Viena kortelė – nuolaidos visai ŠEIMAI

Didžiausias Vakarų Lietuvoje poilsio ir sveikatingumo kompleksas lojalioms Šeimoms apsilankymams baseinuose ir pirtyse darbo dienomis dovanoja išskirtines net iki 50% nuolaidas. Nuo šiol įsigijus vieną Šeimos kortelę nuolaidos suteikiamos visai ŠEIMAI! 

Nepraleiskite progos vasaros metu mėgautis 16 baseinų, iš kurių net 6 – po atviru dangumi, naujomis pramogomis tokiomis kaip putų Šou vaikams, vandens tinklinis, smiginis, stalo tenisas. 

Nuolaidos iki 50 %

Darbo dienomis pateikus Šeimos kortelę taikomos šios nuolaidos:

2 hours for visits to swimming pools and saunas - only 50% until 3 p.m. after 3 p.m. - 25% discount

3 o'clock or for all-day visits to swimming pools and saunas - only 50% all day

Su Šeimos nuolaidų kortele sportuoti „Atostogų parko“ sporto klube iki 16 val. taip pat pigiau (iki 15 val. – suteikiama 50 % nuolaida; po 15 val. – 25% nuolaida). 

Sveikatinkitės ir įgykite atsparumą ligoms haloterapijos seansu su Šeimos kortele 50 % pigiau  – tokia nuolaida suteikiama 30 min. apsilankymui druskų kambaryje. 

Gimtadienį švęskite „Atostogų parko“ baseinuose ir pirtyse! Apsilankymas Vandens ir pirčių erdvėje gimtadienio dieną su Šeimos nuolaidų kortele kainuos tik 1 Eur. Jeigu nuspręsite gimtadienį švęsti su nakvyne – „Atostogų parkas“ padovanos 25% nuolaidą apgyvendinimui!

Lunch of the day with the Family card "Park kitchen" - only 6 euros! You can use the offer every working day from 12:00 p.m. until 5:00 p.m.

Šeimos kortelę galima įsigyti Vandens ir pirčių erdvės registratūroje arba internetu:

Kortelės kaina – 30 Eur. 

Judėjimo vandenyje nauda sveikatai

Sportuokite, judėkite vandenyje ir puoselėkite savo sveikatą bei stiprinkite imunitetą, mat sportuojant, atliekant pratimus, plaukiant ar tiesiog judant vandenyje ne tik stiprinami nugaros bei kiti raumenys, bet gerėja kraujotaka, širdies darbas, tuo pačiu ir kvėpavimo bei smegenų veikla ir visa tai turi teigiamos įtakos mūsų apsauginiam mechanizmui – imunitetui. 

Keturis kartus dienoje sportiniame vidaus baseine vyksta treniruotės su treneriu. 

Judant vandenyje dėl jo sukuriamo pasipriešinimo tolygiai dirba visi kūno raumenys, mažesnė traumų tikimybė, todėl galima atlikti didesnės amplitudės pratimus. 

Mėgstantiems pirtis „Atostogų parkas“ taip pat turi ką pasiūlyti. Pirčių mėgėjų čia laukia net 6 pirtys. Lauko pirtis „Širšių lizdas“ vasaros sezono metu dirba kiekvieną darbo dieną. Juk taip smagu pasilepinus baseinais įlįsti pasišildyti lauko pirtyje, o po jos atsigaivinti šalia esančiame gėlo vandens baseine! 

Pirčių nauda sveikatai

Kas valandą pagal senovės metodus kurtoje pirtyje „Perenė“ vyksta pirtininkų vedamos pirčių programos. 

Praturtinkite sveikatą išbandydami pirties programą „Žalieji aromatai“, „Sūrus garas“, „Išsivanok žemaitiškai“, „Vėliava“, pirties programos tik nuogiems: „Bobų vasara“, „Jūratė ir Kastytis“. 

Pirties programos yra nemokamos visiems Vandens ir pirčių erdvės lankytojams. 

Švariam, išsivaliusiam organizmui lengviau kovoti su virusais. Ypač naudingas organizmui pirtyje yra vanojimas vantomis. 

Vanojant masažuojama oda, pagerinamas limfos tekėjimas, o gerai tekanti limfa iš organizmo pašalina nuodingas medžiagas, sukeliančias sveikatos problemas. 

Vanojant kūnas įšyla giliau, tvirtėja kraujagyslės, iš vantų sklindantys eteriniai aliejai veikia aromaterapiškai ir ramina mintis. 

Procedūros su druska

Imunitetą stiprina ir procedūros su druska – pirties programa „Sūrus garas“, garinė druskų pirtis ir haloterapija, atliekama specialiame druskų kambaryje. Malonioje aplinkoje, kur sienos, lubos, grindys padengtos specialia druska, į kvėpavimo takus patenka druskos mikrodalelės. Tokioje aplinkoje valosi bronchai, gerėja jų bei nosies gleivinės sekrecija. 

Daugiau informacijos suteikiama telefonu +370 698 37777

arba elektroniniu paštu [email protected]

en_GBEN