Originalios dovanų idėjos ne tik artėjančioms Kalėdoms

Šventes šiais metais sutikite ramiai, iš anksto pasirūpinę dovanomis. Originalių idėjų „Atostogų parke“ gausu, nustebs net išrankiausi!


Kuponu dovanokite laisvę rinktis

Poilsis šiltuose baseinuose ar pirtyse, malonūs SPA ritualai, gydymo programos, o gal – prašmatni vakarienė „Parko virtuvėlėje“? Dovanų kuponą gavęs laimingasis ar laimingoji galės rinktis ką tik panorėjęs!

Pasirinkite norimą dovanoti sumą ir dovana jau paruošta!

Mažiems ir dideliems pramogautojams – poilsis Vandens ir pirčių erdvėje

Net dvejos jaukios Vaikų erdvės su čia įrengtu vandens kalneliu, žaismingais fontanėliais ir kamuoliukų baseinu sužavės tiek mažylius, tiek ir vandens atrakcijų pasiilgusius ūgtelėjusius vaikus.

Suaugusieji Vandens ir pirčių erdvėje mėgsta atsipalaiduoti hidromasažiniuose baseinuose ar pastiprinti kūną treniruotėse, vykstančiose vandenyje. Čia yra ir didelis plaukimo baseinas, du šildomi lauko baseinai ir imunitetą stiprinantis Kneipo takelis.

Pirčių mėgėjams patiks garinė druskų ar lietuviška pirtis „Riauška“. Ieškantys unikalios patirties kviečiami užsukti į unikalias žemaitiškas pirties programas pirtyje „Perenė“ ar atrasti sveikatą stiprinantį natūralaus gintaro „Saulės“ pirties poveikį!

Sveikatą stiprinantis poilsis medicinos centre „Natura Termo SPA“

Gydymas, sveikatą stiprinančios ir atpalaiduojančios SPA procedūros Jūsų ir Jūsų artimųjų laukia medicinos centre „Natura Termo SPA“. Gydomosios procedūros, masažai, SPA ritualai, grožio procedūros sužavės ieškančius atsipalaidavimo, o norinčių pastiprinti sveikatą laukia gydytojai, kineziterapeutai ir kitas medicinos darbuotojų personalas, kuris pasirūpins, kad jaustumėtės geriau. Gražioje „Natura Termo SPA“ aplinkoje profesionali gydytojo konsultacija, būtini tyrimai ir net individuali organizmo atstatymo programa parenkama pagal kiekvieno sveikatos būklę.

Jei reikia pagalbos išsirinkti, mielai patarsime telefonu +370 607 85888 arba elektroniniu paštu [email protected].

Dovanokite laiką kartu!

Šiame nuolat skubančiame pasaulyje laikas yra didžiausia dovana, kurią galime įteikti savo artimiesiems. Dovanokite geriausius vaikystės prisiminimus pramogų ištroškusiems mažiesiems ar įžiebkite romantikos ugnį ištrūkę atostogoms dviese su antrąja puse! Tam tobulai tiks naujieji Liukso apartamentai su didele ovialia lova, sūkuriniu baseinu ir infraraudonųjų spindulių pirtimi. O gal per šventes planuojate suburti visą šeimą ar draugų kompaniją? Padovanokite poilsį pajūryje naujuose šeimyniniuose Liukso apartamentuose su apsilankymu baseinuose ir pirtyse!

Šeimoms, kurios negali palikti augintinių, tobulai tiks poilsis rąstinėje viloje, kurios yra draugiškos gyvūnams. 

Dovanų kuponus ar kitas ypatingas dovanas galite įsigyti nekeldami kojos iš namų „Atostogų parko“ internetinėje svetainėje. Greitai ir patogiai gaukite dovanų kuponą į savo elektroninį paštą ir atsispausdinę su meile įrašykite žmogaus, kuriam dovanojate vardą. 

en_GBEN