Gintaro galia – per malonius potyrius

Gintaro galia žmogaus organizmui buvo tikėta dar senovėje, o šiandien mokslininkai tyrimais jau įrodė jo naudą žmogaus organizmui. „Atostogų parke“ pasisemti sveikatos ir sustiprinti organizmą galima natūralaus gintaro „Saulės“ pirtyje, atliekami SPA ritualai su produktais, kurių sudėtyje yra gintaro, galima paragauti gintarinio vandens.

Trūkstant – jaučiamas nuovargis

Baltijos gintaras savo terapines galias natūraliai ir saugiai praleidžia gilyn į kūną. Gintaras lengvina skausmą ir skatina gijimo procesą.

Gintaro rūgštis padeda šalinti laisvuosius radikalus, palaiko širdies ritmą, stiprina nervų ir imuninę sistemas, padeda atkurti viso kūno energinę pusiausvyrą, gerina smegenų funkciją, sutvarko refleksus ir sulygina streso padarinius. Nuskausminančios ir priešuždegiminės Baltijos gintaro savybės gali padėti veiksmingai gydyti atritą.

Žmogaus organizmas nedidelį jos kiekį gamina pats, tačiau esant didesniems fiziniams ar psichologiniams krūviams, gintaro rūgšties resursai organizme greitai išnaudojami, tad silpsta imunitetas, jaučiamas nuovargis ir apatija.

Gintaro rūgštis į organizmą patenka difuzijos būdu, liečiantis ar masažuojant bei gali būti įkvepiamos mikroskopinės dalelės.

Patenka per odą

Vienas iš paprasčiausių būdų žmogus organizmui gauti reikiamos gintaro rūgšties – pasimėgauti natūralaus gintaro pirtimi.

Kaitinant gintarą suyra tarpmolekuliniai jo ryšiai, išlaisvinamos lakiosios medžiagos: aromatiniai angliavandeniai.

„Kvėpuojant tokiu oru į organizmą patenka naudingos medžiagos, kurios stimuliuoja medžiagų apykaitos procesus viršutiniuose kvėpavimo takuose, trachėjoje, bronchuose ir plaučių alveolėse“, – sako medicinos centro „Natura Termo SPA“ medicinos vadovas Nerijus Kemeklis.

Natūralaus gintaro pirtyje šildomų gultų ir infraraudonųjų spindulių pagalba kartu su gintaru įšildomas ir žmogaus kūnas. Organizmas giliai įšyla ir atsipalaiduoja, o gintaras į orą paskleidžia lakiąsias medžiagas. Pirtis maloniai pakvimpa sakais, žmogaus organizmas įkvėpdamas ir per odą lengviau įsisavina naudingąsias gintaro savybes: stimuliuojami medžiagų apykaitos procesai, slopinami įvairūs uždegimai, gerėja kraujo apytaka.

Ritualas – tarsi sugrįžimas prie jūros

Pajusti šiltą gintaro energiją galite ir masažų bei SPA ritualų metu. „Atostogų parke“ įsikūrusiame medicinos centre „Natura Termo SPA“ atliekamas prabanga alsuojantis SPA ritualas „Gintarinis prisilietimas“.

Ritualui naudojamos gintaru praturtintos prabangios kosmetikos priemonės. „Ritualą sudaro kūno šveitimas gintaro šveitikliu, įvyniojimas į gintaru žėrinčia kaukę, lengvas šiltų gintaro pintų masažas.

Šis ritualas rekomenduojamas turintiesiems suglebusią, pavargusią ir sudirgintą odą,“- sako medicinos centro „Natura Termo SPA“ vyr. administratorė Dominyka Kupčiūnaitė.

Šis ritualas odai suteikia glotnumo ir žvilgesio, o kūnui – žvalumo, gyvybingumo, energijos ir optimizmo.

lt_LTLT
Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate su šiais slapukais ir privatumo politika, spauskite „Sutinku“.