Vaikams nemokamas viešbutis ir vandens pramogos – nuo rugsėjo

 Rudenį nutilus turistų šurmuliui poilsis tampa kokybiškesnis, oras gaivesnis, o miškai – dosnūs kvapniomis rudens gėrybėmis. Tokį pajūrį verta atrasti su visa šeima, juolab, kad jau nuo rugsėjo 2 dienos vaikai iki 12 metų darbo dienomis „Atostogų parke“ gyvena ir pramogauja nemokamai.

Palankesnės kainos – daugiau pramogų!

Ruduo – geriausias laikas mėgautis ramiomis atostogomis pajūryje. Rugsėjis dažniausiai vis dar lepina malonia šiluma, tačiau puikių įspūdžių bus ir lietui užklupus: nuo pramogų 16-oje „Atostogų parko“ baseinų ir pasilepinimo SPA centre iki smagių atradimų tyrinėjant istorines apylinkes.

„Tai puikus laikas pasimėgauti geriausia, ką gali pasiūlyti pajūrio kraštas už palankesnę kainą, – sako viešbučio vyriausioji administratorė Rūta Mikaločienė. – Šis pasiūlymas ypač aktualus ramybės ieškančioms šeimoms ar norintiems turėti daugiau lėšų pramogoms, juolab, kad apsistojusiems „Atostogų parke“ darbo dienomis vaikų pramogos Vandens ir pirčių erdvėje nieko nekainuos.“ Anot jos, rudens sezonui atėjus, palankesnės kainos laukia ir greta esančioje Palangoje bei kituose lankytinuose objektuose. Tad tai puiki proga suplanuoti ilgesnes atostogas ir leistis į šio krašto atradimus.

Specialus pasiūlymas „Vaikai nemokamai“ galioja apsistojantiems „Atostogų parko“ viešbutyje ar jaukiose rąstinėse „Mėguva Resort“ vilose darbo dienomis. Pasinaudojus šiuo pasiūlymu vaikai iki 12 metų nemokamai gyvena numeryje, kuriame yra apsistoję tėvai. Vaikams taip pat nekainuoja patekimas į Vandens ir pirčių erdvę.

Specialiai vaikams skirti baseinai

Pramogos Vandens ir pirčių erdvėje patiks įvairaus amžiaus vaikams. Ikimokyklinukai galės krykštauti baseinėlyje su žaisminga kaskada „Musmirė“, o vyresni – smagiai čiuožinėti vandens kalneliu šią vasarą duris atvėrusioje naujoje Vaikų erdvėje ar mokytis plaukti viename iš didesnių baseinų. Panorus ramesnio poilsio, atsipalaiduoti kviečiama masažiniuose baseinuose. Prieš artėjantį peršalimo ligų sezoną paūgėjusius vaikus taip pat rekomenduojama bent trumpam nuvesti į garinę druskų pirtį, kuri puikiai stiprina imunitetą ir atsparumą kvėpavimo takų susirgimams.

Smagių atradimų gausu ir aplink „Atostogų parką“

Šeimos su vaikais dažnai stabteli šalia „Mėguva Resort“ rąstinių vilų įrengtose sūpynėse ar prie vaikus viliojančio nemokamo batuto, o atėjus rudeniui eina pagrybauti šalia plytinčiame natūraliame miške. Dviračiais, elektriniais paspirtukais ar pėsčiomis iš „Atostogų parko“ galima nukeliauti ne tik į šalia įsikūrusį žirgyną ar pramogų parkus, bet ir prie Baltijos jūros.

„Esame istoriniame Mėguvos krašte, menančiame Vikingų laikus, tad jei domitės kultūriniu Lietuvos paveldu, rasite daug lankytinų vietų. Netoli „Atostogų parko“ stovi dabartinio Lietuvos prezidento Gitano Nausėdos tėvui priklausantis Lazdininkų vėjo malūnas, XVI a. menančiuose Darbėnuose rasite nuostabią bažnyčią, o Kretinga garsi penkiais vienuolynais ir, žinoma, Tiškevičių dvaru su Žiemos sodu ir naująja saldainine. Netoliese rasite ir Japonišką sodą bei Baltų mitologijos parką“,– priduria „Atostogų parko“ viešbučio vadovė Inga Drungilienė.

Pailsės ir vaikai, ir tėvai

Atpalaiduojantys masažai, gaivinančios kaukės, grožio procedūros ir SPA ritualai laukia tėvelių antrame aukšte įsikūrusiame SPA centre. „Nepamirškite savęs, o vaikais pasirūpins mūsų vaikų edukacijos specialistės, – sako SPA centro vyriausioji administratorė Remigija Nevėrauskė. – Pasirūpinome, kad tėveliai galėtų puikiai pailsėti, žinodami, kad vaikai bus saugūs ir smagiai leis laiką žaisdami, kurdami įvairius rankdarbius ar supdamiesi vaikų žaidimo aikštelėje.“ Vaikų nuo 3 metų amžiaus Vaikų edukacijos studija laukia kasdien nuo 10 iki 20.30 val.

lt_LTLT