Lankytojų atsiliepimai

Atostogų Parkas Palanga

„Čia gali pramogauti visa šeima, kiekvienas randa sau patinkantį užsiėmimą. Ir vaikams, ir suaugusiems labai smagu šiltuose baseinuose“. 

Nijolė Pareigytė – Rukaitienė

Muzikinės grupės „69 danguje“ narė

Atostogų Parkas Palanga

„Įspūdingiausia ir geriausia pirčių erdvė. Mėgstu pasilepinti pirtimis. „Atostogų parke“ dirba nerealūs pirtininkai, kurie ir kokią linksmą istoriją papasakoja, ir, žinoma, suteikia nepamirštamus pojūčius pirčių programose“.

Jonas Nainys

Radijo stoties „Zip FM“ laidos „Radistai“ vedėjas, didžėjus ir renginių organizatorius


Atostogų Parkas Palanga

„Pirtys su unikaliomis programomis geriausiai atspindi lietuvišką dvasią. Man malonu čia dirbti ir prisidėti prie lietuviškų tradicijų išsaugojimo“.

Vladas Jokubauskas

Europos sportinio vanojimo, pasaulio saunos čempionas

Atostogų Parkas Palanga

„Džiugu, kad pas Jus laisvalaikį galima praleisti ir aktyviai, ir pailsėti. Gausus sveikatinimo procedūrų pasirinkimas, geoterminio vandens procedūros ir gydomojo purvo aplikacijos atpalaiduoja ir ramina“.

Bronislavas Vyšniauskas

Sunkiosios atletikos treneris


Atostogų Parkas Palanga

„Džiaugiuosi, kad Lietuvos gyventojai jau turi galimybę taikyti aukštos mineralizacijos geoterminės kilmės vandens ir purvo sapropelio terapijas. Tai puikus būdas stiprinti organizmą ir saugi pagalbinė priemonė gydant kaulų – raumenų, nervų, širdies – kraujagyslių sistemos ar odos ligas“.

dr. Lolita Rapolienė

Biomedicinos mokslų daktarė, šeimos gydytoja

Atostogų Parkas Palanga

„Aukštos mineralizacijos geoterminis vanduo ir purvo sapropelio procedūros – ypač naudinga ir veiksminga pagalbinė priemonė gydant kaulų – raumenų ligas, taip pat ir puiki profilaktinė pagalba siekiant užkirsti kelią ligų atsiradimui“.

dr. Algimantas Čebatorius

Radijo stoties „Zip FM“ laidos „Radistai“ vedėjas, didžėjus ir renginių Ortopedas – traumatologas


Atostogų Parkas Palanga

Tobulai atliekami masažai, puikūs baseinai, efektyvios procedūros kūnui ir veidui, gardus maistas restoranuose ir minkštos lovos – visa tai ir dar daugiau šią vasarą atradau „Atostogų parke“. Labai rekomenduoju visiems gerų atostogų mėgėjams!

Vaida Skaisgirė

TV laidų vedėja