„Atostogų parko“ baseinas Palangoje

Vandens ir pirčių erdvė

„Atostogų parko“ pirčių kompleksas Palangoje

Pirtys

Jūsų kūno stiprinimui ir gerai savijautai įrengtos 7 pirtys: 5 – vidaus ir 2 – lauko:

  • pirmoji pasaulyje natūralaus gintaro „Saulės“ pirtis;

  • garinė „Druskų pirtis“;

  • tradicinė lietuviška pirtis „Perenė“;

  • aromatinė pirtis „Riauška“;

  • privati „Raudonoji“ infraraudonųjų spindulių pirtis su sūkurine vonia;

  • lauko pirtis „Širšių lizdas“;

  • privati lauko pirtis „Ponų pirtis“.

Skaityti plačiau

Unikalios pirties programos tradicinėse lietuviškose pirtyse

Pirties programos

Unikalios pirties programos vyksta tradicinėje lietuviškoje pirtyje „Perenė“: „Žalieji aromatai“, „Sūrus garas“, „Išsivanok žemaitiškai“, „Vėliava“, pirties programos tik nuogiesiems: „Bobų vasara“, „Jūratė ir Kastytis“. Pirties programas veda „Atostogų parko“ pirties meistrai.

Skaityti plačiau

Baseinai po atviru dangumi

Baseinai po atviru dangumi

Jūsų įsimintinam laisvalaikiui ir poilsiui – 6 lauko baseinai: vėsinamasis, sportinis su hidromasažinėmis kaskadomis, mineralinio vandens, hidromasažiniai lauko baseinai. Šaltuoju sezonu lauke lieka atidaryti tik 2 hidromasažiniai baseinai, vienas iš jų su geoterminiu mineraliniu vandeniu.

Skaityti plačiau

„Atostogų parko“ vidaus baseinai Palangoje

Vidaus baseinai

Jūsų poilsiui ir sveikatai – 10 vidaus baseinų: sportinis, masažiniai, treniruočių, vaikų, Kneipo takelis, sertifikuoto mineralinio geoterminio vandens baseinas ir procedūra „Mineralų jūra“.

Skaityti plačiau

Vaikų plaukimo mokykla Palangoje

Vaikų plaukimo mokykla

Kviečiame vaikus išmokti plaukti, patobulinti plaukimo įgūdžius, kad galėtų saugiai jaustis vandenyje. Plaukimas – tai ne tik sporto šaka, bet ir gyvybiškai svarbus įgūdis. Mokantis plaukti vaikas labiau savimi pasitiki, gali ir geba padėti kitiems.

Skaityti plačiau

Individualus žemaitiškas viso kūno vanojimas (pėrimas) pirtyje

Individualus vanojimas

Jūsų sveikatos stiprinimui – individualus žemaitiškas viso kūno vanojimas (pėrimas) pirtyje, kurį atlieka „Atostogų parko“ pirties meistrai. Programos metu vantos ant odos išskiria sveikatai naudingus eterinius aliejus, kūnas patiria unikalius ąžuolo, klevo, šermukšnio, beržo, sibirinio kėnio vantų kvapus, atsipalaiduojama.

Skaityti plačiau

„Atostogų parko“ treniruotės vandenyje

Treniruotės vandenyje

Treniruotės vandenyje vyksta kasdien vidaus vandens ir pirčių erdvėje, kurias veda treneriai profesionalai. Šiltuoju metų laiku mankšta vyksta lauko erdvėje – 25 m plaukimo baseine.

Skaityti plačiau

Atostogų Parkas Palanga

Vanduo dezinfekuojamas be chloro

Moderni šveicarų sukurta baseino vandens dezinfekavimo sistema „DA-GEN“ įdiegta dviejuose didžiausiuose „Atostogų parko“ baseinuose.

Sistema pagrįsta hidrolizės būdu, yra itin ekologiška ir saugi žmogaus sveikatai. Po filtravimo vandens kokybė prilygsta geriamam vandeniui: nėra būdingo chemikalų kvapo, vanduo švelnus odai, plaukams, akims ir maudymosi aprangai.

Informaciją, kurie baseinai valomi bechlore „DA-GEN“ sistema, rasite prie kiekvieno baseino esančiuose informaciniuose stoveliuose.


Skaityti plačiau