„Atostogų parke“ šeimoms su vaikais poilsis – dar patogesnis

Šeimoms su mažyliais poilsis „Atostogų parke” tapo dar patrauklesnis. Nuo šiol didžiausias pajūryje poilsio ir sveikatingumo kompleksas jau gali pasiūlyti ne tik aibę pramogų po vienu stogu, bet ir išskirtinius Liuks klasės apartamentus šeimoms. Itin erdvūs, jaukūs ir modernūs kambariai įrengti komplekso viešbučio antrame aukšte. Todėl apsistojusieji gali lengvai ir patogiai patekti į baseinų ir pirčių erdvę ar į numerius po maudynių baseinuose. Šiuos apartamentus jau išbandžiusios šeimos dalinasi vien tik gražiausiais įspūdžiais.  

Aibė pramogų po vienu stogu

„Kartais tereikia trumpam pabėgti iš namų. Kur pailsėti be rūpesčių ir itin komfortiškai? Atsinaujinę Liuks apartamentai „Atostogų parke“ – itin prabangūs ir kiekvienas savaip unikalus. Džiaugiamės išbandę patys pirmieji. Vėsiuoju sezonu veikia net 13 baseinų, bei 7 pirtys, tarp kurių vienintelė Lietuvoje gintarinė „Saulės“ pirtis. Atostogų metu galite rinktis pilną dienos maitinimą restorane „Parko virtuvėlė“. Viskas itin kokybiška ir viskas po vienu stogu,“- džiaugėsi įspūdžiais aerobikos trenerė, tinklaraštininkė Agnė Bastienė su šeima vyru Deividu ir sūnumis Armandu ir Ajumi apsilankiusi „Atostogų parke“ ir išbandžiusi ne tik nakvynę naujuosiuose Liuks apartamentuose, bet ir pramogas Vandens ir pirčių erdvėje. 

Pramogos bet kokiu oru

„Poilsis „Atostogų parke“ geras visus metus ir nesvarbu koks oras, kai tiek pramogų. 
Mums svarbiausia: labai didelės erdvės, kuriose net 13 baseinų ir 7 pirtys. Nereikia galvoti, kur pietauti, nesgalima rinktis pilną maitinimą. Nauji, apgalvoti ir patogūs apartamentai. Nežinau, ar esu buvusi jaukesniuose apartamentuose. Tikrai verta išbandyti!,”- rekomendacijomis dalinosi kartu su šeima į „Atostogų parką“ savaitgaliui atvykusi televizijos laidų vedėja, žurnalistė Gerda Žemaitė. 

Kartu su mažyliu Nikolu, kuris tuo metu buvo persirgęs peršalimo liga, Gerda apsilankė ne tik druskų kambaryje, kuriame druskų terapija veikia priešuždegimiškai ir palengvina kvėpavimo takų darbą, padidina atsparumą ligoms, bet ir pirtyje „Perenė“. Pirčių iki tol nemėgusi Gerda išbandžiusi pirties programą „Sūrus garas“ liko sužavėta. 

„Ačiū „Atostogų parkui“ už naujai atrastą aistrą“,- dėkinga šypsojosi žurnalistė. 

Prabanga tvyro ore

„Apsistojome naujuose LIUKSO klasės apartamentuose. Vos tik užėjusi likau be žado! Dizainas apgalvotas iki smulkiausių detalių. Prabanga ir estetika tvyro ore. O lovos patogumas! Miegojau saldžiai ir ramiai. Jaučiuosi paailsėjus ir kupina jėgų. Siūlau apsilankyti „Atostogų parke“ ir patiems įverinti LIUKSO KLASĖS apartamentus,“- gyvais įspūdžiais dalijosi blogerė mokytoja Veronika kartu su vyru Simu atvykusi čia pailsėti savaitgaliui. 

Erdvės – visiems poreikiams

Tarp naujųjų apartamentų rasite šeimoms pritaikytus kambarius su dviem atskirais miegamaisiais ir bendra erdve laikui kartu. Taip pat apartamentus su atskiru darbo kambariu, pritaikytus tiems, kurie renkasi darbą ir poilsį kartu.

Išskirtinio dizaino ir pasididžiavimu čia tampa lofto tipo apartamentai – tai per du aukštus įrengti kambariai, kurie sukuria didžiulį erdvės pojūtį. Per šių apartamentų terasas galima grožėtis lauko baseinais ir pušų bei beržų mišku už jo.

Jausitės tarsi namuose

Dar vieni išskirtinio dizaino apartamentai – tai vientisa erdvė su erdvia ovalia lova, jos formas atkartojančiu sūkuriniu ovaliu baseinu ir infraraudonųjų spindulių pirtimi. Tai prabangi erdvė poroms ir įsimylėjėliams, norintiems mėgautis vandens ir pirties teikiamu malonumu bei laiku tik dviese privačioje erdvėje.

Visus šiuos itin skirtingus apartamentus vienija vientisas dizainas. Šviesi, jauki, moderni erdvė kvies Jus apsistoti ilgesniam laikui, nes čia jausitės tarsi namuose. O poilsio ir sveikatingumo komplekse teikiamų paslaugų pasirinkimas neleis nuobodžiauti ir Jūsų poilsiui suteiks turiningumo.

en_GBEN