Šeštadienį „Atostogų parke“ – žurnalistų ralio slalomas

Šį šeštadienį automobilių sporto mėgėjai ir entuziastai kviečiami į „Lietuvos žurnalistų autoklubo“ organizuojamą „Press ralio 2017“ slalomą ir istorinių automobilių parodą. Visi šie renginiai vyks šalia poilsio ir sveikatinimo komplekso „Atostogų parkas“.

Šiemet šiame unikalumu ir tradicijomis garsėjančiame ralyje dalyvaus ne tik žurnalistai, profesionalūs lenktynininkai, svečiai iš užsienio, bet ir pramogų pasaulio atstovai. Atskleidžiama, kad ralio rungtyse varžysis dainininkai Vaidotas Baumila, Vilija Matačiūnaitė, Ingrida Kazlauskaitė.

Šeštadienį 10 val. ryte šalia „Atostogų parko“ vyks automobilių slalomo rungtis. Kadangi ši rungtis numatyta šalia poilsio ir sveikatinimo komplekso, jai pasirinktas ramesnis pobūdis: slalomo rungtyje dalyviai turės išlaikyti nuo automobilio stogo nenuriedėjusį kamuoliuką.

Tiesa, renginys truks vos pusvalandį, todėl renginio žiūrovų prašoma nevėluoti – po slalomo rungties visi dalyviai patrauks į ralio lenktynes ir į „Atostogų parką“ vėl sugrįš apie 16 valandą. Ralio startas nuo „Atostogų parko“, žadama, taip pat bus įspūdingas.

Dalyvių gretose – TV žinių vedėjai, dainininkai ir profesionalūs lenktynininkai

„Press ralyje“ jau ne pirmą kartą dalyvaus LNK žinių vedėjos Agnės Zacharevičienės ir ralisto Deivido Jociaus duetas. Prie „Nissan Pulsar“ vairo sės dainininkas bei aktorius Vaidotas Baumila, kuriam kelyje orientuotis padės ralio lenktynininkas, du kartus Dakaro ralį šturmavęs Vaidotas Žala. Daugkartinis Lietuvos ralio čempionas Vytautas Švedas kelią rodys dainininkei Vilijai Matačiūnaitei, kuri žurnalistų ralyje dar nėra dalyvavusi. „Press ralyje“ startuos ir dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, kuriai kelią rodys vienas labiausiai patyrusių lenktynininkų Lietuvoje – Ramūnas Čapkauskas. Profesionalus dviratininkas Tomas Vaitkus ir žiedinių lenktynių bei ralio pilotas Ignas Gelžinis sudarys dar vieną ekipažą.

Renginio programaBirželio 3 d. (šeštadienį)

09.30 – 10.00 istorinių automobilių paroda;

10.00 – 10.30 slalomo rungtys;

16.00 – 20.00  istorinių automobilių paroda;

20.00 -20.30 nugalėtojų apdovanojimai.

KADA? Birželio 3 dieną (šeštadienį) 09.30 – 20.30 val.

KUR? Šalia poilsio ir sveikatinimo komplekso „Atostogų parkas“ (Kretingos raj., Žibininkų km., Venecijos aklg. 2), automobilių stovėjimo aikštelėje.

Tik renginio žiūrovams birželio 3 d. (šeštadienį) iki 12 val. bus taikoma 50 proc. nuolaida apsilankymui Vandens ir pirčių erdvėje. 

Renginys nemokamas.

Renginio puslapis facebook

lt_LTLT