Palangoje – paskaita apie žmogaus energetinį lauką

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad visa informacija apie žmogų slypi jo energetiniame lauke. „Kiekviena gyva būtybė, taip pat ir žmogus, yra sudarytas ne tik iš materijos (fizinio kūno), bet turi ir subtilias (energoinformacines) struktūras, kurios atspindi ne tik fizinę būklę, bet lemia ir emocijas, mintis, jausmus bei ketinimus“, – teigia technologijos mokslų daktaras A. Dabkevičius.

Jis rugsėjo 20 dieną ves nemokamą paskaitą „Žmogaus energinis laukas ir čakros“, kurioje apžvelgs žmogaus energinių laukų struktūrą, lygius ir sluoksnius, taip pat pateiks čakrų energetinių centrų harmonizavimo metodus.

Paskaitos lankytojai turės galimybę susipažinti su energinio lauko fotografavimo ir vizualizavimo metodais: „Kirliano“ ir GDV (angl. Gas Discharge Visualization). Diagnostikos metu vien tik iš žmogaus lauko nuotraukos galima atsakyti į labiausiai visiems rūpimus geros savijautos klausimus ir objektyviai įvertinti žmogaus fizinio kūno sveikatos lygį ir psichoemocinę būklę.

Po paskaitos dalyviai turės galimybę pasidaryti savo energetinio lauko ir centrų diagnostiką, kurios kaina 30 Eur. Būtina išankstinė registracija.

Paskaita vyks rugsėjo 20 dieną 18 val. „Atostogų parko“ (Žibininkų km., Venecijos aklg. 2) konferencijų salėje (II aukšte).

Norintiems dalyvauti paskaitoje ir po jos atlikti diagnostiką būtina išankstinė registracija el. paštu [email protected] arba tel. nr.+37060785888.

Renginio puslapis Facebook…

en_GBEN