Žymus žolininkas supažindins su augalų gydomosiomis savybėmis

„Gamta mums suteikia visas reikiamas priemones padėti sau tiek sergant, tiek esant sveikam. Svarbiausia žinoti, kuo ir kaip gydytis prireikus pagalbos“, – sako žymus žolininkas Virgilijus Skirkevičius. Jis vasario 17 dieną „Atostogų parke“ vyksiančiame seminare pasakos apie vaistinius augalus ir jų naudą sveikatai.

Seminaro tema „Gemoterapija. Vaistinių augalų portretai. Praktiniai vaistingųjų augalų mišinių formavimo užsiėmimai. Sudarymas. Paprastos schemos įvairių ligų gydymui.“

Seminaro metu V. Skirkevičius dalinsis savo žiniomis ir praktiniais patarimais apie vaistinių augalų paruošimą ir panaudojimą sveikatos gerinimui ir stiprinimui. Seminaro metu vyks praktiniai vaistingųjų augalų mišinių formavimo užsiėmimai, kurių metu dalyviai bus mokomi pasigaminti mišinius pagal savo poreikius.

Po V. Skirkevičiaus paskaitos vyks „Žolinčių akademijos“ prezidentės Danutės Kunčienės paskaita-degustacija „Vaistiniai augalai kulinarijoje“. Žolintė mokys, kaip į kasdienę mitybą įtraukti daugiau sveikatai naudingų augalų ir taip praturtini mitybos racioną.

Seminaras vyks vasario 17 d. (šeštadienį), 10 val. poilsio ir sveikatinimo komplekso „Atostogų parkas“ salėje „Miškas“.

Daugiau informacijos ir registracija el. paštu [email protected] arba tel. +37061572600.

lvLV