Kviečiame susipažinti su energetinio gydymo galia

„Teta gydymas“ („Theta Healing“) – tai nauja savigydos pagalba sau ir artimiesiems. Rugsėjo 7 d. (trečiadienį) poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“ sertifikuota „Thetahealing“ praktikė ir intruktorė Vilma Urbanavičienė ves nemokamą teorinę bei praktinę paskaitą apie energetinio gydymo galią.

„Gydymas ir informacijos nuskaitymas priklauso nuo žmogaus sugebėjimo kontroliuoti ir sutelkti dėmesį“, – teigia leidyklos „Mijalba” ir dvasinio tobulėjimo centro „Šviesos namai” steigėja, „Thetahealing“ sertifikuota praktikė ir intruktorė V. Urbanavičienė.

gydymas“ („ThetaHealing“) yra taikomoji kvantinė fizika. Naudojant theta smegenų bangas, iki šiol laikytas prieinamomis tik giliame miege ar pažengusių jogų meditacijoje, praktikuotojas gali susijungti su universalia dieviška Visa, Kas Yra, Kūrėjo energija, susisieti su ja ir tapti liudininku, kaip ji išgydo fizinį kūną, atpažinti bei pakeisti varžančius įsitikinimus.

Nemokama paskaita vyks rugsėjo 7 d. (trečiadienį), 18 val. poilsio ir sveikatinimo komplekso „Atostogų parkas“ (Žibininkų km., Venecijos aklg. 2) konferencijų salėje (II aukštas).

Norintiems dalyvauti paskaitoje būtina išankstinė registracija el.paštu [email protected] arba tel. nr. +37060785888.

en_GBEN