Tradicinė Šv. Kūčių vakarienė su žolininke Danute Kunčiene

Patirkite neįkainojamą ramybės ir bendrumo jausmą Šv. Kūčių vakarą susibūrę jaukioje aplinkoje prie gausaus Šv.Kūčių stalo su tradiciniais 12 patiekalų ir charizmatiškąja Danute Kunčiene. Lietuvos Žolinčių akademijos prezidentė dalinsis žiniomis apie tradicinius senovės lietuvių Kūčių stalo žaidimus ir atskleis senovinių patiekalų receptus.

Gausios buffet (švediško) stalo principu vaišės, smagūs pašnekesiai ir dar negirdėtos istorijos Jūsų laukia tradicinėje Šv.Kūčių vakarienėje „Parko virtuvėlėje“ gruodžio 24 d. 19 val.

Senosios tradicijos sudomins ir pralinksmins

Žolininkė Danutė Kunčienė, papasakos ne tik apie Šv. Kūčių vakaro prasmę, tradicijas, bet ir apie patiekalus, lietuviškus Šv. Kūčių vakaro žaidimus ir papročius. Daugumai nežinomos, o kitiems – senai pamirštos tradicijos ne tik stebins, bet ir linksmins. Svečiai džiaugsis, kad vakaro metu apie tradicijas sužinojo ne iš senų vadovėlių, o išgyvens jas patys žaisdami, dalindamiesi ir juokaudami.

Gardi tradicinė vakarienė pažadins naujus jausmus

12-ka patiekalų, paruoštų pagal tradicinius receptus, taip pat bus sutikti su didžiausiu džiaugsmu. Įdomus, kai kam pamirštas, kitiems – net iki šiol nepažintas skonis, įvairios patiekalų gaminimo tradicijos ir reikšmė bus aptarti vakaro metu, o taip pat bus atskleistas ir ne vienas senovinis receptas. „Yra kas senąsias lietuvių tradicijas painioja su būrimais ir pagonybe, tačiau mūsų tikslas šį vakarą yra atskleisti krikščionišką jų prasmę, atgaivinti gerąsias tradicijas ir perduoti jas jaunajai kartai,“ – gražiu vakaru ir nuostabiais jo svečiais džiaugsis D. Kunčienė.

Kaina – 45 Eur/asm.
Vaikui iki 12 m. – 20 Eur.
Vaikui nuo 13 m. – pilna kaina.

Rezervuoti vietas galima telefonu +370 611 56510 arba [email protected]

lt_LTLT