Specialūs pasiūlymai

Kliento kortelė

Mėgaukitės įvairiomis nuolaidomis įsigiję kliento kortelę!

Atostogų parkas

„Atostogų parkas“ – tai didžiausias poilsio ir sveikatinimo kompleksas Vakarų Lietuvoje, kuriame – 16 baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatai.

Komplekse kviečiama mėgautis vandens pramogomis, unikaliomis pirčių programomis, SPA ir sveikatinimo procedūromis, apsistoti viešbutyje ar miško apsuptyje esančiose rąstinėse vilose.

Skaityti daugiau 3D Turas

Apgyvendinimas

Kviečiame apsistoti pagrindinio komplekso pastato 2 ir 3 aukšte įsikūrusiame viešbutyje ar miško apsuptyje esančiose rąstinėse vilose.

Baseinai ir pirtys

Siūlome 16 baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatos stiprinimui, 7 pirtis su profesionalių pirties meistrų vedamomis unikaliomis pirties programomis Jūsų kūno stiprinimui.

Skaityti daugiau

SPA centras

SPA centras kviečia į grožio karaliją. Norinčiuosius puoselėti sveikatą, surasti energijos šaltinį, atsikratyti kasdienės įtampos ar trokštančiuosius save palepinti natūraliomis gamtos procedūromis kviečiame išbandyti išskirtines SPA paslaugas.

Skaityti daugiau

Sveikatingumas ir gydymas

Efektyviai sustiprinti organizmą ar atgauti prarastą sveikatą kviečiame įvairiose gydymo ir sveikatingumo programose ir procedūrose. Jų metu naudojamas gydomasis mineralinis geoterminis vanduo, gydomasis purvas sapropelis, gydomieji masažai, vertikalios vonios, perlinės vonios, haloterapija, ir daugelis kitų. Šias procedūras atlieka tik reikalingas kvalifikacijas įgiję specialistai ir gydytojai.

Skaityti daugiau

Maitinimas ir restoranai

„Parko virtuvėlėje“ ne tik mėgausitės skaniu maistu, bet ir pajusite autentika alsuojantį požiūrį į maistą. „Parko rančoje“ – šokiai, muzika, žaidimai! Rančos garsėja savo dydžiu, stiliumi ir, žinoma, linksmybėmis.

Konferencijos ir šventės

Jūsų konferencijoms, seminarams, prezentacijoms, gimtadieniams ir renginiams siūlome įvairias sales ir erdves. Taip pat pasirūpinsime maitinimu ir kavos pertraukėlėmis renginių metu.

Daugiau informacijos

Sporto klubas

Miško apsuptyje, jaukioje sporto salėje – gausus treniruoklių pasirinkimas: bėgimo takeliai, elipsiniai treniruokliai, stacionarūs dviračiai, platus svorių pasirinkimas ir kita sporto treniruočių įranga.

Daugiau informacijos

Pramogos

Pramogų vaikams ir suaugusiems: vaikų gimtadieniai, kubilo ir lauko pirties bei dviračių nuoma, o taip pat ir paspirtukų nuoma! Jodinėjimas žirgais, pramogos vandens ir pirčių erdvėje, teniso ir padelio kortai.

Daugiau informacijos

Naujienos