„Atostogų parkas“ – tai didžiausias poilsio ir sveikatinimo kompleksas Vakarų Lietuvoje, kuriame – 15 baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatai.

Apie mus

 
 

„Atostogų parkas“ – tai didžiausias poilsio ir sveikatinimo kompleksas Vakarų Lietuvoje, kuriame – 16 baseinų ir 8 pirtys Jūsų poilsiui ir sveikatai.

Kompleksas įsikūręs Palangos pakraštyje, Žibininkuose. Tai – strategiškai puikioje vietoje esantis gamtos prieglobstis, nuo Baltijos jūros ir Palangos kurorto nutolęs 6 km, nuo uostamiesčio Klaipėdos – 30 km.

Komplekse kviečiama mėgautis vandens pramogomis, unikaliomis pirčių programomis, SPA ir sveikatinimo procedūromis, apsistoti viešbutyje ar miško apsuptyje esančiose rąstinėse vilose.

„Atostogų parkas“ pirmasis Lietuvoje mineralinį geoterminį vandenį pradėjo naudoti sveikatinimo tikslais, taigi tik šiame komplekse galima išbandyti procedūrą „Mineralų jūra“ vieninteliame Lietuvoje sertifikuoto mineralinio geoterminio vandens baseine, kuri sveikatinimo tikslais derinama su gydomųjų savybių turinčio dumblo – sapropelio aplikacijomis.

Atostogų Parkas Palanga

Užfiksuotas naujas Lietuvos rekordas – daugiausia baseinų

2015 m. agentūra „Factum" prie Lietuvos kultūros fondo „Atostogų parką" oficialiai pripažino kaip turintį daugiausiai baseinų Lietuvoje – net 15 įvairaus dydžio ir paskirties. Tai – sportinis, 3 masažiniai, treniruočių, kineziterapijos, mineralinio geoterminio vandens, vaikų, kneipo terapijos bei 6 baseinai po atviru dangumi.

2019 metais čia įkurtas dar vienas baseinas naujojoje Vaikų erdvėje, tad dabar „Atostogų parke“ – net 16 baseinų Jūsų sveikatai ir poilsiui!

Atostogų Parkas Palanga

Technologinių
ekoinovacijų diegimas
UAB „Atostogų parkas“

Įmonė įgyvendina projektą „Technologinių ekoinovacijų diegimas UAB „Atostogų parkas“”, Nr.03.3.2-LVPA-K-837-03-0006.

Projektas bendrai finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo paramos, teikiamos pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.2-LVPA-K-837 „ECO-inovacijos LT+“.

Projekto įgyvendinimo tikslas - technologinių ekoinovacijų, susijusių su vandens ir pirčių erdvės paslaugų teikimu, diegimas.

Projekto įgyvendinimo metu bus įsigyta ir įdiegta nauja technologinė įranga baseinų vandens valymui ir filtravimui.

Bendra projekto vertė – 342.075,00 EUR.

Skirtas finansavimas – 115.621,00 EUR.

Projekto įgyvendinimo pradžia – 2019 m. rugpjūčio mėn., pabaiga – 2022 vasario mėn.