Po projekto „Tobulas kūnas“ – pirkti naujų kelnių

Visą mėnesį trukęs ir teigiamais pokyčiais dalyvius nustebinęs „Atostogų parko“ sveikos gyvensenos ir lieknėjimo projektas „Tobulas kūnas“ baigėsi. Projekte dalyvavo du vyrai ir viena moteris. Visų dalyvių siektas tikslas – atsikratyti antsvorio ir išmokti gyventi sveikai. Projekto „Tobulas kūnas“ dalyviams visą mėnesį buvo sudarytos išskirtinės sąlygos lankytis „Atostogų parko“ Vandens ir pirčių erdvėje bei sporto klube. Čia dalyviams buvo sudarytas kompleksinis treniruočių, mitybos ir procedūrų planas.

Lieknėjimo programos pagrindas – viena kitą papildančios treniruotės ir procedūros. Todėl po fiziškai daug jėgų reikalaujančių treniruočių dalyviai gali atsipūsti pirtyse ar masažiniuose baseinuose. Projekte dalyvavęs įmonės „Finarima“ ekonomistas Rimantas Miceika tikina, kad būtent šis balansas ir treniruočių rotacija padėjo palaikyti motyvaciją ir užsispyrimą.

R. Miceika teigia, kad tai buvo pirmasis jo bandymas atsikratyti nepageidaujamo svorio, šiam sprendimui daugiausia įtakos turėjo sveikatos būklė. Pasak vyro, tai buvo vienintelis tinkamas sprendimas.

„Sveikatos atžvilgiu pasiekiau kritinį laiką, kuomet turėjau rinktis: susitaikyti su tuo, kas vyksta, ar daryti pokyčius“, – apie pasiryžimą dalyvauti projekte pasakoja vyras.

Su dalyviais dirbanti „Atostogų parko“ sporto klubo trenerė Indrė Padkovskaja teigia, kad specialisto kontrolė padeda atsikratyti baimės ir tampa puikiu paskatinimu.

„Sunkiausias visuomet yra pirmasis žingsnis. Aš norėjau jiems padėti žengti tą žingsnį. Kad pradžia neatrodytų gąsdinanti, visuomet reikalingas žmogus, padėsiantis nustatyti aiškius tikslus, lydėsiantis link jų ir paskatinantis nepasiduoti“, – įsitikinusi trenerė.

Ekonomistas R. Miceika pripažįsta, kad pradžia nebuvo lengva, todėl aukštos motyvacijos palaikymas, trenerės Indrės paskatinimas ir pasiekti rezultatai buvo visai nauja patirtis, kaip ir nuolatinis fizinis krūvis. Tačiau palaipsniui sportas, treniruotės, tinkama mityba tapo kasdienybe.

Nustebino unikali procedūra

Vienu įspūdingiausiu atradimu vyrui yra išskirtinė mineralinio geoterminio vandens procedūra „Mineralų jūra“. Būtent šia procedūra visi dalyviai užbaigdavo kasdienį savo treniruočių ciklą. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad „Atostogų parke“ mineralinių vonių terapijai naudojamas mineralinis geoterminis vanduo turi teigiamą įtaką poodinio riebalinio sluoksnio mažėjimui, taip pat patvirtintas geoterminio vandens poveikis galūnių apimties mažėjimui.

Šiuo poveikiu įsitikino ir pats R. Miceika. Nepaisant nežymiai pakitusio svorio – projekto metu vyras atsikratė 6 kilogramų svorio – kūno apimties pokyčiai skaičiuojami net dešimtimis centimetrų. Liemens apimtis sumažėjo 18 centimetrų, o šlaunų matmenys pakito net 14 centimetrų. Taip pat sumažėjo pečių, krūtinės, klubų sėdmenų apimtys.

„Pokytis tikrai jaučiasi! Nors svoris pakito nežymiai, tačiau labai sumažėjo mano apimtys, pasikeitė savijauta“, – teigia dalyvis.

Pokyčiai ir kasdieniame gyvenime

Projektas ne tik padėjo pagerinti išvaizdą, sumažinti apimtis, bet ir iš pagrindų pakeisti gyvenimo būdą. Projekto dalyvis tikina, kad pasikeitė mitybos įpročiai, nebeliko poreikio prisivalgyti vakarais. Taip pat norisi rinktis sveikesnius produktus. Šie pasikeitimai R. Miceikos kasdienybėje leis jam ir toliau siekti geresnės savijautos ir tobulesnės išvaizdos.

Prisijungti gali visi

Jei ir Jūs norite pradėti kelionę sveikesnio gyvenimo link, galite prisijungti prie šio projekto bet kuriuo metu. Daugiau informacijos +370 698 37 777.

lt_LTLT