Žibininkuose sušvito oranžiniai žibintai

Visų šventųjų dienos išvakarėse apsilankiusieji greta Palangos įsikūrusiuose Žibininkuose tapo mistiško reginio liudytojais ir dalyviais. Etnografiniame „Atostogų parko“ kaime tamsą nutvieskė žibintais virtę moliūgai.

Jau antrus metus iš eilės rengiamoje šventėje lankytojai buvo kviečiami skaptuoti moliūgus ir kartu su šeima atvežti juos į šventę. Šiųmetė šventė nustebino moliūgų įvairove ir originalumu. Į renginį susirinkę lankytojai džiaugėsi, kad tokia šventė – atsvara jaunimo pamėgtajam Helovinui.

„Nuostabi šventė laikui su šeima. Dabar Helovino ašimi tampa baisus makiažas, dekoracijos ir „baubai“, o mano mažiukai dar bijo tokių vaizdų. Čia gali pabūti su vaikais ir pasidžiaugti ramybe, nors net ir čia kai kurie žmonės su makiažu atvažiavo“, – šventės atmosfera džiaugėsi renginio dalyvė Agnė.

Pasak šventės organizatorių, šventės dalyviai į moliūgų skaptavimą pažiūrėjo ypač originaliai. Etnografinį kaimą nutvieskė maži, dideli, gigantiški, mieli, linksmi, pikti ir kitokie kūriniai. Žmonės moliūgus ne tik skaptavo, bet ir dažė dažais, blizgučiais ar net puošė drabužiais ir perukais.

„Dalyvių kūrybiškumas tikrai nustebino, sulaukėme labai išskirtinių moliūgų, kuriems sukurti prireikė daug laiko ir fantazijos. Džiaugiamės, kad šeimos randa laiko pabūti kartu ir sukurti kažką originalaus, šis renginys tam ir skirtas – skatinti šeimos ryšį ir bendruomeniškumą“, – sako „Atostogų parko“ viešųjų ryšių ir rinkodaros specialistė Aistė Tunaitytė.

Renginio kulminacija tapo apdovanojimų ceremonija, kuomet buvo išrinkti originaliausi moliūgai-žibintai. Gražiausių moliūgų kūrėjai buvo apdovanoti poilsio ir sveikatinimo komplekso „Atostogų parkas“ įsteigtais vertingais prizais.

lvLV