Pramogauti baseinuose, gydytis bei sveikatintis galima ir pasinaudojant sveikatos draudimu

Apsidraudę sveikatos draudimu maudykitės „Atostogų parko“ baseinuose, šildykitės pirtyse bei gaukite aibę čia teikiamų gydomųjų ir sveikatinimo paslaugų NEMOKAMAI. 

Vakarų Lietuvoje įsikūręs poilsio ir sveikatingumo kompleksas dirba su visomis didžiausiomis draudimo bendrovėmis, tad atsiskaityti už čia teikiamas paslaugas galima ir pasinaudojant turimu sveikatos draudimu. 

Kaip gauti paslaugas? 

„Atostogų parko“ medicinos vadovas Nerijus Kemeklis teigia, kad gauti čia teikiamas paslaugas pasinaudodamas draudimo kompensacija gali bet kuris sveikatos draudimu bendrovėje apdraustas arba savarankiškai apsidraudęs asmuo. 

„Už paslaugas gali būti atsiskaitoma iš karto nurašant už jas sukauptą sumą iš elektroninės arba įprastos draudimo kortelės. Kitu atveju gali būti išrašoma sąskaita, kurią asmuo pateikia savo draudimui. Gaila, tačiau dažnai žmonės nežino apie šią galimybę, todėl nepasinaudoja šiomis paslaugomis,“- teigė N.Kemeklis. 

Svarbu atkreipti dėmesį, kuriomis paslaugomis gali pasinaudoti apdraustasis. Tai matyti iš išskirstytų paslaugų pagal kiekvieno asmens sudarytą sutartį su draudimo bendrove. Pavyzdžiui, tai gali būti: 

  • profilaktika (galima pasidaryti profilaktinius kraujo tyrimus, atlikti profilaktines procedūras);
  • laisvo atsiskaitymo eilutė – žmogus gali rinktis bet kokias gydymo ir sveikatinimo paslaugas, lankytis baseinuose ir pirtyse, gauti spa paslaugas, masažus bei kitas sveikatinimo procedūras. 

Skirtingos bendrovės taiko skirtingus atsiskaitymo eilučių pavadinimus bei kompensuojamas paslaugas.

Kaip pasinaudoti? 

Kokias sumas ir kokius likučius panaudoti paslaugoms žmogus gali sužinoti savo draudimo bendrovėje arba atvykęs pas mus. 

„Atvykęs apdraustasis turėtų pasakyti administratorėms, kad nori pasinaudoti paslaugomis su draudimu, įvardina draudimo bendrovę, tada pateikia kortelę. Administratorė, prisijungusi prie sistemos gali pasakyti, kokios paslaugos gali būti suteiktos su turimu draudimu. Žmogus gali neturėti kortelės, bet turėti sutartį su draudimu, kurioje yra nurodyta reikalinga informacija. Tuomet mes išrašome sąskaitą už suteiktas paslaugas, jas asmuo apmoka, o sąskaitą pateikia savo draudimo bendrovei, kuri kompensuoja išlaidas,“- aiškino N.Kemeklis. 

Geoterminis Mineralų jūra
Geoterminis baseinas Mineralų jūra
lt_LTLT