Pokylių salės

Restoranas „Parko virtuvėlė“

„Parko virtuvėlėje“ ne tik mėgausitės skaniu maistu, bet ir pasinersite į  autentišką provanso stilių. Tai tobula vieta magiškai Jūsų šventei. Užsisakykite privačią erdvę restorane ar visą restoraną ir mėgaukitės nepamirštamomis akimirkomis.

Daugiau informacijos:

[email protected] arba +370 620 88030.

„Ranča“

Daugiau nei 206 kv. m. ploto erdvė gali būti pritaikyta ir paruošta pagal Jūsų poreikius. Joje talpinama iki 120 svečių.

Erdvės nuomos kaina (privatus renginys) – nuo 800 Eur. (už papildomą mokestį suteikiame galimybę erdvę užsisakyti su maitinimu, apgyvendinimu, SPA ir kitomis paslaugomis).

Daugiau informacijos:

[email protected] arba +370 620 88030.

Padelio kavinė

Šviesi ir jauki erdvė Jūsų šventei, mokymams ar seminarams, įkurdintą šalia padelio ir teniso aikštynų. Šioje Lounge tipo erdvėje galima bendrauti patogiai įsitaisius ant sėdmaišių, bare esančioje krosnyje išsikepti picų, kepsnių ar kito maisto. Rekomenduotina iki 50 žmonių.

„Padelio kavinės“ nuomos kaina – nuo 100 Eur. (už papildomą mokestį suteikiame galimybę erdvę užsisakyti su maitinimu, apgyvendinimu, SPA ir kitomis paslaugomis).

Daugiau informacijos:

[email protected] arba +370 620 88030.

Apgyvendinimas žmonių grupėms (pirkia / gryčia / kluonas)

Apsistokite kaimo turizmo sodybose su savo kompanija ir mėgaukitės nepamirštamu laiku miško apsuptyje Lietuvos pajūryje.

Apgyvendinimas nuo 19 Eur/asm.

Daugiau informacijos:

[email protected] arba +370 620 88030.

Konferencijų salės

Konferencijų salė „Palanga“

„Atostogų parke“ Jūsų konferencijoms, seminarams, prezentacijoms, menininkų plenerams ir verslo susitikimams ar renginiams siūlomos skirtingos salės ir erdvės. Jeigu organizuojate įmonės šventes, konferencijas ar kitus renginius, siūlome rinktis ne įprastą viešbutį, o visą poilsio ir sveikatinimo kompleksą. „Atostogų parke“ organizuojami renginiai salėse, talpinančiose iki 150 žmonių. Po renginio galima pailsėti net 16 baseinų ir 7 pirčių komplekse. „Atostogų parkas“ taip pat gali tiekti maitinimą konferencijų ar verslo susitikimų dalyviams – organizuojamos kavos pertraukėlės, verslo pietūs ir šventinės vakarienės restoranuose „Parko virtuvėlė“.

Daugiau informacijos: [email protected] arba +370 620 88030.

MINI konferencijų salė

Darbostogaukite ten, kur nori širdis. Į „Atostogų parką“ atsivežkite darbą ir kolektyvą ar verslo partnerius, nes jau galime Jums pasiūlyti minikonferencijų salę. O po darbų šauniai atsipūskite ir susibendraukite mūsų baseinuose ir pirtyse.

Privati erdvė – minikonferencijų salė išnuomojama darbo grupėms iki 10 žmonių. Salėje bendram ir patogiam darbui rasite televizorių, kurį galima panaudoti kaip projektorių pristatomosios medžiagos demonstravimui, kondicionierių, nemokamą internetą, stalo vandenį, blonknotus ir rašiklius.

Visos salės nuomos kaina 5 Eur/val., visos dienos nuomos kaina – 30 Eur.
Po darbo šauniai atsipalaiduokite „Atostogų parko“ baseinuose ir pirtyse, nuvykite prie netoliese esančios jūros.

Daugiau informacijos: [email protected] arba +370 620 88030.

Vieta masiniams renginiams

Šalia komplekso „Atostogų parkas“ – beveik 2 ha žemės plotas, kuriame kviečiame rengti masinius renginius: organizacijų sąskrydžius, įmonių vasaros šventes, festivalius.

Vos keli kilometrai nuo Palangos, tačiau tuo pačiu atokioje vietoje. Šalia – visas apgyvendinimo, maitinimo, sveikatinimo paslaugų bei vandens ir pirčių pramogų kompleksas

Daugiau informacijos:

[email protected] arba +370 620 88030.