Praktika „Atostogų parke“ studentą nustebino

Jau antrą mėnesį „Atostogų parke“ LCC studentas Deividas semiasi patirties – jis atlieka praktiką rinkodaros skyriuje.

Deividai, ką studijuoji?
LCC tarptautiniame universitete Klaipėdoje studijuoju tarptautinį verslo administravimą. Studijos vyksta anglų kalba, šiuo metu esu trečio kurso studentas ir atlieku praktiką.

Kaip atsidūrei „Atostogų parke“?

Studijų metu mane labai sudomino rinkodara. Paskaitos buvo labai įdomios, aktyvios, apėmė daug įvairių disciplinų – bendravimą, psichologiją, rinkodarą ir t.t. Taip pat sudomino dėstytojos pateikiama medžiaga, paskaitų formatas. Taip rinkodara tapo mano mėgstamiausiu studijų dalyku. Rinkodara yra labai dinamiška, reikalaujanti greitos reakcijos, bendravimo ir kūrybingumo, leidžianti pasireikšti tiek profesionaliai, tiek asmeniškai. Kai atėjo laikas rinktis praktiką, nuėjau į universitete esantį karjeros vystymo centrą (Career Development Center) ir gavau pasiūlymą atlikti praktiką „Atostogų parko“ rinkodaros skyriuje. Nusiunčiau savo CV ir motyvacinį laišką nurodytais kontaktais ir buvau pakviestas į pokalbį, o tada priimtas.

Jau praėjo beveik du mėnesiai praktikos. Kaip sekasi „Atostogų parke“?

Sekasi gerai. Man patinka, kad nebūna dviejų vienodų dienų, tikrai daug išmokau. Maketuoti, rašyti naujienlaiškius, analizuoti klientą ir jo poreikius. Tai pirmas mano darbas, susijęs su rinkodara ir esu labai juo patenkintas. Kartais būna ir itin užimtų dienų, ypač prieš renginius, penktadieniais, bet intensyvus darbas ir veiksmas skatina tobulėti. Labai nustebino draugiškas kolektyvas. Atėjus į tokią didžiulę įmonę tikėjausi, kad nelabai kas su manimi bendraus. Buvo visiškai atvirkščiai. Jau pirmą dieną buvau šiltai sutiktas, kolegos iškart viską aprodė, paaiškino, kaip naudotis įvairiomis programomis. Iškilus klausimui galiu drąsiai klausti ne tik kolegų iš rinkodaros ir pardavimų skyriaus, bet ir registratūros, viešbučio, SPA darbuotojų. Pasisveikiname ir pasišnekučiuojame net su buhaltere, direktoriumi, nėra taip, kad į tave, kaip praktikantą, žiūrėtų iš aukšto. Čia jaučiuosi savas. Visi malonūs, bendraujantys. Su kolegomis susidraugavome, kabinete pajuokaujame, kartu pietaujame, geriame kavą, vieni kitiems padedame, daug diskutuojame. Man čia patinka.

O ką mėgsti veikti laisvalaikiu po studijų, praktikos?

LCC komandoje žaidžiu futbolą, po praktikos lankau treniruotes. Mūsų komandos treneris – buvęs Jungtinių Amerikos Valstijų karininkas, taip pat ir mano dėstytojas. Dalyvaujame renginiuose, varžybose. Laiko poilsiui lieka nedaug, bent jau šiuo metu.

Kokie Tavo ateities planai?

Po studijų labai norėčiau dirbti rinkodaros skyriuje su sportu arba poilsiu, sveikatinimu ir pramogomis susijusioje įmonėje. Planuoju ir toliau žaisti futbolą laisvalaikiu. Taip pat norėčiau išmokti naudotis įvairiomis programomis, kurti profesionaliius maketus.

Ar rekomenduotum savo draugui ar draugei atlikti praktiką „Atostogų parke“?

Tikrai taip. Darbo ir veiksmo čia tikrai daug, todėl greitai tobulėji. Taip pat draugiška atmosfera, bendravimas su didelę patirtį savo srityje turinčiais žmonėmis dar labiau motyvuoja tobulėti, mokytis ir augti asmeniškai.

lt_LTLT