Grožio atostogos pajūryje

Ne viena moteris patvirtins, kad ko labiausiai pavasarį joms reikia, tai poilsis kūnui ir sielai – pavasarinį švytėjimą grąžinančios malonios ir veiksmingos kūno ir veido procedūros, mintis nuraminantys SPA ritualai ir masažai. Ilsėtis ir lepintis procedūromis tobula, kai visa šeima kartu ir randa kiekvienam nariui pritaikytos poilsinės veiklos.

Nuplauna nuovargį

Vos įžengus pro didžiausio Vakarų Lietuvoje poilsio ir sveikatingumo komplekso duris, už jų kaip mat paliekama šiandieninio gyvenimo tempo keliamas stresas ir įtampa.

Poilsio oazėje kasdienę rutiną pakeičia pramogos žiemos metu veikiančiuose 13-koje baseinų ir 6-iose pirtyse.

Net du šildomi ir vienas gėlo vandens baseinai veikia po atviru dangumi – juk taip gera mėgausis pavasario saule pasinėrus šiltuose pursluose! „Atostogų parkas“ garsėja rekordais, kurie yra įtraukti į Lietuvos rekordų knygą.

2015 m. čia užfiksuotas daugiausia baseinų vienoje erdvėje turintis sveikatingumo kompleksas.

Vandens ir pirčių erdvėje yra net keturi masažiniai baseinai (vienas jų – po atviru dangumi), įtampą nugaroje atpalaiduojančios vandens kaskados, raumenis švelniai masažuojančios masažinės srovės, o kur dar burbulinės vonios, kuriose reiktų įsikibti, kad atsigulus nenudreifuotum.

Atpalaiduojančios veiklos

Norinčius pajudėti aktyviau suvilios sportinis arba treniruoklių baseinai. Pastarajame yra įrengti treniruokliai po vandeniu – tai patraukli, efektyvi reabilitacijos ir sporto priemonė, mėgstama visoje Europoje.

Papildomą naudą minant povandeninį dviratį turi natūralus vandens masažas. Jis gerina kraujotaką, mažina celiulitą, padeda sumažinti svorį, netraumuojant sąnarių. Šis baseinas ypač rekomenduojamas pacientams, turintiems judėjimo negalią ir / ar reabilitaciniu laikotarpiu. 25 m. ilgio sportiniame baseine yra įrengti keturi plaukimo takeliai.

Trokštančius įdomesnių patirčių kas valandą tradicinėje lietuviškoje pirtyje „Perenė“ laukia unikalios pirtininkų programos – „Žalieji aromatai“, „Sūrus garas“, „Išsivanok žemaitiškai“, „Vėliava“, pirties programos tik nuogiesiems: „Bobų vasara“, „Jūratė ir Kastytis“.

Pirties programas veda „Atostogų parko“ pirties meistrai. Jos yra nemokamos visiems Vandens ir pirčių erdvės lankytojams.

Taip pat nemokamai keturis kartus dienoje vyksta smagios, įtraukiančios treniruotės vandenyje, kurias veda kineziterapeutai. Judėjimas vandenyje neapkrauna sąnarių, pasipriešinimo vandeniui jėga tolygiai pasiskirsto, todėl judesių amplitudė yra platesnė, mažesnė traumų tikimybė.

Komplekso pasididžiavimas

Ne paslaptis, kad pavasarį išsekusiam, žiemos nualintam organizmui trūksta mineralų. K, Mg, Ca, Cl bei kitų organizmui gyvybiškai būtinų mineralų galima prisotinti negeriant saujomis papildų, o maloniai plūduriuojant šiltame geoterminio mineralinio vandens baseine.

Procedūros „Mineralų jūra“ metu kūnas per odą sugeria iš žemės gelmių, net 2 154 m gylio gręžinio išgaunamame vandenyje ištirpusių mineralų. Jų čia yra išties gausu – net 80 g/l.

Plūduriuojant tokiame vandenyje teigiamai veikiama širdies kraujagyslių, nervų, kaulų, raumenų sistemų būklė, mažinamas nuovargis, įtampa, apatija.

Siekiant didžiausio sertifikuoto mineralinio geoterminio vandens poveikio, reikia bent 10 procedūrų.

Veiklos vaikams

Mažiesiems „Atostogų parko“ lankytojams baseinuose yra išskirtos net dvi erdvės su šviečiančiais vandens fontanais, kamuoliukų baseinu, vandens nusileidimo kalneliu.

Kitoje specialiai vaikams skirtoje erdvėje įrengta žaisminga vandens kaskada „Musmirė“.

Dauguma „Atostogų parko“ baseinų yra tinkami mažiesiems lankytojams dėl tinkamos savo temperatūros, o vanduo juose yra minkštas ir prisotintas deguonimi, kadangi vandens valymui naudojama moderni vandens filtravimo sistema Da-Gen.

Tokiuose baseinuose smagu nardyti, o besimainantis apšvietimas sukuria jaukią atmosferą tamsėjančiais pavasario vakarais.

Norintiems stiprinti imunitetą, grūdintis, „Atostogų parke“ rekomenduojama bristi basomis kojomis kontrastingų temperatūrų vandens Kneipo takeliu. Jo dugnas nusėtas skirtingo dydžio akmenėliais, o talpos pripildytos skirtingos temperatūros vandeniu.

Keičiantis temperatūrai, gerinama kraujotaka, stiprinamas imunitetas, grūdinamas kūnas, organai ir audiniai aprūpinami deguonimi.

Sveika ir naudinga tiek dideliems, tiek mažiems!

Suteiks atostogoms žavesio

Moterims bei vyrams pavasarį atsišviežinti ir pasitikti žvaliems ir sveikiems kviečia antrame komplekso aukšte įsikūręs SPA centras.

Odą pridrėkinančios ir jaunatviško švytėjimo suteikiančios SPA procedūros – tarsi vyšnia ant torto – suteiks atostogoms ypatingo atsipalaidavimo ir žavesio.

Žavesiu spindinčios akys ir užburianti šypsena moters ar vyro veide – tai pridėtinė tokių malonių ir efektyvių veido procedūrų vertė. Po jų kasdienybės rūpesčių pėdsakų neliks nė užuominos!

Apsistoti „Atostogų parke“ galima natūraliame beržų ir pušų miške įsikūrusiose rąstinėse vilose su jaukumo vėsiais vakarais suteikiančiu židiniu.

Arba jaukiame viešbučio kambaryje, iš kurio patogiai pasieksite SPA erdvę bei restoraną. Mėgstantys privatų poilsį rąstinę vilą gali išsinuomoti su hidromasažinio šilto vandens kubilu.

Pamper yourself with the most effective spa treatments:

  • Mesotherapy;
  • Non-invasive carboxytherapy;
  • Facial and/or body treatment with Vitamin C;
  • Full body scrub and wrapping with natural chocolate/aloe/lavender/seaweed/amber powder masks;
  • Full body wrap with Cello gel.

Ir dar daugiau malonių, atpalaiduojančių SPA procedūrų – https://naturatermospa.com/lt/spa-proceduros/

Geriausius „Atostogų parko“ apgyvendinimo pasiūlymus rasite www.atostoguparkas.lt

Daugiau informacijos ir rezervacija: [email protected], +370 614 21888.

en_GBEN