Būsimą poilsį planuokite jau dabar

Įsigyti norimas paslaugas ar suplanuoti įspūdingą poilsį „Atostogų parke“ galite ir dabar! Tebūnie tai puikus būdas pakeisti aplinką ir pasimėgauti įspūdžiais, kurių taip pasiilgote.

„Atostogų parkas“ lankytojams duris atvers jau netrukus: viešbutis, „Parko ranča“ ir medicinos centras „Natura Termo SPA“ lankytojus priims jau nuo gegužės 29 dienos, o Vandens ir pirčių erdvė – nuo gegužės 30 dienos. Po karantino sveikatinimo ir gydymo komplekso „Atostogų parkas“ lankytojus pasitiks gausybė naujovių: atnaujinti viešbučių kambariai ir rąstinės vilos, praplėsta „Parko rančos“ erdvė, restoranai pristatys atnaujintus meniu, medicinos centras „Natura Termo SPA“ pasiūlys dar daugiau gydomųjų ir SPA procedūrų. O svarbiausia naujiena Jūsų lauks Vandens ir pirčių erdvėje – duris netrukus atvers naujoji „Nefrito“ pirtis! Vandens ir pirčių erdvės lankytojams apsilankymas šioje pirtyje papildomai nieko nekainuos.

Įsigiję paslaugas ar dovanų kuponus, jais galėsite pasinaudoti vėliau – Jums patogiu metu.

Lankytojus pasitiks didesnis saugumas

Būsimam lankytojų srautui „Atostogų parke“ ruošiamasi itin atsakingai ir kruopščiai: siekiama maksimaliai užtikrinti lankytojų, viešbučio svečių, darbuotojų saugumą ir komfortą.

Dėl karantino laikinai sustabdžius veiklą, čia prasidėjo intensyvūs pasiruošimo darbai: iš baseinų išleistas vanduo, visos „Atostogų parko“ erdvės kruopščiai dezinfekuotos, atliekami atnaujinimo darbai laikantis visų saugumo reikalavimų.

Grįžtantys lankytojai netruks pastebėti ir kai kurias jų laukiančias naujoves: bus griežčiau ribojami lankytojų srautai, gultus skirs didesni atstumai, lankytojams parankiose vietose atsiras dar daugiau dezinfekcinio skysčio.

Taip pat planuojama iki leistinos saugios ribos baseinuose padidinti itin geromis dezinfekcinėmis savybėmis pasižyminčio choloro kiekį vandenyje. Ši cheminė medžiaga puikiai naikina virusus ir bakterijas, o švelniai garuodama papildomai dezinfekuoja patalpų orą. Vandens ir pirčių erdvės lankytojai šio skirtumo tikriausiai nė nepajus, tačiau šis pakeitimas užtikrins dar didesnį saugumą. Efektyviam ir saugiam patalpų dezinfekavimui jau įsigytos ir medicinos įstaigose naudojamos atviro tipo germicidinės lempos. Jos, skleisdamos UVC elektromagnetinius spindulius, sunaikina iki 99 % patalpoje galinčių būti mikroorganizmų ir virusų: dezinfekuoja orą ir visus patalpoje esančius paviršius.

Kaip ir prieš karantino paskelbimą, visame komplekse bus dažniau nei įprasta dezinfekuojamos ir vėdinamos visos patalpos, keliskart per dieną valomi paviršiai.

lt_LTLT