Išleiskite BOSĄ (-ę) ATOSTOGŲ ir pailsėkite patys! 

Šauniai pailsėjęs ir geros nuotaikos bosas – puiki darbinė atmosfera kolektyve. Išleiskite bosą (-ę) pailsėti į šalia Palangos įsikūrusį poilsio sveikatingumo kompleksą „Atostogų parkas“ ir atsipūskite patys. Pateikiame Jums TOP 5 šauniausių dovanų idėjas, kurias galite įteikti savo mylimam bosui (-ei) Tarptautinės BOSO dienos proga. 

Nakvynė viešbutyje arba rąstinėje viloje

Poilsio ir sveikatingumo komplekse bosui (-ei) nakvynę galite parinkti viešbučio kambaryje, iš kurio jis patogiai vos nusileidęs liftu ar laiptais pateks į SPA erdvę arba natūraliame miške įsikūrusioje rąstinėje viloje. Vilas čia galima rinktis vieno arba dviejų aukštų. Visose yra jaukumo suteikiantys židiniai. Užsakant nakvynę tiesiogiai per mūsų sistemą arba viešbučio registratūrą į nakvynės kainą visuomet bus įskaičiuotas apsilankymas baseinų ir pirčių erdvėje. Net 13 baseinų ir 7 pirtys maloniai nustebins net išrankiausią bosą (-ę). 

Savo bosui (-ei) kaip išskirtinę dovaną galite padovanoti rąstinę vilą su privačiu hidromasažinio šilto ir tyro vandens kubilu. Maudynės po atviru dangumi tyroje gamtoje leis pamiršti visus darbus ir rūpesčius, o į darbus grįžti šauniai pailsėjus ir puikios nuotaikos. 

SPA ritualai

Jūsų bosas (-ė) mėgsta lepintis masažų malonumais? Tuomet padovanokite jam SPA ritualą! Malonūs, kūną šildantys įvyniojimai, šveitimai, tepimai kvapniais aliejais, o kur dar SPA meistro įgudusių pirštų prisilietimai, kurie nukels į dar nepatirtus pojūčius, leis atsipalaiduoti ir atgauti vidinę harmoniją. Tokį ritualą patyręs bosas dar ilgai dėkingai šypsosis kolektyvui. 

Apsilankymas Vandens ir pirčių erdvėje

Jeigu Jūsų ofisas yra įsikūręs netoli mūsų poilsio ir sveikatingumo komplekso, galbūt Jūsų bosas (-sė) būtų maloniai nustebintas (-a) gavusi pakvietimą apsilankyti šio unikalaus komplekso SPA erdvėje? Net 13 baseinų, iš kurių trys po atviru dangumi, 7 pirtys, tarp kurių ir unikali gintaro „Saulės“ pirtis – tai vertinga dovana, kuri leis atsipūsti, sustiprinti sveikatą ir patirti unikalius potyrius. Pirtyje „Perenė“ kas valandą vykstančios pirties su pirtininku programos leis pasinerti į unikalų pirties ritualą ir atverti keturis pojūčius – kvapų (aromaterapija), garsų (garas, vantų šnarėjimas), vibracijos (vanojimas) ir šilumos (termoterapija). Lai pirties ritualo metu sudega patirtas stresas ir nerimas, o kitą dieną bosas kolektyvą pasitinka su plačia šypsena! 

Šefo vakarienė 

Jūsų bosas yra gurmanas ir mėgsta gardžiai pavalgyti? Dovanokite jam ŠEFO vakarienę mūsų restorane „Parko virtuvėlė“! Trijų patiekalų vakarienė jaukioje retro stiliaus aplinkoje nukels į skonių ir pojūčių pasaulį, kur prie stalo karaliauja jaukūs pokalbiai ir šypsenos. 

Dovanų kuponas

„Atostogų parko“ dovanų kuponas – visuomet gera idėja dovanoti laisvę rinktis. Mat dovanų kuponą Jūsų bosas galės panaudoti visoms poilsio ir sveikatingumo komplekse esančioms pramogoms – tai ir apgyvendinimas, ir apsilankymai Vandens ir pirčių erdvėje, ir maistas restorane, ir SPA paslaugos. Dovanokite, o Jūsų bosas (-ė) lai renkasi!

lt_LTLT