Atidaryti nauji Liukso klasės apartamentai


Nuo šiol „Atostogų parkas” savo klientus jau gali pakviesti poilsiauti naujuose apartamentuose – liukso klasės kambariuose.


„Tai itin erdvūs, išskirtinio, šiuolaikiško dizaino apartamentai šeimoms, gausesnėms draugų grupėms ar tiesiog žmonėms, kurie savo poilsiui ieško erdvios, stilingos aplinkos. Visi apartamentai yra panašūs savo dizainu, tačiau skirtingi išplanavimu, funkcionalumu ir netgi dydžiu“,- pasakojo apartamentų autorė ir dizainerė Laima Lelienė.


Tarp naujųjų apartamentų rasite šeimoms pritaikytus kambarius su dviem atskirais miegamaisiais ir bendra erdve laikui kartu. Taip pat apartamentus su atskiru darbo kambariu, pritaikytus tiems, kurie renkasi darbą ir poilsį kartu.


Išskirtinio dizaino ir pasididžiavimu čia tampa lofto tipo apartamentai – tai per du aukštus įrengti kambariai, kurie sukuria didžiulį erdvės pojūtį. Per šių apartamentų terasas galima grožėtis lauko baseinais ir pušų bei beržų mišku už jo.


Dar vieni išskirtinio dizaino apartamentai – tai vientisa erdvė su erdvia ovalia lova, jos formas atkartojančiu sūkuriniu ovaliu baseinu ir infraraudonųjų spindulių pirtimi. Tai prabangi erdvė poroms ir įsimylėjėliams, norintiems mėgautis vandens ir pirties teikiamu malonumu bei laiku tik dviese privačioje erdvėje.


Visus šiuos itin skirtingus apartamentus vienija vientisas dizainas. Šviesi, jauki, moderni erdvė kvies Jus apsistoti ilgesniam laikui, nes čia jausitės tarsi namuose. O poilsio ir sveikatingumo komplekse teikiamų paslaugų pasirinkimas neleis nuobodžiauti ir Jūsų poilsiui suteiks turiningumo.

lt_LTLT