Pokylių salės

Parko virtuvėlė

„Parko virtuvėlėje“ ne tik mėgausitės skaniu maistu, bet ir pasinersite į  autentišką provanso stilių. Tai tobula vieta magiškai Jūsų šventei.

Daugiau informacijos:

[email protected] arba +370 614 26988

Pokylių salė

Tai – šviesi ir jauki salė, kurioje – panoraminiai langai su puikiu gamtovaizdžiu. Joje talpinama iki 120 svečių.

Erdvės nuomos kaina – nuo 500 Eur. (už papildomą mokestį suteikiame galimybę erdvę užsisakyti su maitinimu, apgyvendinimu, SPA ir kitomis paslaugomis).

Daugiau informacijos:

[email protected] arba +370 614 26988

„Ranča“

Daugiau nei 206 kv. m. ploto erdvė gali būti pritaikyta ir paruošta pagal Jūsų poreikius. Joje talpinama iki 120 svečių. Kviečiame ir mažas kampanijas užsisakyti staliuką gyvos muzikos vakaruose.

Erdvės nuomos kaina (privatus renginys) – nuo 800 Eur. (už papildomą mokestį suteikiame galimybę erdvę užsisakyti su maitinimu, apgyvendinimu, SPA ir kitomis paslaugomis).

Daugiau informacijos:

[email protected] arba +370 614 26988

Apgyvendinimas žmonių grupėms (pirkia / gryčia / kluonas)

Jei mėgstate etninius motyvus ir puoselėjamą tautiškumą, siūlome rinktis sales Etnokultūros kaime. Jos yra pritaikytos nedideliam šeimos ar darbo kolektyvo susibūrimui.

Apgyvendinimas nuo 19 Eur/asm.

Daugiau informacijos:

[email protected] arba +370 614 26988

Konferencijų salės

„Padelio kavinė“

„Atostogų parkas“ jau gali pasiūlyti ir naują visiškai šviesią ir jaukią erdvę nedidelėms šventėms, mokymams ar seminarams, įkurdintą šalia padelio ir teniso aikštynų. Šioje Lounge tipo erdvėje galima bendrauti patogiai įsitaisius ant sėdmaišių, bare esančioje krosnyje išsikepti picų, kepsnių ar kito maisto. Iš šios erdvės patogiai galite patekti į viršuje esančią terasą ir grožėtis nuostabiu gamtovaizdžiu. Tai puiki privati erdvė neįpareigojantiems susibūrimams su nuostabiu vaizdu į šalia esantį tvenkinį, kurį matysite ir per panoraminius langus, ir išėję į lauko terasą. Rekomenduotina iki 50 žmonių.

„Padelio kavinės“ nuomos kaina – nuo 400 Eur. (už papildomą mokestį suteikiame galimybę erdvę užsisakyti su maitinimu, apgyvendinimu, SPA ir kitomis paslaugomis).

Daugiau informacijos: [email protected] arba +370 614 26988.

Konferencijų salė „Palanga“

Salė įrengta 2 aukšte. Ji geriausiai pritaikyta konferencijų organizavimui.

Rekomenduotina iki 140–180 žmonių.

Įrengta: 1 katedra, 2 mikrofonai, projektorius, demonstravimui skirtas ekranas, garso sistema, oro kondicionierius.

Daugiau informacijos: [email protected] arba +370 614 26988.

 

MINI konferencijų salė

Darbostogaukite ten, kur nori širdis. Į „Atostogų parką“ atsivežkite darbą ir kolektyvą ar verslo partnerius, nes jau galime Jums pasiūlyti minikonferencijų salę. O po darbų šauniai atsipūskite ir susibendraukite mūsų baseinuose ir pirtyse.

Privati erdvė – minikonferencijų salė išnuomojama darbo grupėms iki 10 žmonių. Salėje bendram ir patogiam darbui rasite televizorių, kurį galima panaudoti kaip projektorių pristatomosios medžiagos demonstravimui, kondicionierių, nemokamą internetą, stalo vandenį, blonknotus ir rašiklius.

Visos salės nuomos kaina 5 Eur/val., visos dienos nuomos kaina – 30 Eur.
Po darbo šauniai atsipalaiduokite „Atostogų parko“ baseinuose ir pirtyse, nuvykite prie netoliese esančios jūros.

Daugiau informacijos: [email protected] arba +370 614 26988.

Vieta masiniams renginiams

Šalia komplekso „Atostogų parkas“ – beveik 2 ha žemės plotas, kuriame kviečiame rengti masinius renginius: organizacijų sąskrydžius, įmonių vasaros šventes, festivalius.

Vos keli kilometrai nuo Palangos, tačiau tuo pačiu atokioje vietoje. Šalia – visas apgyvendinimo, maitinimo, sveikatinimo paslaugų bei vandens ir pirčių pramogų kompleksas

Daugiau informacijos:

[email protected] arba tel. +370 614 26988