Darbo dienomis baseinuose pramogaukite pigiau

Darbo dienomis mūsų baseinuose ir pirtyse lankykitės pigiau! 

Mieli klientai, kartu su bundančiu pavasariu sugrįžta atsinaujinusios Jūsų pamėgtos akcijos. 

Pirmadieniais – SENJORŲ dienos! Mieli senjorai, mes žinome, kaip esate pamėgę mūsų baseinuose ir pirtyse sveikatintis pirmadieniais. Tęskite šiuos jau susiformavusius įpročius su 50 % nuolaida ir savaites pradėkite sveikesni ir žvalesni. 

50 % nuolaida apsilankymui baseinuose ir pirtyse senjorams suteikiama pateikus pažymėjimą. 

Turite draugų? Kvieskite juos drauge praleisti puikias akimirkas mūsų baseinuose ir pirtyse! Mat nuo šiol ANTRADIENIAIS ir TREČIADIENIAIS draugą atsivesti į baseinus gali NEMOKAMAI. Perkant bilietą sau, tos pačios arba žemesnės vertės bilietas draugui suteikiamas nemokamai. 

Ketvirtadieniais – STUDENTŲ ir MOKSLEIVIŲ dienos! Neriboto visos dienos apsilankymo kaina pateikus studento ar moksleivio pažymėjimą – 5 Eur. 

*Akcijos negalioja šventinėmis dienomis ir vaikų atostogų metu (2024 m. balandžio 2-5 dienomis), *Akcijos galioja iki vasaros sezono pradžios (2024 birželio 6 dienos imtinai). 

Nuolaidos nesumuojamos ir suteikiamos pateikus tai patvirtininantį dokumentą (senjoro, moksleivio ar studento pažymėjimą).

Norite nuolaidų bet kuriomis savaitės dienomis? Įsigykite Kliento arba Šeimos nuolaidų kortelę! Viena kortelė – DAUGYBĖ nuolaidų baseinams, maitinimui, sveikatinimo paslaugoms medicinos centre „Natura Termo SPA“, sporto klubo abonementams. 

Mūsų baseinuose lankotės su visa šeima? Įsigykite Šeimos nuolaidų kortelę! Viena kortelė – nuolaidos visai šeimai. 

ru_RURU