Žymus vaistininkas-žolininkas V. Skirkevičius: neteisingai vartodami vaistažoles žmonės nuodijasi

„Vienas gydymo būdas efektyviai išgydo Jūsų kolegą, tačiau tas pats būdas nepadeda Jums, kodėl? Vaistininkas V. Skirkevičius pateikia atsakymą: žmonės yra skirtingų konstitucinių tipų ir temperamentų, tad tas pačias ligas jaučia skirtingai ir gydyti jas reikia nevienodai. Būtent apie žmonių skirtumus, kurie lemia jų sveikatą ir gydymo procesus, apie tai, kaip gydantis vaistažolėmis sau nepakenkti, Virgilijus Skirkevičius kalba paskaitų metu.

„Atsigręžkime į gamtą. Vidinė ramybė ir tinkama mityba daro stebuklus. Mus puolančios ligos yra mūsų pačių netinkamo gyvenimo rezultatas“, – tvirtina žymus vaistininkas farmakognostas V. Skirkevičius.

Rusnėje gyvenantis žolininkas kviečia Vakarų Lietuvos gyventojus į 6 seminarų ciklą „Vaistinių augalų terapijos“, kurių metų suteiks žmonėms žinių, kaip teisingai vartoti vaistažoles sau nepakenkiant. Kiekvieno seminaro metu V. Skirkevičius dalinsis savo žiniomis ir praktiniais patarimais apie vaistinių augalų paruošimą ir panaudojimą sveikatos gerinimui ir stiprinimui. Seminarų metu vyks praktiniai vaistingųjų augalų mišinių formavimo užsiėmimai, kurių metu dalyviai bus mokomi pasigaminti mišinius pagal savo poreikius. Pertraukėlių metu sveikos mitybos klausimais konsultuos Žolinčių akademijos prezidentė Danutė Kunčienė.

Seminaro metu žmogaus organizmas bus lyginamas su augalu, seminarų dalyviai turės galimybę išsiaiškinti, kaip nuspėti augalo poveikį žmogaus organizmui. Seminaro tema – „Žmogaus ir augalo ryšys tradicijų medicinose. Žmogaus ir augalo trinarystė antroposofinėje medicinoje. Getės „Augalų metamorfozės“.

Pirmasis V. Skirkevičiaus seminaras vyks lapkričio 26 d. (šeštadienį), 10 val. poilsio ir sveikatinimo komplekso „Atostogų parkas“ (Žibininkų km., Venecijos aklg. 2) konferencijų salėje (2 aukšte).

Kiti penki seminarai vyks gruodžio 17, sausio 21, vasario 18, kovo 4 ir 25 dienomis. Užsiėmimai vyks šeštadieniais nuo 10 iki 15 val.

Renginio puslapis Facebook.

lvLV