ATNAUJINTA (kovo 15 d. 11 val.): svarbi informacija „Atostogų parko“ lankytojams

Mieli mūsų lankytojai ir svečiai, atsižvelgiant į LR Vyriausybės kovo 14 dieną priimtą sprendimą dėl karantino, sveikatinimo ir gydymo kompleksas „Atostogų parkas“ laikinai stabdo savo veiklą nuo kovo 16 d. 00.00 val. iki kovo 30 d. 24.00 val.

Lankytojų saugumas ir sveikata – svarbiausios „Atostogų parko“ vertybės, tad reaguodami į esamą situaciją imamės visų būtinų veiksmų ir atidžiai vadovaujamės naujausiais Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) rekomendacijomis dėl būtinų prevencinių priemonių įgyvendinimo.

Jei esate įsigiję poilsį „Atostogų parko“ viešbutyje

Visus, įsigijusius poilsį mūsų viešbutyje, kviečiame susisiekti [email protected]

Dėl susiklosčiusios sudėtingos situacijos atsakymai gali užtrukti. Į kiekvieną užklausą atsakysime kiek įmanoma greičiau. Kiekviena situacija bus sprendžiama individualiai, siekiant rasti Jums palankiausią sprendimą.

Dėkojame Jums už kantrybę ir prašome supratingumo.

Jei esate rezervavę procedūras medicinos centre „Natura Termo SPA“

Dėl laikinųjų prevencijos priemonių medicinos centras „Natura Termo SPA“ taip pat stabdo savo veiklą nuo kovo 16 d. 00.00 val. iki kovo 30 d. 24.00 val. Jokios paslaugos šiuo laikotarpiu nebus teikiamos.

Dėl platesnės informacijos kviečiame susisiekti [email protected]

Pažymime, kad laikinosios prevencijos priemonės bus taikomos visą Vyriausybės nutartą laikotarpį. Tuo atveju, jei Vyriausybės nutarimu karantino laikotarpis būtų pratęstas, „Atostogų parke“ veikla taip pat būtų laikinai stabdoma iki paskelbto karantino pabaigos.

Tikime, kad šių būtinųjų prevencinių priemonių taikymas padės užtikrinti Jūsų saugumą. Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos ir dėkojame už Jūsų supratingumą.

Linkime stiprios sveikatos ir iki greito susitikimo „Atostogų parke“!

lt_LTLT
Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate su šiais slapukais ir privatumo politika, spauskite „Sutinku“.