Kaip švęsite MEILĘ? 

Mylėkite ir jauskitės mylimi – apsupti prabangaus poilsio, kurį Jums gali pasiūlyti „Atostogų parkas“! 

Visą vasarį poilsio ir sveikatingumo kompleksas išskirtinį dėmesį skiria būtent poroms. Tad jei jūs ieškote trumpo atokvėpio su antrąja puse, meilės ugnį įžiebti ir romantikos pasisemti siūlome būtent čia! 

Parengėme Jums net kelis pasiūlymus, kuriuos įsigiję ne tik maloniai nustebinsite savo antrąją pusę, bet maloniai nustebinti liksite ir patys. 

Liuks apartamentai 

Su antrąja puse išbandykite naujuosius „Atostogų parko“ liuks apartamentus. Skoningai ir stilingai įrengti apartamentai taps Jūsų romantikos oaze. O visą vasarį Jums pageidaujant kambarį papuošime išskirtinai įsimylėjėliams dekoruotomis gėlėmis, širdelėmis, rožių žiedlapiais, patieksime Jums atšaldytą putojantį vyną. 

Liuks apartamentai – kiekvienas unikaliai skirtingas ir išimtinai Jūsų poreikius atitinkantis. Čia rasite apartamentus su sūkurine vonia, infraraudonųjų spindulių pirtimi ir ovalios formos lova. Taip pat lofto tipo apartamentus, darbus negalintiems palikti, bet norintiems ir pailsėti, darbostogų apartamentus. 

Pasidairykite ir išsirinkite Jums tinkamiausią! 

Rąstinė vila su kubilu

Norite su mylimuoju vakarus leisti jaukiai įsitaisę prie židinio? Galime Jums pasiūlyti rąstinę vilą natūralaus miško apsuptyje. O jei romantikos pritrūktumėte – galite išsinuomoti rąstinę vilą su hidromasažinio vandens kubilu. Ar kada patyrėte pliuškenimąsi šilto vandens kubile po atviru dangumi ošiant beržams ir pušims? Tokį romantišką poilsį Jūs ir Jūsų antroji pusė prisiminsite dar ilgai!

Išskirtinė vakarienė

Romantikos ugniai įžiebti kartais reikia tiek nedaug, tiesiog įprastą vakarą paversti ypatingu vakarieniaujant restorane žvakių šviesoje. Skanaujant trijų patiekalų vakarienę flirtas neišvengiamas. O jei atvyksite ketvirtadienį-sekmadienį, nuo 20 val. Jūsų laukia gyvos muzikos vakaras! Skambantys fortepijono, saksofono ar smuiko garsai pripildys Jūsų santykius romantikos ir džiaugsmo. 

Spa rituals

Kas dar labiau suartina poras nei bendros patirtys? Patirkite romantiškus SPA malonumus „Atostogų parke“! Specialiai poroms sukurti SPA ritualai nukels Jus į romantikos ir atsipalaidavimo karalystę. Pailsėsite abu, o grįšite prisipildę lengvumo ir palaimos. 

en_GBEN