Nerkime gilyn į pirmąjį šių metų išpardavimą! 

Jau DABAR ir iki pat sekmadienio vidurnakčio (sausio 11-14 dienomis) nardysime ne tik baseinų gelmėse, bet ir kainose! 

Mes paruošėme Jums net 3 puikius pasiūlymus, kuriems atsispirti bus tikrai sunku. 

Pasiūlymų kainos galios TIK ŠĮ SAVAITGALĮ, o išnaudoti įsigytus kuponus galėsite Jums patogiu metu. 

  • Apsilankymas Vandens ir pirčių erdvėje darbo dienomis su 50 % nuolaida. 

Įsigykite kuponų tiek, kiek norite, o išnaudokite tada, kai norėsis apsilankyti pas mus ir pasimėgauti baseinų ir pirčių teikiamais malonumais. 

O taip pat Jūsų laukia puikūs pasiūlymai NAKVYNEI. Po baseinų ir pirčių neskubėkite į namus. Vakarą jaukiai praleiskite viešbučio kambaryje arba medžiu kvepiančioje rąstinėje viloje su židiniu. Darbo dienomis šurmulio pas mus mažiau, todėl puikiai tiks ramybę mėgstantiems poilsiautojams. 

  • Nakvynė rąstinėje viloje arba jaukiame viešbučio kambaryje su pusryčiais ir 3 val. apsilankymu Vandens ir pirčių erdvėje nuo 71 Eur/2 asm. darbo dienomis
  • Nakvynė rąstinėje viloje arba jaukiame viešbučio kambaryje su pilnu maitinimu (pusryčiai, pietūs ir vakarienė) ir neribotos trukmės apsilankymu Vandens ir pirčių erdvėje nuo 123 Eur/2 asm. darbo dienomis 

„Atostogų parko“ baseinuose ir pirtyse mėgstate lankytis su visa šeima drauge? Įsigykite vieną Šeimos nuolaidų kortelę už 5 Eur vietoje 30 Eur ir nuolaidomis visai šeimai mėgaukitės ištisus metus!  

Su Šeimos kortele suteikiamos nuolaidos iki 50 % darbo dienomis Haloterapijai, apsilankymui Vandens ir pirčių erdvėje, sporto klubui, švediško stalo dienoms pietums ir vakarienei restorane. 

O taip pat su šia kortele gimtadienį švenčiančiam lankytojui įėjimas į baseinus vos 1 Eur, nakvynei – 25% nuolaida! 

lt_LTLT