Pirties programos „Perenėje“: 
11.00 val. – Pirties pusryčiai (visomis dienomis išskyrus pirmadienį) (20 žmonių);                 
12.00 val. – Žalieji aromatai (pirmadieniais programa pradedama 12.15 val.) (25 žmonės);
13.00 val. – Sūrus garas (25 žmonės);
14.00 val. – Išsivanok žemaitiškai (20 žmonių);
15.00 val.– Vėliava (15 žmonių);
16.00 val.– Žalieji aromatai (25 žmonės);
17.00 val.– Sūrus garas (25 žmonės);
18.00 val.– Išsivanok žemaitiškai (20 žmonių);
19.00 val.– Vėliava (15 žmonių);
20.00 val.– Žalieji aromatai (25 žmonės);
21.00 val.:
  I-III  Sūrus garas (25 žmonės);
    IV: Bobų vasara (tik nuogiems);
V-VII: Jūratė ir Kastytis (tik nuogiems).

Profesionalių pirtininkų vedamos pirties programos yra nemokamos – jos įskaičiuotos į apsilankymo Vandens ir pirčių erdvėje kainą. „Perenės“ programos gali kisti, kai „Atostogų parke“ vieši Lietuvos ir užsienio pirtininkai, kurie veda autorines programas.

Plačiau apie unikalias pirties „Perenė“ programas:

Programa vyksta 11 val. visomis savaitės dienomis, išskyrus pirmadienį.

„Atostogų parko“ pirties meistrai sukūrė naują pirties programą, kurią pavadino „Pirties pusryčiai“. Programos metu atliekami pirties ritualai padeda pabusti ir suteikia jėgų naujai dienai. Taip pat naudojama unikali pirtininkų pagaminta veido kaukė. „Pirties pusryčių“ metu naudojamos natūralios vantos suteikia energijos visai dienai, o aromatinė druska įtrintos pėdos bei pečių juosta puikiai tonizuoja kūną. Išbandykite ir įsitikinkite tuo!

Programa vyksta 12 val., 16 val., 20 val.

Tai – aromaterapija, kurios metu pirtyje galima užuosti naturalių ąžuolo, klevo, šermukšnio, beržo, sibirinio kėnio vantų sukuriamus kvapus. Ši programa ypatinga tuo, kad jos metu naudojami kvapai išgaunami tik natūralių augalų pagalba. Kiekvienas augalas turi tik jam būdingas naudingas savybes, todėl aromaterapijoje – ištisa puokštė naudingų ypatybių. Beržo vantos labai tinka vaikams. Šios vantos taip pat mažina brochnito, plaučių ligų, depresijos, odos, nervų, sąnarių skausmus. Nuo beržo vantos oda atjaunėja, nesausėja, todėl tai puiki masažo priemonė. 
Klevo vantos skatina ištvermę. Tai pusiausvyros medis turintis antiseptinių savybių, mažina žaizdas, virškinimo trakto ligas.

Programa vyksta 13 val., 17 val., 21 val.

Druska nuo seno garsėja gydomosiomis savybėmis. Programos metu ant krosnies akmenų pilamas sertifikuotas, natūralus, aukštos mineralizacijos geoterminis vanduo, kuriame esantys mineralai pavirsta į garą ir taip organizmas yra pripildomas reikiamomis mineralinėmis medžiagomis, todėl sveikatinimasis efektas –didesnis nei „Druskų pirtyje“. Garuodama druska išskiria gydomuosius mineralus, o kvėpuojant druskos dulkėmis padedama pasveikto po peršalimo, kvėpavimo takų ligų.

Programa vyksta 14 val., 18 val.

Šioje programoje profesionalūs pirtininkai pasakoja ir rodo, kaip teisingai elgtis su vantomis. Programos dalyviams beržines vantas mokymui nemokamai suteikia pirtininkai.

Programa vyksta 15 val., 19 val.

Tai – ekstremali programa, skirta mėgstantiems aštrius pojūčius. Mojant iš viršaus į apačią drobine vėliava,  garas palaipsniui nuleidžiamas ant žmogaus kūno – taip susidaro labai aukšta temperatūra. Pirtyje pakilus aukštai temperatūrai kūnas įšildomas labai giliai – įšyla ne tik oda, bet ir raumenys bei sąnariai.

Programa vyksta kiekvieną penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį nuo 21 val.

Tai – pirties programa, skirta tik nuogiems. Programos metu atliekamos unikalių vantų aromaterapijos ir kūno šveitimo procedūros, kurių metu naudojamas sapropelis – gydomųjų savybių turintis dumblas, prisotintas B grupės vitaminais, kurie dalyvauja metabolizmo procesuose padėdami išlaikyti sveiką odą ir raumenų tonus. Programoje kviečiami dalyvauti tik pilnamečiai. Į programą įleidžiami tik nuogi asmenys.

Programa vyksta kiekvieną ketvirtadienį 21 val.

Tai – pirties programa, skirta tik nuogiems. Programos metu su unikaliomis „Bobų vasaros“ vantomis pirtininkai ant nuogo kūno atlieka aromaterapijos procedūrą, veido ir kūno šveitimą. Šveitimui naudojama citrina, mineralinė druska, medus ir soda. Po šios pirties oda tampa švelni, lygi, sumažėja bėrimų, išsivalo poros.