Augame drauge: Arielai ir „Atostogų parkui“ sukako 8-eri!

Mažoji Ariela (8 m.) yra gimusi tais pačiais metais ir tą pačią dieną, kada buvo atidarytas „Atostogų parkas“ – 2015 m. lapkričio 6 d.

Savo 8-jį gimtadienį Ariela pasitinka aukščiausiais įvertinimais moksluose, gražiais pasiekimais sportinėje gimnastikoje. Na o „Atostogų parkas“ savo 8-ąjį gimtadienį pasitinka atverdamas visiškai naujus liukso klasės apartamentus. 

Nauji Arielos pasiekimai

Jaukumu ir smagiu bendravimu visus užbūrusi Ariela, šiais metais pasitinka būdama jau antrokė ir gerokai ūgtelėjusi. 

Pirmąją klasę mergaitė baigė aukščiausiais įvertinimais ir su pagyrimu, kurį įteikė netgi mokyklos direktorė. 

Pirmaisiais mokslo metais išryškėjęs polinkis tiksliesiems mokslams šiais metais dar labiau atsiskleidė. Matematinius uždavinius mergaitė sprendžia kaip riešutėlius netgi atostogų metu. 

„Arielai labai patinka konstruoti. Ji tai gali daryti valandų valandas ir tuo metu jai kompanijos nereikia,“- pasakojo mergaitės mama Jekaterina Eismontienė.

Dar vienas per metus išryškėjęs įdomus mergaitės pomėgis – tai tvarkytis. 

„Tvarkyti Ariela nori ne tik savo, bet ir brolio Ariano, bei močiutės kambarius ir tvarkytis ji manęs prašo kasdien“,- juokėsi mama. 

Tęsia gimnastikos treniruotes

Visa kita Arielos gyvenime teka įprasta vaga. Mergaitė ir toliau intensyviai sportuoja dar daugiau nei praėjusiais metais. Šiemet Ariela jau pradėjo dalyvauti meninės gimnastikos, kurią lanko nuo ketverių metukų, varžybose. 

„Jose Ariela dalyvauja ir solo pasirodymuose. Aukštų vietų dar nelaimime, tačiau dėl to nenusimename. Gražiausias pavyzdys yra brolis Arianas, kuris savo sunkiu ir nuosekliu ilgamečiu darbu šiais metais tapo Lietuvos čempionu sportiniuose šokiuose. Arianas siekia tik aukščiausių tikslų, todėl dabar vyksta vien tik į pasirodymus užsienyje“,- pasakojo vaikų mama. 

Neatsidžiaugia vandens pramogomis

Pasakų undinėlės vardą gavusiai mergaitei be galo patinka pliuškentis vandenyje. 

„Jeigu vykstame su šeima atostogauti, būtinai renkamės apartamentus su baseinu. Tuomet Ariela būna užsiėmusi ir laiminga ištisas valandas,“- pasakojo Jekaterina. 

Antroje klasėje prasidėjo privalomas vaikų mokymasis plaukti baseinuose per fizinio lavinimo pamokas. 

„Tai bene geriausia Arielos pamoka! Nes grįžusi vis pasakoja, ką naujo jau išmoko. Pamokos vyksta dar tik antras mėnuo, bet ji jau moka plaukti nugara“,- gyrė mergaitę mama. 

Ariela ir „Atostogų parkas“ kartu tortą valgo jau septintą kartą

Daug džiaugsmo ne tik savo šeimai, bet ir aplinkiniams suteikiančią mažąją Arielą „Atostogų parkas“ pakvietė augti kartu, kai Arielai buvo dveji ir ji jau galėjo skanauti torto.

Įdomu stebėti, kaip metai po metų vystosi verslas ir palyginti tai su tokio pat amžiaus žmogaus augimu. Draugystei užsimezgus, Ariela kasmet pramogauja ir ilsisi „Atostogų parko“ baseinuose ir švenčia savo gimtadienį restorane „Parko virtuvėlė“.

Arielos ir „Atostogų parko“ gimtadienį visus vaikus kviečiame švęsti drauge ir lapkričio 6, 7 dienomis baseinuose vaikai gali pramogauti nemokamai, o Šeimos nuolaidų kortelę įsigyti vos už 5 Eur vietoje 30 Eur.

Džiaugiamės Ariela ir visais vaikais, linkime gero augimo ir puikių atradimų!

lt_LTLT