Dėmesio: svarbi informacija „Atostogų parko“ lankytojams

ATNAUJINTA (04.27)! Mieli mūsų lankytojai ir svečiai, atsižvelgiant į LR Vyriausybės priimtą sprendimą dėl šalyje įvedamo karantino, sveikatinimo ir gydymo kompleksas „Atostogų parkas“ laikinai stabdo savo veiklą nuo kovo 16 d. 00.00 val. iki gegužės 11 d.

Lankytojų saugumas ir sveikata – svarbiausios „Atostogų parko“ vertybės, tad reaguodami į esamą situaciją imamės visų būtinų veiksmų ir atidžiai vadovaujamės naujausiais Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) rekomendacijomis dėl būtinų prevencinių priemonių įgyvendinimo.

Jei esate įsigiję poilsį „Atostogų parko“ viešbutyje

Visus, įsigijusius poilsį mūsų viešbutyje, kviečiame susisiekti [email protected]

Dėl susiklosčiusios sudėtingos situacijos atsakymai gali užtrukti. Į kiekvieną užklausą atsakysime kiek įmanoma greičiau. Kiekviena situacija bus sprendžiama individualiai, siekiant rasti Jums palankiausią sprendimą.

Dėkojame Jums už kantrybę ir prašome supratingumo.

Jei esate rezervavę procedūras medicinos centre „Natura Termo SPA“

Dėl laikinųjų prevencijos priemonių medicinos centras „Natura Termo SPA“ taip pat stabdo savo veiklą iki karantino pabaigos. Jokios paslaugos šiuo laikotarpiu nebus teikiamos.

Dėl platesnės informacijos kviečiame susisiekti [email protected]

Pažymime, kad laikinosios prevencijos priemonės bus taikomos visą Vyriausybės nutartą laikotarpį. Tuo atveju, jei Vyriausybės nutarimu karantino laikotarpis būtų pratęstas, „Atostogų parke“ veikla taip pat būtų laikinai stabdoma iki paskelbto karantino pabaigos.

Tikime, kad šių būtinųjų prevencinių priemonių taikymas padės užtikrinti Jūsų saugumą. Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos ir dėkojame už Jūsų supratingumą.

 —

Iki kovo 15 dienos buvo taikomos šios prevencijos priemonės

Sveikatinimo ir gydymo kompleksas „Atostogų parkas“ iki kovo 15 dienos dirbo ir teikė visas sveikatinimo bei gydymo paslaugas, tačiau minėtu laikotarpiu čia buvo taikomos laikinosios COVID-19 viruso prevencijos priemonės:

  • Sveikatinimo ir gydymo paslaugas teikiantis medicinos centras „Natura Termo SPA“ iki kovo 15 dienos teikė visas paslaugas. Laikantis SAM rekomendacijų, dažniau nei įprasta buvo dezinfekciniu skysčiu valomi paviršiai, vėdinamos patalpos.
  • „Atostogų parko“ viešbutis ir natūralaus miško apsuptyje įsikūrusios rąstinės vilos iki kovo 15 dienos veikė, kaip įprasta. Užtikrinant svečių saugumą, buvo tikrinama atvykstančiųjų viešbučio svečių kūno temperatūra, taikomas apribojamas svečių iš SAM sąraše nurodytų rizikos šalių apgyvendinimas. Visiems, atvykusiems į „Atostogų parko“ viešbutį, buvo suteikiama gydytojo konsultacija. Tai yra įprasta gydymo įstaigų praktika, kurią laikinai taikėme visiems mūsų viešbučio svečiams. Papildomai atvykimo dieną viešbučio svečiams buvo dovanojamas nemokamas gydomosios haloterapijos (druskų kambario) seansas.
  • Maitinimo paslaugos buvo teikiamos „Parko virtuvėlėje“ ir „Parko rančoje“, tačiau buvo atšaukiami ar perkeliami turėję vykti renginiai.
  • Atsižvelgiant į esamą situaciją, Vandens ir pirčių erdvės lankymas yra iki kovo 15 dienos buvo APRIBOTAS: apribojimo laikotarpiu čia gydomosioms procedūroms vandenyje galėjo lankytis tik „Atostogų parko“ viešbučio svečiai bei asmenys negyvenantys viešbutyje, bet įsigiję gydomąsias procedūras vandenyje.
  • Imantis papildomų atsargumo priemonių dėl COVID-19 viruso, visame komplekse dažniau nei įprasta specialiomis priemonėmis dezinfekuojami paviršiai, papildomai nustatytais intervalais vėdinamos patalpos ir atidžiai laikomasi visų SAM rekomendacijų dėl būtinų prevencinių priemonių įgyvendinimo.
lt_LTLT