Poilsis „Atostogų parke“ rudenį – už itin patrauklią kainą

Nuo 2018 rugsėjo 10 dienos iki 2018 gruodžio 19 d. „Atostogų parke“ itin patrauklios kainos atostogaujantiems rudenį.

Nuolaidos vaikams ir senjorams

„Atostogų parko“ pardavimų vadybininkė Giedrė Karpienė pastebi, kad prasidėjus rudeniui ilsėtis sugrįžta daugiau aplinkinių vietovių gyventojų, nuolatinių poilsio ir pramogų komplekso lankytojų, kurie jau išbandę čia siūlomas paslaugas ir renkasi tai, ką labiausiai mėgsta. „Labai populiarios mūsų Šeimos dienos. Antradieniais ir ketvirtadieniais tėvams, atvykstantiems su vaikais, taikoma 50 proc. nuolaida poilsiui ir pramogoms Vandens ir pirčių erdvėje. Matome daug mūsų klientų, kurie atvyksta čia dar ir dar kartą. Pirmadieniais sulaukiame daug senjorų, kurie mielai naudojasi mūsų pasiūlymu ir Vandens bei pirčių zonoje tris valandas laiką leidžia vos už 8 eurus. Kai vandens zona atidaroma, žmonės jau laukia išsirikiavę už durų“, – pasakoja G. Karpienė. Pasak jos, senjorai mielai plaukioja, lanko vandens mankštas, atgauna jėgas geoterminio vandens baseine.

Šeimos poilsiui taupyti nereikės

Pailsėkite kartu su visa šeima rąstinėje viloje tik už 36 eurus! Daugiau privatumo ir ramybės pajūrio pušų apsuptyje – tai užtikrins poilsis jaukioje ir šiltoje rąstinėje viloje. Ji idealiai tiks Jūsų šeimos poilsiui. Čia jausitės patogiai bet kokiu oru, o visos „Atostogų parko“ pramogos bus ranka pasiekiamos.

36 eurai – tokia galioja planuojantiems poilsį nuo 2018 rugsėjo 10-osios, iki 2018 gruodžio 19 d. darbo dienomis.

Norite dar daugiau jaukumo ir šilumos? Rinkitės rąstinę vilą su židiniu vos už 59 eurus! Į kainą įskaičiuoti pusryčiai bei 3 valandų apsilankymas „Atostogų parko“ Vandens ir pirčių erdvėje visai šeimai. Pasiimkite su savimi ir mylimą augintinį, jo poilsis rąstinėje viloje papildomai nieko nekainuos! Specialus pasiūlymas galioja apsistojantiems ne mažiau kaip 2 naktis.

Padovanokite vaikams nepamirštamų įspūdžių ir vandens pramogų „Atostogų parke“. Nuo 2018 rugsėjo 10 dienos iki 2018 gruodžio 19 d. vaikai iki 12 metų ilsisi ir Vandens bei pirčių erdvėje pramogauja nemokamai! Akcija galioja tik darbo dienomis.

Atgaukite jėgas vos per tris dienas!

Net dvi paros kokybiško poilsio pajūrio miškų apsuptyje gali prilygti tikroms atostogoms. Jei neturite galimybių poilsiauti ilgiau, rinkitės „Atostogų parko“ siūlomą ramų poilsį viešbutyje su SPA procedūromis, pirtimi ir baseinais.

Nuo 2018 rugsėjo 10 dienos iki 2018 gruodžio 19 d. apsistojant dviem naktims, trečia nakvynė viešbutyje arba rąstinėje viloje nieko nekainuos! Pasinaudoję šiuo patraukliu pasiūlymu dar gausite 3 sertifikuoto geoterminio mineralinio vandens procedūras „Mineralų jūra“, 3 „TENS” elektrostimuliacijos procedūras ir net tris apsilankymus Vandens bei pirčių erdvėje.

Primename, kad lojalumo kortelių turėtojams nuo 2018 rugsėjo 10 d. iki 2018 gruodžio 19 d. darbo dienomis „Atostogų parko“ paslaugoms ir pramogoms taikoma net 50 proc. nuolaida.

Palepinkite save ir atgaukite jėgas „Atostogų parke“!

Daugiau informacijos apie rudens akcijas ir rezervacija: tel.: +370 614 21888 arba el. paštu [email protected]

lt_LTLT