Ligonių kasos jau kompensuoja gydymą „Atostogų parko“ medicinos centre

„Atostogų parke“ įsikūrusiame medicinos centre „Natura Termo SPA“ atgauti sveikatą ir poilsį derinti su reabilitacija tapo dar labiau prieinama – reabilitacinį gydymą jau apmoka teritorinės ligonių kasos.

Kompensuojama iki 20-ties procedūrų

Su gydytojo siuntimu atvykusiems raumenų, kaulų, stuburo, sąnarių problemų turintiems pacientams, teritorinės ligonių kasos pagal indikacijas gali kompensuoti iki 20 procedūrų, taip pat aptarnaujami pacientai, persirgę COVID-19 liga. Procedūros yra išskirstomos į atskiras gydymo dienas, taip pacientas gauna po keletą procedūrų vieno apsilankymo metu.

„Atsižvelgiant į susirgimus, gali būti paskirtos vandens procedūros (vertikali arba perlinė vonios, geoterminio baseino procedūra „Mineralų jūra“), purvo aplikacijos (sapropelio procedūros – įvyniojimai), masažai bei elektrinės gydomosios procedūros (elektrostimuliacija), „Bioptron“ šviesos terapija. Pacientams po COVID-19 ligos gali būti skiriamos procedūros kvėpavimo takų reabilitacijai – inhaliacijos, druskų kambarys. Kraujotakai, limfos tekėjimui pagerinti – limfodrenažinės procedūros,“- pasakojo „Atostogų parko“ gydytoja reabilitologė Vida Mankuvienė.

Reikalingas gydytojo siuntimas

„Atostogų parko“ medicinos centre „Natura Termo SPA“ yra taikoma pirminio lygio ambulatorinė reabilitacija – reabilitacijai tinka šeimos gydytojo arba gydytojo specialisto siuntimas (elektroninėje sistemoje arba išrašytas specialia forma).

„Gydytojas reabilitologas pagal ligos diagnozę, nustatytus poreikius, sudaro gydymo planą – skiria reabilitaciniam gydymui tikslingas procedūras ir siunčia jas atlikti pas įvairius specialistus: kineziterapeutą, masažuotoją ar ergoterapeutą, – pasakojo „Atostogų parko“ medicinos vadovas Nerijus Kemeklis. – Įstaigą, kurioje pacientai nori gauti reabilitacijos ar kitas ligonių kasų kompensuojamas paslaugas, galima rinktis patiems – svarbiausia, kad pasirinkta ir siunčianti įstaiga bendradarbiautų su ligonių kasomis. Tokią bendradarbiavimo sutartį nuo šiol turi ir mūsų medicinos centras „Natura Termo SPA“. ”

Galima gauti gydomąsias programas, atskiras procedūras ir specialistų konsultacijas

Ligonių kasų, medicinos centre „Natura Termo SPA“, taip pat kompensuojamos nuotolinės arba kontaktinės dermatologo konsultacijos, odos apžiūra dermatoskopu. Su gydytojo siuntimu galima nemokamai išsitirti dėl alerginių susirgimų ar atlikti nuodugnų odos darinių tyrimą. Atlikus audinių biopsiją, mėginiai yra siunčiami į laboratorijas, gaunamas tikslus ir greitas atsakymas dėl odos darinio kilmės ar odos ligos sukėlėjo.

Gydymą patogu derinti su poilsiu

Gydymas efektyvesnis, kai derinamas drauge su maloniu poilsiu jaukioje aplinkoje. Laisvu nuo procedūrų metu čia galima ilsėtis „Atostogų parko“ viešbutyje ar rąstinėje viloje, užsisakyti papildomų gydomųjų ar SPA paslaugų, praturtinti dieną smagiais įspūdžiais baseinuose ar pirtyse. Tokį gydymo ir poilsio derinį labiausiai mėgsta atvykstantys su šeimomis.

Užsiregistruoti konsultacijoms ar procedūroms kviečiama telefonu +370 607 85888 arba elektroniniu paštu [email protected]

en_GBEN