TOP dovanų idėjos tėčiams

Gera atsidėkoti tėčiams už rūpestį ir dovanoti jiems poilsį, stiprinantį sveikatą. Pateikiame Jums TOP naudingų dovanų, pradžiuginsiančių net išrankiausią tėtį, idėjas.

Leiskite rinktis patiems – Dovanų kuponas

Dovanoti laisvę rinktis gali būti viena iš geriausių idėjų. „Atostogų parko“ dovanų kuponai galioja net 12 mėn. nuo jų įsigijimo datos, o panaudoti jį galima beveik visoms čia teikiamoms paslaugoms: poilsiui šiltuose baseinuose ir pirtyse, SPA ir gydomosioms procedūroms, viešbučio paslaugoms ir net gardiems „Parko virtuvėlės“ patiekalams. Jums tereikia pasirinkti norimą dovanoti sumą, o tėčiui teliks pasirinkti ir suplanuoti nepakartojamą poilsį „Atostogų parke“.

Su šiuo kuponu galima atsiskaityti už įvairias paslaugas. Kuponas galioja 12 mėnesių.

Dovanokite sveikatą stiprinantį poilsį

Gydomosioms ir sveikatą stiprinančioms procedūroms tėčiai paprastai neskiria laiko, kol netampa per vėlu: lengvi maudimai virsta skausmais ar lėtinėmis ligomis, kurias išgydyti ne tik sunku, bet ir brangu. Tėčiams dovanoti sveikatą stiprinantį poilsį – išties gera idėja. Kai tėčiai atranda, kad gydomosios procedūros atliekamos jaukioje aplinkoje ir yra itin malonios, paprastai netrunka sugrįžti vėl. Nauda sveikatai didžiulė: atsikratoma streso ir įtampos, mažėja nugaros ar sąnarių skausmai, gerėja bendra savijauta ir nuotaika. Maudžianti ar skaudanti nugara – vienas dažniausių šiuolaikinių vyrų patiriamų negalavimų, tad rekomenduojame tėčiams dovanoti gydomųjų procedūrų rinkinį nugarai. Į šį rinkinį įtraukta ir profesionali gydytojo konsultacija, atliekama čia pat, jaukioje „Natura Termo SPA“ aplinkoje.

Dovanokite kūną stiprinančias pramogas

Mėgstantiems sportuoti ar tiems, kuriems sportuoti praverstų kiek dažniau, puiki dovana galėtų būti abonementas į sporto klubą. Besinaudojantys šiuo abonementu lankytojai gali tuo pačiu mėgautis ir šiltais baseinais bei pirtimis. Unikalios, pirtininkų vedamos žemaitiškos pirčių programos – tai, ką tėčiai tikrai mėgsta. Apsilankymas Vandens ir pirčių erdvėje ar net šių apsilankymų abonementas – tai labai mėgstama dovana tėčiams.

Sporto klubo arba Vandens ir pirčių erdvės abonementas

Mėgaukitės ramia aplinka ir visa kokybiškam sportui būtina įranga. Treniruotę galite derinti su maloniu apsilankymu Vandens ir pirčių erdvėje.

Vandens ir pirčių erdvėje Jūsų tėčiai galės sportuoti 25 m. ilgio plaukimo baseine, keturis kartus per dieną vykstančiose treniruotėse vandenyse, išbandyti kas valandą vykstančias pirtininkų programas ir pasimėgauti visais kitais SPA erdvės teikiamais malonumais – burbulinėmis voniomis, vandens kaskadomis, masažinėmis srovėmis. Abonementas – puiki proga Jūsų tėčiui sveikatinimasi įsitraukti į savo rutiną ir paversti maloniu įpročiu. 

Dovanokite gyvenimą be įtampos

Patiriantiems daug įtampos ir streso, rekomenduojamas viso kūno masažas. Po klasikinio/atpalaiduojančio masažo jaučiamasi tarsi grįžus po gerų atostogų – štai tokio gilumo atsipalaidavimą jiems pavyksta patirti vos per valandą. Gerai pailsėjus kūnu ir dvasia, mintys tampa skaidresnės, o sprendimai – tikslesni.

Artėjančios tėvo dienos proga turime Jums puikų SPA pasiūlymą – viso kūno masažas tėčiui tik 49 Eur vietoje 75 Eur. 

     10 gydomųjų geoterminio mineralinio vandens procedūrų „Mineralų jūra“ su gydytojo konsultacija

    Padovanoti tėčiams galite ir kūną mineralais prisotinančią procedūrą „Mineralų jūra“. Nuo šiol šią procedūrą galite įsigyti sumažinta kaina. Įsigyjant 10 procedūrų abonementą su gydytojo konsultacija, kurios kaina 29 Eur, vienos procedūros kaina tik – 3,5 Eur.

    Aukštos mineralizacijos geoterminio vandens baseinas – tai tarsi lietuviška Negyvoji jūra! Viename litre šio iš 2154 metrų gylio gręžinio išgaunamo mineralinio geoterminio vandens yra net 80 g mineralinių druskų. Tai net kelis kartus viršija kituose Lietuvos kurortuose naudojamo vandens mineralizacijos lygį. Šio baseino nauda sveikatai įrodyta moksliškai – teigiamai veikia širdies kraujagyslių, nervų, kaulų, raumenų sistemų būklę, mažina nuovargį, įtampą, apatiją, gerina miego kokybę. Teigiamas poveikis sveikatai jaučiamas jau po pirmos procedūros, bet ilgalaikiam poveikiui rekomenduojamas dešimties procedūrų ciklas.

    lt_LTLT