Mažieji plaukimo čempionai sužavėjo visus: nardo it žuvys vandenyje

 Daugiau nei dvi dešimtys mažųjų plaukikų rungėsi įvairiose plaukimo rungtyse dėl puikių prizų sau ir savo šeimos nariams. Gegužės 12-ąją vyko „Atostogų parko“ Vaikų plaukimo mokyklos varžybos, kurios uždarė jau trečiąjį šios mokyklos sezoną.

Varžybose nebuvo pralaimėtojų

Apdovanoti buvo visi Vaikų plaukimo mokyklos varžybų dalyviai. Jie sau ir savo šeimoms pelnė „Atostogų parko“ prizus – įvairios trukmės kvietimus drauge su visa šeima lankytis baseinuose ir pirtyse. Geriausieji jaunieji plaukikai su šeima „Atostogų parko“ Vandens ir pirčių erdvėje galės lankytis kasdien net visą mėnesį.

Tokia gražia gaida buvo užbaigtas „Atostogų parko“ Vaikų plaukimo mokyklos trečiasis sezonas, pritraukęs daugiau nei dvidešimt dalyvių ir antra tiek jų pasiekimais atvykusių pasidžiaugti tėvų ir artimųjų.

„Visais jaunaisiais plaukikais labai didžiuojamės, – sako „Atostogų parko“ Vaikų plaukimo mokyklos treneris Sergej Slipak. – Susirinko visi: lankantys pusmetį ar jau antrus metus. Tarp jų atradome ir itin gabių vaikų, tiesiog sutvertų plaukimui.“

Svarbiausia – įveikti baimę

Kaip teigia plaukimo treneris S. Slipak, didžiausias iššūkis mokant vaikus plaukti – išmokyti juos įveikti vandens baimę. „Pamokas pradedame žaidimais, smagiais užsiėmimais vandenyje. Viena, kita pamoka – ir vaikai net nepajaučia, kaip paplaukia keletą metrų savarankiškai. Štai taip, po truputį baimę pakeičia žinios, kaip saugiai elgtis vandenyje, įgaunami reikalingi plaukimo įgūdžiai,“ – sako plaukimo treneris S. Slipak.

Anot jo, didžiausias džiaugsmas vaikams, jų tėvams, o labiausiai – treneriams – tai, kad vos po pusmečio visi plaukimo mokyklą lankantys vaikai puikiai savarankiškai įveikia bent 50 metrų plaukimo distanciją.

Išmokti plaukti niekada ne vėlu

Mokėti plaukti – vienas iš svarbiausių įgūdžių, kuriuos turi įgyti žmogus, kad jaustųsi saugus ne tik sausumoje, bet ir vandenyje. Plaukimo treneris S. Slipak kviečia ir suaugusiuosius imti pavyzdį iš vaikų. „Išmokti plaukti gali kiekvienas ir tai įrodo puikūs pavyzdžiai mano darbo praktikoje. Lengviausiai plaukimo išmoksta vaikai, tačiau esu turėjęs ir ketvirtą dešimtį perkopusių mokinių, turinčių įsisenėjusią vandens baimę. Šiandien jie puikiai plaukia,“ – drąsina S. Slipak.

Vaikus plaukti „Atostogų parke“ moko plaukimo treneriai Sergej Slipak ir Virginija Valiūnienė.

Registruotis individualioms plaukimo pamokoms „Atostogų parke“ kviečiame +370 698 37777 arba [email protected]

lt_LTLT