Labdaringo bėgimo metu surinktos lėšos padės skurstantiesiems

Ketvirtus metus iš eilės Kretingoje organizuojamas labdaringas bėgimas šiais metais buvo skirtas labdaros valgyklai paremti. „Nebėk nuo problemos, bėk maratoną“, – tokio šūkio suvienyti 740 bėgikų siekė „Šv. Pranciškaus taurės“. Generalinis šio bėgimo rėmėjas – poilsio ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas“.

Prasmingas renginys telkia bendruomenę

„Šv. Pranciškaus taurės“ bėgime sulaukta 200 bėgikų daugiau nei praėjusiais metais. Renginio metu buvo surinkta apie 2 tūkst. eurų, kurie bus skirti Kretingoje esančiai labdaros valgyklai „Rūpestėlis“ paremti. Čia šilto maisto ir jaukų bendravimą gauna labiausiai skurstantys gyventojai.

Kiekvienam bėgime užsiregistravusiam dalyviui buvo įteiktas kvietimas apsilankyti šiltuose „Atostogų parko“ baseinuose ir pirtyse su vienkartine 50 procentų nuolaida.

Aktyviai prisideda prie vietinių gyventojų gerovės kūrimo

Su Pranciškonų vienuolynu „Atostogų parkas“ glaudžiai bendradarbiauja nuo įsikūrimo pradžios, remia jų veiklas, skirtas telkti Kretingos rajono bendruomenę, rūpintis gyventojų sveikata, kurti prasmingo poilsio galimybes. Tai vienas iš būdų, kaip šis poilsio ir sveikatinimo kompleksas prisideda prie Kretingos rajono gyventojų gerovės. Planuojant investicijas ir projektuojant naują medicininio SPA korpusą, rūpinamasi ir vietinių gyventojų gerovės kūrimu: bus įrengtos vaikščiojimo ir bėgimo trasos gryname miške, kuriomis bus kviečiami naudotis ir vietiniai gyventojai.

Drauge su kitais šio regiono verslais ir savivaldybe, aktyviai ieškoma galimybių įdiegti naujas susisiekimo linijas, tiesti dviračių takus, tvarkyti lankytinas vietas. Tikimasi, kad šios investicijos palengvins vietinių gyventojų susisiekimo galimybes ir praturtins jų laisvalaikį bei gerins sveikatą.

Bėgimą organizavo Kretingos rajono savivaldybė, Kretingos Viešpaties apreiškimo Švč. M. Marijai Parapija, Kretingos Viešpaties Apreiškimo vienuolynas, Kretingos rajono visuomeninė labdaros organizacija ,,Rūpestėliai“, VšĮ Klaipėdos valstybinė kolegija. Generalinis renginio rėmėjas – didžiausias Vakarų Lietuvoje poilsio ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas“.

en_GBEN