TOP dovanų idėjos vyrams

Paskendę kasdieniniuose rūpesčiuose vyrai dažnai pamiršta pasirūpinti savo sveikata. Tarptautinės vyrų dienos proga šiemet kviečiame sutuoktinius, tėčius, senelius, brolius, sūnus ar anūkus nustebinti dovana, kuri bus ne tik maloni, bet ir naudinga mylimo vyro sveikatai.

Give the gift of health

Gydomosioms ir sveikatą stiprinančioms procedūroms vyrai paprastai neskiria laiko, kol netampa per vėlu: lengvi maudimai virsta skausmais ar lėtinėmis ligomis, kurias išgydyti ne tik sunku, bet ir brangu. Vyrams dovanoti sveikatą stiprinantį poilsį – išties gera idėja.

Sumaniai parinktos procedūros ar SPA ritualai gali paskatinti vyrus labiau savimi pasirūpinti, Kai vyrai atranda, kad gydomosios procedūros atliekamos jaukioje aplinkoje ir yra itin malonios, paprastai netrunka sugrįžti vėl. Nauda sveikatai didžiulė: atsikratoma streso ir įtampos, mažėja nugaros ar sąnarių skausmai, gerėja bendra savijauta ir nuotaika.

Dovanokite gyvenimą be skausmo

Maudžianti ar skaudanti nugara – vienas dažniausių šiuolaikinių vyrų patiriamų negalavimų.

Dovanodami gydomųjų procedūrų rinkinį nugarai padėsite atgauti jiems sveikatą ir džiaugsmą gyvenimu be skausmo. 

Ieškantiems universalios dovanos vyrui, rekomenduojama išsirinkti SPA ritualą vyrams. Jo metu atliekamos visą kūną lepinančios procedūros. 

Dovanokite trumpas atostogas

Laikas – brangiausia dovana, kurią šiais laikais galime vieni kitiems įteikti. Romantiško laiko, praleisto drauge, labai trūksta ir vyrams.

„Pasimėgauti romantišku pasivaikščiojimu žiemiškai apsnigtais miško takeliais, pavakarieniauti romantiškoje „Parko virtuvėlės“ aplinkoje, tingiai pailsėti baseinuose ir pasilepinti romantiškais SPA ritualais dviese – štai, kokias atostogas mūsų lankytojai užsisako pakartotinai. Itin smagu po įspūdžių kupinos dienos jaukiai susėsti prie spragsinčio židinio pušimi kvepiančioje rąstinėje viloje ar naujuose viešbučio apartamentuose. Tai poilsis ir kūnui, ir sielai,“ – sako „Atostogų parko“ viešbučio vadovė Inga Drungilienė.

Dovanokite abonementus 

Mėgstantiems sportuoti ar tiems, kuriems sportuoti praverstų kiek dažniau, puiki dovana galėtų būti abonementas į sporto klubą arba Vandens ir pirčių erdvę. 

Unikalios, pirtininkų vedamos žemaitiškos pirčių programos – tai, ką vyrai tikrai mėgsta.  Apsilankymas Vandens ir pirčių erdvėje ar net šių apsilankymų abonementas – tai labai mėgstama vyrų dovana. Ypač šaltuoju metų laiku.

Dovanokite laisvę rinktis

Dovanoti laisvę rinktis gali būti viena iš geriausių idėjų. „Atostogų parko“ dovanų kuponai galioja net 12 mėn. nuo jų įsigijimo datos, o panaudoti jį galima beveik visoms čia teikiamoms paslaugoms: poilsiui šiltuose baseinuose ir pirtyse, SPA ir gydomosioms procedūroms, viešbučio paslaugoms ir net gardiems „Parko virtuvėlės“ patiekalams. Jums tereikia pasirinkti norimą dovanoti sumą, o mylimam vyrui teliks suplanuoti nepakartojamą poilsį „Atostogų parke“.

en_GBEN