TOP dovanų idėjos vyrams

Paskendę kasdieniniuose rūpesčiuose vyrai dažnai pamiršta pasirūpinti savo sveikata. Šiemet kviečiame sutuoktinius, tėčius, senelius, brolius, sūnus ar anūkus nustebinti dovana, kuri bus ne tik maloni, bet ir naudinga mylimo vyro sveikatai.

Dovanokite sveikatą

Gydomosioms ir sveikatą stiprinančioms procedūroms vyrai paprastai neskiria laiko, kol netampa per vėlu: lengvi maudimai virsta skausmais ar lėtinėmis ligomis, kurias išgydyti ne tik sunku, bet ir brangu. Vyrams dovanoti sveikatą stiprinantį poilsį – išties gera idėja.

„Sumaniai parinktos procedūros ar SPA ritualai gali paskatinti vyrus labiau savimi pasirūpinti, – patirtimi dalijasi „Atostogų parke“ įsikūrusio medicinos centro „Natura Termo SPA“ vyriausioji administratorė Remigija Nevėrauskė. – Kai vyrai atranda, kad gydomosios procedūros atliekamos jaukioje aplinkoje ir yra itin malonios, paprastai netrunka sugrįžti vėl. Nauda sveikatai didžiulė: atsikratoma streso ir įtampos, mažėja nugaros ar sąnarių skausmai, gerėja bendra savijauta ir nuotaika.“

Dovanokite gyvenimą be skausmo

Maudžianti ar skaudanti nugara – vienas dažniausių šiuolaikinių vyrų patiriamų negalavimų, tad R. Nevėrauskė rekomenduoja jiems dovanoti gydomųjų procedūrų rinkinį nugarai. Į šį rinkinį įtraukta ir profesionali gydytojo konsultacija, atliekama čia pat, jaukioje „Natura Termo SPA“ aplinkoje.

Patiriantiems daug įtampos ir streso, rekomenduojamas net porą valandų trunkantis holistinis viso kūno masažas. „Po holistinio masažo klientai jaučiasi tarsi grįžę po gerų atostogų – štai tokio gilumo atsipalaidavimą jiems pavyksta patirti vos per porą valandų“, – priduria R. Nevėrauskė.

 Ieškantiems universalios dovanos vyrui, R. Nevėrauskė rekomenduoja išsirinkti SPA ritualą vyrams. Jo metu atliekamos visą kūną lepinančios procedūros. Nugaros raumenų įtampa dingsta po inversinio stalo terapijos, atliekamas galvos, kaklo, pečių masažas, haloterapijos seanso metu lengvėja kvėpavimas ir stiprėja atsparumas peršalimo ligoms, o ypatingu pasilepinimu vyrams paprastai tampa valandos trukmės pėdų procedūra, kuri itin atpalaiduoja ir puoselėja pėdų odą.

Dovanokite poilsį

Mėgstantiems sportuoti ar tiems, kuriems sportuoti praverstų kiek dažniau, puiki dovana galėtų būti abonementas į sporto klubą. Besinaudojantys šiuo abonementu lankytojai gali tuo pačiu mėgautis ir šiltais baseinais bei pirtimis.

„Unikalios, pirtininkų vedamos žemaitiškos pirčių programos – tai, ką vyrai tikrai mėgsta, – neslepia viena iš Vandens ir pirčių erdvės vadovių Odilija Karpienė. – Apsilankymas Vandens ir pirčių erdvėje ar net šių apsilankymų abonementas – tai labai mėgstama vyrų dovana. Ypač šaltuoju metų laiku.“

lt_LTLT
Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate su šiais slapukais ir privatumo politika, spauskite „Sutinku“.