„Atostogų parkas“ – tai didžiausias poilsio ir sveikatinimo kompleksas Vakarų Lietuvoje, kuriame – 16 baseinų ir 8 pirtys Jūsų poilsiui ir sveikatai.

Kompleksas įsikūręs Palangos pakraštyje, Žibininkuose. Tai – strategiškai puikioje vietoje esantis gamtos prieglobstis, nuo Baltijos jūros ir Palangos kurorto nutolęs 6 km, nuo uostamiesčio Klaipėdos – 30 km.

Komplekse kviečiama mėgautis vandens pramogomis, unikaliomis pirčių programomis, SPA, sveikatinimo ir gydymo procedūromis, apsistoti viešbutyje ar miško apsuptyje esančiose rąstinėse vilose, mėgautis gardžiu restoranų maistu, aktyviai leisti laiką padelio ir teniso kortuose ir t.t.

„Atostogų parkas“ pirmasis Lietuvoje mineralinį geoterminį vandenį pradėjo naudoti sveikatinimo tikslais, taigi tik šiame komplekse galima išbandyti procedūrą „Mineralų jūra“ vieninteliame Lietuvoje sertifikuoto mineralinio geoterminio vandens baseine, kuri sveikatinimo tikslais derinama su gydomųjų savybių turinčio dumblo – sapropelio aplikacijomis.

„SAFE and CLEAN“ sertifikatas

2021 m. “Atostogų parkui” suteiktas SAUGAUS ir ŠVARAUS svetingumo ženklas „SAFE and CLEAN“. Jis patvirtina, kad mūsų:

  • Vandens ir pirčių erdvėje;

  • Viešbučio kambariuose ir rąstinėse vilose;

  • „Parko virtuvėlėje“

teikiamomis paslaugomis galite mėgautis saugiai, nes čia yra laikomasi visų švaros ir saugumo reikalavimų.

„Lietuvos eksporto prizas“ pirmą kartą atiteko Kretingos raj. įmonei

2020 metais Pasaulinė turizmo diena Kretingos regionui tapo išskirtinė: Kretingos rajone įsikūrusiam gydymo ir poilsio kompleksui „Atostogų parkas“ rugsėjo 28 dieną įteiktas „Lietuvos eksporto prizas 2019“. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos kasmetiniame apdovanojimų renginyje „Atostogų parko“ įmonę atstovavusiam direktoriui Ričardui Jovaišai apdovanojimą įteikė Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Tai pirmas kartas, kai šis prizas atiteko Kretingos rajone įsikūrusiam turizmo paslaugų verslui. „Atostogų parkas“ pasirinktas dėl itin didelių 2019 metais į Vakarų Lietuvos regioną pritrauktų užsienio turistų srautų ir veikloje taikomų inovacijų.

Skaityti plačiau

Užfiksuotas naujas Lietuvos rekordas – daugiausia baseinų

2015 m. agentūra „Factum” prie Lietuvos kultūros fondo „Atostogų parką” oficialiai pripažino kaip turintį daugiausiai baseinų Lietuvoje – net 15 įvairaus dydžio ir paskirties. Tai – sportinis, 3 masažiniai, treniruočių, kineziterapijos, mineralinio geoterminio vandens, vaikų, kneipo terapijos bei 6 baseinai po atviru dangumi.

2019 metais čia įkurtas dar vienas baseinas naujojoje Vaikų erdvėje, tad dabar „Atostogų parke“ – net 16 baseinų Jūsų sveikatai ir poilsiui!

Skaityti plačiau

Technologinių ekoinovacijų diegimas UAB „Atostogų parkas“

Įmonė įgyvendina projektą „Technologinių ekoinovacijų diegimas UAB „Atostogų parkas“”, Nr.03.3.2-LVPA-K-837-03-0006.

Projektas bendrai finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo paramos, teikiamos pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.2-LVPA-K-837 „ECO-inovacijos LT+“.

Projekto įgyvendinimo tikslas – technologinių ekoinovacijų, susijusių su vandens ir pirčių erdvės paslaugų teikimu, diegimas.

„Parko virtuvėlė“ pasipuošė „5 puodelių“ įvertinimu

Pamatę „5 puodelių“ restorano įvertinimą galite būti ramūs – tai įstaiga, atitinkanti aukščiausius higienos ir technologinius reikalavimus. Tokiu įvertinimu pasipuošė ir lankytojų jau pamėgta „Parko virtuvėlė“.

Puodelių įvertinimą suteikia Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai po atlikto nuodugnaus patikrinimo. Suteiktas puodelių skaičius rodo, kaip įstaigoje laikomasi švaros, kokio šviežumo produktai naudojami ir ar jie tinkamai saugomi, ar virtuvės įranga atitinka visus būtinus kriterijus. Įvertinimas gali svyruoti nuo 1 iki 5: kuo daugiau puodelių, tuo geriau įstaiga laikosi aukščiausių VMVT reikalavimų.

Atidaryta pirmoji pasaulyje natūralaus gintaro pirtis

Lapkričio 6 dieną visuomenei pristatyta pirmoji pasaulyje natūralaus gintaro pirtis, kurioje sumontuotos apie trys tonos natūralaus Baltijos gintaro. Pirtis primena jaukų ir prabangų gintaro kambarį, ji yra visuomenei viešai prieinama pirmoji tokia pasaulyje gintaro pirtis. Sienos, lubos ir net gultai čia padengti tik natūraliu gintaru.

Skaityti plačiau

„Atostogų parkas“ apdovanotas už veržlų startą

Daugiau nei 230 didžiausių Klaipėdos regiono verslų kiekvienais metais Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) metiniame renginyje apdovanoja labiausiai pasižymėjusius Klaipėdos regiono verslus. Kaip teigia KPPAR generalinio direktoriaus pavaduotoja Vida Kažuro – tai yra verslo atstovų komplimentai savo kolegoms verslininkams.

2018 metais tarp geriausiųjų buvo išrinktas didžiausias Vakarų Lietuvoje poilsio ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas“, pelnęs „Veržlaus starto“ apdovanojimą.

Skaityti plačiau

Įdiegta pažangiausia pasaulyje vandens dezinfekavimo sistema

Moderni šveicarų sukurta baseino vandens dezinfekavimo sistema „DA-GEN“ įdiegta dviejuose didžiausiuose „Atostogų parko“ baseinuose. Sistema pagrįsta hidrolizės būdu, yra itin ekologiška ir saugi žmogaus sveikatai.

Skaityti plačiau

„Atostogų parkas“ – tarp sparčiausiai augančių ir stiprėjančių bendrovių

2017 m. spalio pradžia buvo pažymėta iškilmingu renginiu – Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) 98-uoju gimtadieniu, kuriame buvo pagerbti regiono verslui labiausiai nusipelnę asmenys ir bendrovės. Šių metų naujiena – konkursas „Mūsų bendrystei-98“, kuriame paskirtos dvi nominacijos „Veržlus startas“ ir „Už verslo plėtrą“.

Galutiniame balsavime „Atostogų parko“ kompleksas nusileido tik Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijai ir nominacijoje „Už verslo plėtrą“ užėmė garbingą antrąją vietą.