Darbo dienomis baseinuose pramogaukite pigiau

Darbo dienomis mūsų baseinuose ir pirtyse lankykitės pigiau! 

Mieli klientai, kartu su bundančiu pavasariu sugrįžta atsinaujinusios Jūsų pamėgtos akcijos. 

Pirmadieniais – SENJORŲ dienos! Mieli senjorai, mes žinome, kaip esate pamėgę mūsų baseinuose ir pirtyse sveikatintis pirmadieniais. Tęskite šiuos jau susiformavusius įpročius su 50 % nuolaida ir savaites pradėkite sveikesni ir žvalesni. 

50 % nuolaida apsilankymui baseinuose ir pirtyse senjorams suteikiama pateikus pažymėjimą. 

Turite draugų? Kvieskite juos drauge praleisti puikias akimirkas mūsų baseinuose ir pirtyse! Mat nuo šiol ANTRADIENIAIS ir TREČIADIENIAIS draugą atsivesti į baseinus gali NEMOKAMAI. Perkant bilietą sau, tos pačios arba žemesnės vertės bilietas draugui suteikiamas nemokamai. 

Ketvirtadieniais – STUDENTŲ ir MOKSLEIVIŲ dienos! Neriboto visos dienos apsilankymo kaina pateikus studento ar moksleivio pažymėjimą – 5 Eur. 

*Akcijos negalioja šventinėmis dienomis ir vaikų atostogų metu

**Akcijos galioja iki vasaros sezono pradžios (2024 birželio 6 dienos imtinai). 

***Nuolaidos nesumuojamos ir suteikiamos pateikus tai patvirtininantį dokumentą (senjoro, moksleivio ar studento pažymėjimą). Akcijos nuolaidos pritaikomos įsigyjant bilietus informavus Vandens ir pirčių registratūrą apie norimas pasinaudoti nuolaidas.

Norite nuolaidų bet kuriomis savaitės dienomis? Įsigykite Kliento arba Šeimos nuolaidų kortelę! Viena kortelė – DAUGYBĖ nuolaidų baseinams, maitinimui, sveikatinimo paslaugoms medicinos centre „Natura Termo SPA“, sporto klubo abonementams. 

Mūsų baseinuose lankotės su visa šeima? Įsigykite Šeimos nuolaidų kortelę! Viena kortelė – nuolaidos visai šeimai. 

lt_LTLT