Konferencijų salės

Jūsų konferencijoms, seminarams, prezentacijoms, menininkų plenerams ir verslo susitikimams ar renginiams siūlome skirtingas sales ir erdves.

Jeigu organizuojate įmonės šventes, konferencijas ar kitus renginius, siūlome rinktis ne įprastą viešbutį, o visą poilsio ir sveikatinimo kompleksą. „Atostogų parke“ kviečiame organizuoti renginius salėse, talpinančiose iki 180 žmonių. Po renginio turėsite galimybę pailsėti net 16 baseinų ir 5 pirčių komplekse.

Taip pat pasirūpinsime konferencijų ar verslo susitikimų dalyvių maitinimu – organizuojame kavos pertraukėles, verslo pietus ir šventines vakarienes mūsų restoranuose „Parko virtuvėlė“ ar „Ranča“.

Konferencijų salė „Palanga“

Salė įrengta 2 aukšte. Ji geriausiai pritaikyta konferencijų organizavimui.

Rekomenduotina iki 140–180 žmonių.

Įrengta: 1 katedra, 2 mikrofonai, projektorius, demonstravimui skirtas ekranas, garso sistema, oro kondicionierius.

Daugiau informacijos: [email protected] arba +370 614 26988.

Pokylių salės

Parko virtuvėlė

„Parko virtuvėlėje“ ne tik mėgausitės skaniu maistu, bet ir pasinersite į  autentišką provanso stilių. Tai tobula vieta magiškai Jūsų šventei.

Daugiau informacijos:

[email protected] arba +370 614 26988

Pokylių salė

Tai – šviesi ir jauki salė, kurioje – panoraminiai langai su puikiu gamtovaizdžiu. Joje talpinama iki 120 svečių.

Daugiau informacijos:

[email protected] arba +370 614 26988

„Ranča“

Daugiau nei 206 kv. m. ploto erdvė gali būti pritaikyta ir paruošta pagal Jūsų poreikius. Joje talpinama iki 120 svečių.

Daugiau informacijos:

[email protected] arba +370 614 26988

Apgyvendinimas žmonių grupėms (pirkia / gryčia / kluonas)

Jei mėgstate etninius motyvus ir puoselėjamą tautiškumą, siūlome rinktis sales Etnokultūros kaime. Jos yra pritaikytos nedideliam šeimos ar darbo kolektyvo susibūrimui.

Daugiau informacijos:

[email protected] arba +370 614 26988

Vieta masiniams renginiams

Šalia komplekso „Atostogų parkas“ – beveik 2 ha žemės plotas, kuriame kviečiame rengti masinius renginius: organizacijų sąskrydžius, įmonių vasaros šventes, festivalius.

Vos keli kilometrai nuo Palangos, tačiau tuo pačiu atokioje vietoje. Šalia – visas apgyvendinimo, maitinimo, sveikatinimo paslaugų bei vandens ir pirčių pramogų kompleksas

Daugiau informacijos:

[email protected] arba tel. +370 614 26988