtis išnuomojama atskirai privačioms šventėms: pirtis, šaltas baseinas.

Pirties nuomos kaina (be pirtininko ir be pirties programos) 3 val. – 220 Eur.

Papildoma valanda – 50 Eur. (be pirtininko ir be pirties programos)

Pirtininko programa (4 užėjimai)  iki 2 val. – 220 Eur

Tai apvalios formos pirtelė su tokiu pat apvaliu priepirčiu. Pirties architektūrą ir šurmulį atspindi jos pavadinimas – „Širšių lizdas“. Pirtelę gali išsinuomoti atskiros 10–15 žmonių kompanijos. Tai puiki proga mėgautis pirties malonumais vien savo draugų rate. Yra galimybė papildomai užsisakyti pirtininką, kuris praves Jūsų pageidaujamą programą.

Būtina išankstinė registracija tel.: 8 698 37777

Lauko pirtis „Ponų pirtis”

Temperatūra – 50–60 °C ir Drėgnumas – 60–70 %

 • Rekomenduojama 10–15 žmonių.

 • Ši pirtis neįskaičiuojama į apsilankymo vandens ir pirčių erdvėje kainą.

 • Pirtį galima išsinuomoti privačiam pirtinimuisi. Būtina išankstinė registracija tel.: 8 698 37777.

 • Tai sumažinta „Perenės“ versija. Joje taip pat pagal senąsias lietuvių tradicijas sumūryta unikali mūrinė krosnis.

Pirties nuoma (tik su pirtininku) 3 val. – 250 Eur.; Papildoma valanda – 60 Eur.

Daugiau informacijos ir pirčių rezervacija:

Tel. + 370 698 37777 arba el. paštu [email protected]